|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazina za dojenje - katera?
3.4.2008 22:10:49   
ciklame
Hej!

Zanima me, katero najbolj priporočate in kakšne so kaj cene. Vem, da so zelo različne in kakšne so kaj prednosti in slabosti?

Hvala,

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blazina za dojenje - katera?
3.4.2008 22:51:28   
Pandica
Jaz jo imam od "Odeje" in sem zelo zadovoljna user posted image
Z mojo pupo se polno dojima že skoraj 6 mesecev blazina pa je še vedno super. Pa še v pralni stroj jo lahko daš prat. Jaz sem se res full navadla dojit z blazino in, če je nimam ( npr. ko nisva doma ) mi kr manjka. Uporabljam je ne edino ponoči, ko se dojima leže user posted image

(odgovor članu ciklame)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blazina za dojenje - katera?
3.4.2008 22:52:58   
Pandica
Aja, cena pa mislim, da je bila okrog 20 eur.
Imaš pa zdaj te blazine za dojenje že v skoraj vsakem večjem nakupovalnem centru na otroškem oddelku tako, da pred nakupom le malo poglej po trgovinah user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blazina za dojenje - katera?
3.4.2008 23:04:04   
LIDJOČKA
Jaz sem imela obakrat od Rike blazino in sem bila ful zadovoljna. Cene pa res ne vem, je že kar nekaj časa od nakupauser posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blazina za dojenje - katera?
4.4.2008 4:37:35   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: LIDJOČKA

Jaz sem imela obakrat od Rike blazino in sem bila ful zadovoljna. Cene pa res ne vem, je že kar nekaj časa od nakupauser posted image

mi imamo to blazino in je super
http://www.rika123.com/cenik.html

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 11:19:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu saša80)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blazina za dojenje - katera?
4.4.2008 12:35:40   
galileja
z blazino sem ful zadovolna, res pa sm jo kupila v rutarju: je večja, polnjena s malimi bunkicami, in malo dražja - cca 30 eur, ampak bi dala zanjo tut 10x več. Res si ne znam predstavljati življenja z mojim sinkom brez te blazine, je totalno multifunkcijska. Zdaj je mali star 10 m, ko je bil še majčken sem jo uporabljala za dojenje, zdaj za oporo pri spanju, kadar ga še leže dojim, šez dan kot varovalo ko se mali igra. Priporočam!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blazina za dojenje - katera?
4.4.2008 13:01:29   
Pandica
Pa lahko jo še uporabiš za sebe, če si šivana.

Jaz sem v porodnišnici sedela na njej, ko so me šivi boleli ko hudič in je bilo veliko boljše user posted image

(odgovor članu galileja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blazina za dojenje - katera?
4.4.2008 23:58:48   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

IZVIRNO SPOROČILO: saša80

mi imamo to blazino in je super
http://www.rika123.com/cenik.html



katero pa imaš - za dojenje enega otroka ali za dvojčke? (meni se zdi za dvojčke bolj udobna...)


Sem uporabljala obe, za dvojčke je sploh super.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blazina za dojenje - katera?
5.4.2008 2:29:58   
saša80
jaz imam blazino za dojenje dvojčkov..smo blazinco uporabljali že v bolnici in sta mala dva full rada ležala na njej.. res si ne predstavljam kako bi v bolnici obadva cartlala, če ne bi blo blazine. res enkratno je pestovat na njej, te roke sploh en bolijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: blazina za dojenje - katera?
6.4.2008 22:35:20   
ciklame
Hej!

Hvala punce!user posted image  Sem kupila blazino od Odeje in sem zadovoljnauser posted image . Je pa bila 25 eur, tolk za info.

lp

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?