|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 13:07:50   
MojaM
Zdravo!

Zanima me ali je katera uporabljala ta voziček, brez lupinice ali košare od rojstva naprej. Povsod namreč piše, da je se da naslonjalo v vodoravni položaj, a kot sem danes videla temu ni tako.
Namreč rok imam maja in ne bi kupovala košare, lupinico pa že imam, vendar ne paše na ta voziček.

Zaupajte mi vaše izkušnje o tem vozičku oz. ali mi ga priporočate!

Hvala!

LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 13:14:39   
mama11
Živjo MojaM,

jaz ga imam, brez košare, in ga uporabljamo od rojstva (OK, od 3. tedna) naprej. Naslonjalo se povsem zravna, notri sem pa dala zimsko vrečo (jo dokupiš, pa se zdajle ne spomnim točno, koliko je bila, najdeš na spletni strani od BC ali sončka), ker imamo novemberko. In je bilo super, je še zdaj. Meni je voziček ful super, terenca pri nas tudi rabimo. Pa ravnokar sem opazila, da ima super strehico za poleti - zadnji del ima zadrgo, da ga snameš, sprednjega pa lahko potem premikaš glede na sonce. Pa še obrne se. Imamo pa mi tudi lupinico, ki paše nanj - pa bi bilo vseeno, ker lahko na prste obeh rok preštejem, kolikokrat sem na ogrodje dala lupinico - nekajkrat za trgovino, potem sem pa ugotovila, da je dva vozička porivat ful smotan in sem dala lupinico kar v nakupovalni voziček. Pa je šlo.

Upam, da ti je v pomoč.

(odgovor članu MojaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 13:29:38   
Taula
Jaz ga imam, ampak sem kupila še košaro.
O rabi pa sporočim maja.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 13:31:52   
Splet.Ka
Mi imamo ta voziček brez košare. Naslonjalo je dvignjeno le nekaj stopinj. Za nas je bilo to še sploh priporočljivo, ker je naša pikica precej polivala.

Košare po mojem mnenju res ne rabiš. Je pa super imeti še zimsko vrečo za pozimi in dežno pregrinjalo.

Srečno!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 13:32:21   
Splet.Ka
Aja, rodila sem konec julija, rok sem imela konec avgusta, če ti je to kaj v pomoč.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 18:37:45   
biga
Jaz sem rodila maja in smo kupili ta voziček brez košare. Naslonjalo se toliko nagne, da je bilo ravno prav. Pod nogicami oz. spodnjim delom sem pa malo podložila s pleničko, da je bilo še bolj ravno. Z vozičkom sem zelo zadovoljna, ker je zelo okreten, ravno pravšnji za razgiban teren in makadam, kar nam pride še kako prav. Edino precej težak in neroden je za v avto. Zato smo med drugim tudi kupili večjega.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 20:48:50   
IČA
mi ga uporabljamo od avgusta in nismo dokupili košare, lupinca nam tudi paše pa če ti po resnici povem jo nism niti enkrat dala gor, mislim da se obremenjuješ brez razloga, sam mislim da smo ble vse pri prvem take:)))...v končni fazi tudi v lupinici ni v vodoravnem položaju, pa boš vidla koliko časa bo dejansko v njej...smo dokupili zimsko vrečo in to je to preživeli zimo brez problema...voziček je res super, malo neroden za v avto ampak odtehta svoje

_____________________________

mariJANa

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 21:02:05   
ključek
meni je tudi ta voziček všeč. mi lahko katera pove, na koliko se ga zloži? imava namreč bolj majhen avto (citroen c3), pa me skrbi, da bo voziček večji od avta. user posted image  potem lupinice ni potrebno dokupiti, samo košaro ali kako??

(odgovor članu IČA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 21:10:50   
Splet.Ka
Me to you, glede lupinice in košare je ravno obratno. Lupinico potrebuješ za prevoz otročka v avtu. Košare pa mi nismo potrebovali.

Zloži se kar precej tale Quinny 3xl comfort. Podvozje se zloži tako nekako čez pol, vsako kolo odstraniš z enim pritiskom na gumb. Tudi zgornji del, torej ležalni/sedežni del se zloži na polovico.

Mi smo na primer brez težav vozek spravljali v Twingota. In dva vozka v Cliota s tremi vrati (plus dve mamici in dva dojenčka v lupinicah). Ampak smo ga vedno čisto razstavili.

V našem karavanu pa smo ga pustili takega, kot ga imamo na cestiuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 21:12:04   
Splet.Ka
Moram poudariti, da je vlika prednost tega vozička tudi ta, da se ga v kateremkoli položaju obrne naprej ali nazaj. To običajno pri drugih vozičkih ne gre.

In tista streha je fantastična, ti poleti ni treba s senčnikom vsakih 100 metrov loviti sence.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 21:14:26   
ana b
Me to you: preden ga kupiš, se zapelji z avtom do baby centra in ga poskusi dati v avto. Nam so dovolili, pa smo potem voziček šli kupit drugam. Mislim pa, da bi ga morala razstavit in bi šel v avto (to pomeni  sedalo stran, pa mogoče kakšno kolo), je pa res, da gre vse to zelo hitro in enostavno.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 21:15:54   
ana b
No me je Splet.ka prehitela user posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 21:23:17   
ključek
hvala vama za nasvete. lupinico mi bo posodila sestra, zato sprašujem, ali je potrebno da jo kupim. njena lupinica pa ni od quinny-ja.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 21:40:05   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

hvala vama za nasvete. lupinico mi bo posodila sestra, zato sprašujem, ali je potrebno da jo kupim. njena lupinica pa ni od quinny-ja.


Sej nobena lupinica ni prav od Quinnija. Kolikor vem pašejo gor Maxi Cosi lupinice, če pa še kakšna druga pa ne vem.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
2.4.2008 22:07:59   
ključek
a res? to pa sploh nisem vedla.user posted image  hvala!!user posted image
še dobro da obstaja tale forum. user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
5.4.2008 12:44:06   
Strawberrie Cherrie
Superca je. Mi smo ga ravno prerastli in ga prodajam. Če katero zanima, se mi lahko javi na zs.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: quinny freestyle 3xl comfort
5.4.2008 12:44:43   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

hvala vama za nasvete. lupinico mi bo posodila sestra, zato sprašujem, ali je potrebno da jo kupim. njena lupinica pa ni od quinny-ja.


Sej nobena lupinica ni prav od Quinnija. Kolikor vem pašejo gor Maxi Cosi lupinice, če pa še kakšna druga pa ne vem.


Quinny in Maxi Cosi sta ena in ista firma. Tut na vozičkih piše Maxi Cosi Quinny.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?