|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   načrpano mleko- shranjevanje
7.4.2008 9:31:03   
Spark
V soboto sem načrpala mleko za tamalo, in ga imela v hladilniku skoraj 24 ur. Ker ga nismo uporabili sem ga dala v zmrzovalnik. Sedaj me pa zanima, ali je to mleko sploh še v redu za tamalo ali ni? Ali naj ga v torek uporabim, ker me ne bo doma, ali naj ga zavržem in novo načrpam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.4.2008 9:32:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.4.2008 9:33:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: načrpano mleko- shranjevanje
7.4.2008 9:46:05   
mala pikica
Zakaj pa ne bi bilo v redu? V zmrzovalniku lahko načrpano mleko brez težav pustiš sigurno 3 mesece. Nekateri pravijo celo do 6 mesecev. Potem ga v hladilniku počasi odtališ, v vodi zagreješ in brez težav porabiš, ko ga v prsih več ne bo dovolj ali ko te ni doma.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: načrpano mleko- shranjevanje
7.4.2008 9:53:16   
Maxica
Jaz sem ga en čas ful zamrzovala in sem ga imela ful vrečkic shranjenih. Potem sem se enkrat spomnila, da bi ga lahko porabila, pa je bil tako čudnega, neužitnega okusa, da sem vse stran pometala.
Če imaš dovolj svojega mleka, bi jaz tega kar mirne vesti stran vrgla. Probaj no, boš videla.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: načrpano mleko- shranjevanje
7.4.2008 14:37:32   
mar
Jaz sem brala, da se lahko načrpano mleko shranjuje do 48 ur v hladilniku, odtaljeno pa 24 ur tako, da jaz to prakticiram že od začetka in tamala (zaenkrat) ni imela nobenih težav.

lp

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: načrpano mleko- shranjevanje
7.4.2008 22:23:06   
Spark
Hvala vam za odgovore.
O metuljček, pa res, pa vidim, da ima vaš že zobek. Superuser posted image .
Naša nima še nič.
Kaj pa vi, že kaj jeste gosto hrano, se dojite,...???
Jaz svojo dojim, in sem ji dala malo sokca od jabolka, pa je bila vesela, da je lahko jedla, samo je pa vse ven popljuvala.

(odgovor članu mar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?