|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi pregled
1.4.2008 21:36:05   
babsika
zanima me eno vprašanje, kako zgleda prvi pregled, jaz sem imela zadnjo mentruacijo 28 februarja, test nosečnosti mi je pokazal 28 marca da je pozitiven, koliko časa mine preden je prvi pregled, ali lahko zaupam testu nosečnosti, naredila sem šest različnih in vsi so mi pokazal isto, ali bi bilo bolje če dam kri,

lp babsika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi pregled
1.4.2008 21:44:36   
N _ B
user posted image user posted image user posted image  za user posted image .

Pri mojem g je prvi pregled nekje med 9. in 11. tednom. Je običajen pregled, kateremu je sledil vaginalni UZ, ki je potrdil user posted image . Potem sem imela posvetovalnico na 4 tedne. Materinsko sem dobila v 14. tednu.

< Sporočilo je popravil N & B -- 1.4.2008 21:45:49 >

(odgovor članu babsika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi pregled
1.4.2008 21:50:08   
frutka_
Najbrž se niso vsi testi zmotili. Vseh 6!user posted image user posted image user posted image
Čestitam! Globoko zadihaj!
Kliči gin in po mojem izračunu si nosečka nekje 4tedne, tvoj TP je 4.12.2008. Še letos!
Če boš imela srečo se bo na prvem UZ že videlo bitje srčka. Pri meni se je videlo komaj v 7.tednu. Prvi UZ je običajno vaginalen, ker je pikica še full majhna.

(odgovor članu babsika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi pregled
1.4.2008 21:52:32   
Anonimen
Čestitke! user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela prvi pregled v 10 tednu, pa sem takrat potem tudi že dobila materinsko knjižico, pa papirje za pregled krvi - za sifilis, toksoplazmo,... Drugo ti je pa že napisala N&B.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi pregled
1.4.2008 22:48:57   
novopecena
dobrodošla med srečnimi user posted image  user posted image user posted image user posted image

kontrolo sem imela okol 9T in sem takoj tudi dobila materinsko knjigo in vse napotnice za preiskavo (kot enanobena)


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi pregled
2.4.2008 17:03:28   
pikipu
Novopečena - iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image . Bodi srečka nosečka in ne se preveč obremenjevat s pregledi, njihovim številom, vsak G dela malo drugače in odvisno od tvojega stanja.

Srečno in zdravega user posted image !!!!!!

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi pregled
3.4.2008 0:11:39   
RENY19
ojla cestitam ti na  user posted image  jza sem tudi  zelo frisna nosecnica,  sem tudi opravila  test  28.3.  in sem v ponedeljek 31.3.2008  mela pregled pri g da je nosecnost pritdril.  imela pri 6t  vaginalni pregled, jutri pa morem dat kri in vodo, bom dobila jutri tudi materinsko knjizico. cim lepso nosecnosti ti zelim 


reny

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi pregled
3.4.2008 6:40:21   
Sulfinija
Babsika,najprej iskrene čestitke za user posted image .Sma pa zelo blizu jaz sem imela ZM 27.2. torej bom mela PDP 3.12. en dan pre teboj.Tudi jaz sem naredila kar 7.nosečniških testov upam,da niso vsi lagali.Eden je celo v mojem albumu katerega sem della zadnjega.Jaz sem kar naročila pri svoji G in drugi četrtek imam pregled in UZ in takrat bom nosečka 5t6d.Moja G da materinsko knjigico zelo hitro,če UZ potrdi nosčenost v maternici že dobiš materinsko knjižico in napotnico za vodo in kri.V prejšnji nosčenosti,ki se je slabo končala sem pa bila na prvem pregledu 5t2/7 in videla se je le še da je nosečnost v maternici in plod se je pojavil v 7tednu,tkole da ne bom nikar panike zganjala,če bo tudi tokrat takole.
 
Babsika uživaj v user posted image  in pridruži se nam in klepetaj z nami pod tem Decemberke 2008 na forumu čvekanje v pričakovanju,tam tudi mene najdeš.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu babsika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi pregled
3.4.2008 7:39:16   
sharona
čestitke!!

jst sem imela včeri prvi pregled (9. teden) ... navaden pregled + vaginalni ultrazvok, kjer že vidiš mičkenga 'dojenčka', kako mu bije srček, dala sem kri in vodo

naslednji pregled mam v 16. tednu, nuhalno pa konec aprila :)




(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi pregled
3.4.2008 12:21:59   
katja_p
Jaz sem v 5. tednu in imam pregled 6. maja. Tako, da bo še kr neki tednov preteklo do takrat :)

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi pregled
3.4.2008 18:16:22   
Oaza
Jaz pa sem po mojih izračunih zdaj v 8. tednu, ker sem imela zadnjo M 13.02.. Test sem delala predvčerajšnjim, tako, da se bom jutri naročila na pregled. Upam, da bo čimprej in da bo vse O.K.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi pregled
4.4.2008 18:17:08   
zall
Tudi jaz sem imela zadnjo user posted image 27.2. Test pa sem naredla 29.3. in mi je pokazaluser posted image . Takoj v ponedeljek 31.3. sem šla k ginekologu ki mi je nosečnost tut potrdil. Sedaj sem naročena 7.4., da mi da napotnice za nadaljne preiskave.
Se nas je pa kr neki nabralo okrog tega datuma.  Bravo punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem želim lepouser posted image .

(odgovor članu babsika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi pregled
4.4.2008 18:52:07   
katja_p
Ja pridne smo ble, ni kaj rečt user posted image

(odgovor članu zall)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi pregled
5.4.2008 10:45:17   
Oaza
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Jaz sem v 5. tednu in imam pregled 6. maja. Tako, da bo še kr neki tednov preteklo do takrat :)


katja_p- tudi jaz sem naročena na 6. maj. Kje je še to !?! user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?