|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 19:47:27   
Ulla
Ojla, kdaj so vaši 3 mesečni dojeni dojenčki prespali noč, v kosu vsaj 6-7 ur? Moj prespi prvo rundo 4 do 5 ur, potem naslednja runda je 2 uri, potem se pa zbujamo na eno uro? Pa tudi krči so se šele sedaj začeli, čudno, vsako jutro od četrte ure dalje se zbuja na 45 min. in jokca, in potem da pomirim samo z dojenjem in seveda močno spušča prdce. Kako kaj vaši dojeni otroči te starosti napredujejo?

Lepo bodite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 19:52:30   
April
Moj je še ni, pa je star 7 m.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 19:53:36   
TONČI.
moj je bil ravnokar star 2 meseca.  dni nazaj je spal od 18.30- 4 zjutraj. Brez dojenja. Sedaj ima prvo rundo spanja 7ur, potem se podojiva in nato na 4 ure.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 19:54:24   
saskija
pri nas tako kot pri Apriluser posted image



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 20:09:24   
timika
Moj sine je še pri 18 m ne, če drugega ne, pijemo vodo.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 20:22:25   
Shorty_
ja pri treh je spala 7 ur v kosu potem od njeke šestega meseca pa do danes 15 mesecev pa se vsaj 2x na noč zbujamo ponavadi še večkrat

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 20:25:00   
Laubica
Eh moj je ene par krat prespal 4,5,6 ur v kosu prvo rundo pol pa dalje na 2 uriuser posted image star je zdaj 5.

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 20:26:04   
spot
Jaz sem dojila dve leti in še malo in toliko časa nismo spali. Zbujali smo se tudi do 6 x na noč. Je pa res, da smo mi malega preveč razvadl, ker smo za vsak glasek skočili pokonci.Najlaže se mi je zdelo, da ga pocrklam z dojenjem in je zaspal.

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 20:28:24   
TONČI.
Pa ne morem verjet kakšno srečo imam jaz. Že prvi je bil zaspanec. HVALA otroka, ker mi pustita spati.

(odgovor članu spot)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 20:30:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla

Ojla, kdaj so vaši 3 mesečni dojeni dojenčki prespali noč, v kosu vsaj 6-7 ur?


Tri mesecni nikoli...user posted image

(odgovor članu Ulla)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 20:52:26   
Naja31
Tudi zdaj pri treh letih so redke noči v celoti prespane.
Drugače pa je bil dojen do 15. meseca in takrat enkrat je začel ponoči malo bolje spati, kar je pomenilo, da se ni več zbujal na 2 uri, ampak mogoče 3x,4x na noč.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 21:07:51   
Dejča
Prva  user posted image  je bila dojena do 15. meseca (do 6. izključno dojena), pa je že pri 3 tednih spala vso noč - pa že prej po 5, 6, 7 ur v kosu - vendar je do pol leta zaspala le na prsih in še to šele okrog pol desetih do pol enajstih nekje. Druga user posted image  pa mi je do 5. meseca "svirala" po svoje - včasih je spala tudi po 5, 6 ur v kosu (a bolj malokrat), večkrat pa se je zbujala na 2-3 ure. Od 5. meseca pa spi nekako malo bolj predvidljivo - ponavadi zaspi med 7.-8. uro zvečer in spi nekje do 5., 6. ure zjutraj. Upam, da tako tudi ostane. Je pa tudi bila izključno dojena do 6. meseca.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 21:13:01   
Anonimen
očitno sem bila ena od srečnejših.povdarek na bilauser posted image .naša dva mulca izključno dojena do 6.meseca sta oba spala po celo noč že od 1.meseca naprej,v kosu tudi po 10-12 ur.do 6meseca ,pol pa galama.zdaj sta stara 2leti4mesece in 11mesecev in se zbujata ponoči na smene.pa kaj češ sej bodo še prehitro zrasli.
čp mary

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 21:15:09   
gt
Naši trojčki spijo prvo rundo od sedmih pa tja do polnoči, potem pa na cca 4 ure jemo, če ni krčov ali zvijanja. Imajo pa 6 mesecev (korigirano 3)

lp, Gregor

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 21:21:15   
gruška
Ta najmlajša je stara skor 5 mesecev, pa je od 3 tedna do 2 meseca spala od 23ih - 6ih zjutraj, od 2 mesecev naprej pa spi od 21ih do 6-ih, 7ih zjutraj v kosu ... Tud pri starejših dveh je bilo podobno ... imamo zgleda srečo ... Tamala se mogoče 2x na mesec zbudi okrog 4ih, se podojiva in čez 3 minute že spi ... (polno dojim, še nisva na GH...)

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 21:34:30   
Anonimen
Starejš pri 2,7 letihuser posted image
Mlajša pri 7 mesecih seveda še neuser posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
22.3.2008 21:35:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ulla)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 22:12:24   
sandra85
moj prespi celo noč od 2. meseca (le z kakšnimi izjemami umes, ko se je par dni zbujal ob 3h)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 22:57:39   
dreamz
Moj user posted image  je po tretjem mesecu (ko so končali krčki) začel kar vredu spat od 22.00 do 06.00 ali 07.00, nato dojenje in še naprej spal do 9.00.
Okoli 6. meseca pa je začel trukirat user posted image  zaspi okoli 21.00 pa spi prvo rundo nekje 5 ur, potem pa se zbuja vsaki dve uri (včasih bolj pogosto) okoli 2.00, okoli 4.00, okoli 6.00. Definitivno se ustanemo med 8.00 in 9.00 zjutraj.  Zadnje dneve, se mi zdi, da ga mantrajo zobki.
Ponoči najhitreje nazaj zaspi z dojenjem. Smo provali z am ampak joče in se upira. user posted image  

_____________________________



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
22.3.2008 23:36:53   
Olivija
Naša mlajša je bila polno dojena in je spala od drugega meseca naprej od ca. 22 do 7:30. Čez dan je šla pa tudi še vsaj 2x spat.

Je bilo pa pri naši ta starejši čisto enako, pa ni bila polno dojena.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
23.3.2008 10:56:01   
Ulla
Kaj pa delate to, da vam spijo celo noč?user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
23.3.2008 16:25:11   
Anonimen
Plastične dojenčke imajo user posted image

(odgovor članu Ulla)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
23.3.2008 16:29:45   
ursikazala
Prespala bi jo že od rojstva, pa sem jo morala zbujati zaradi obveznega hranjenja na 2-3 ureuser posted image (tudi zaradi z
latenice). Po prvem mesecu sem jo pustila spati in od takrat spi cca. od 23h - 7h.
Naša tamala ima eno zelo srečno mami in očija user posted image




_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
23.3.2008 16:37:35   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: ursikazala

Prespala bi jo že od rojstva, pa sem jo morala zbujati zaradi obveznega hranjenja na 2-3 ureuser posted image (tudi zaradi z
latenice).







Zakaj obveznega hranjenjauser posted image




Moja je tudi imela zlatenico, pa je nisem nikoli zbujala!
Zdaj pri skoraj 4- mesecih prespi ponavadi vso noč. Od cca 21- 6 zjutraj.Je pa tudi kaka noč, ko se zmes zbudi ob 4. Jo hitro podojim in spi daljeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dojeni otročki,kdaj prespali noč
23.3.2008 16:43:10   
ursikazala
Patronažna in tudi pediatrinja še v porodnišnici sta svetovali hranjenje na 2-3 ure zato, da pač organizem (jetra) čimveč delajo in da zlatenica izzveni. Pa še zaradi dojk, ker sem imela prvi teden skoraj mastitis... potem se je uredilo.




_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?