|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko denarja vzet s sabo na dopust?
20.5.2008 23:48:39   
ona
Danes sem prav noter padla s tem našim dopustom in iskanjem apartmajevuser posted image user posted image
No,pa sem prav razmišljala koliko denarja npr.vzamete(bi vzeli) s sabo za en teden dopusta ali plačujete s karticami?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 0:15:03   
Anonimen
Men se ne sanja user posted image Bi pa tudi meni prav prisel ta podatek. 

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 0:19:10   
kofetek2010
Čist odvisno ali greš v apartma, v hotel na polpenzion ali na all-inclusive. user posted image  

Pri nas vedno vzamemo kar nekaj gotovine, ker se je že zgodilo, da so kartice zaradi raznih povezav štrajkale in ni hujše zagate kot ta, da željenega ne moreš kupit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 0:21:06   
gaya24
Čist odvisno. Če si v hotelu in maš hrano že vključeno, pol majn kot pa če sam kuhaš in moraš hodit v trgovino. Drugač pa jaz mam vedno gotovino, če pa gremo kam ven jest, pol pa plačamo s kartico. Nevem pa, kolk je dovolj za 1 teden. Za ene je dost 100evrov, za druge je pa 1000evrov premal. Odvisno za kaj zapravljaš na morju. Mi gremo vedno za en mesec, ker imajo od user posted image vikend na morju in midva zapraviva v enem mescu približno 1000evrov...za bencin, trajekt, hrano, večerje, pijačke...Torej 250 na teden. To se mi zdi ful malo glede na to, da vse dol kupujeva pa še kar veliko v restavracijah večerjava.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 1:11:16   
karmy
ko greš na dopust je zmeraj dobro da imaš nekaj za zapravit in nekaj zlate rezerve za te just in case ( ko ti kartice zatajijo ) moj kolega je vzel za 10 dni v nemčijo na dopust približno 1500€ ampak tudi zato da če kaj na cesti zgodi, ali pa kaj drugega nepredvidljivega... zmeraj pametno imeti par sto €€ zravn.


Mene bolj zanima kam date take zneske... ? da bi vse dala v torbico... ma ne vem no.. potovalka? kovček? skrit žep?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 1:16:53   
gaya24
Jaz dvigujem kar na morju, ker je ful mala provizija. Približno 1,5evra na dvig. Dvignem pa recimo 1x na teden. Par sto evrov pa imam vedno shranjenih v hiši, če karkoli zataji (na srečo še nisem imela problema glede kartic)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 7:43:57   
kristinaj
odvisno kam greš. ker se štejem med zapravljivke in tiste, ki ne znajo najbolje šparati bi si v denarnico vtaknila 400 EUR, 200 EUR v valuti države kamor grem in kartice obvezno s sabo.....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 7:58:43   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

odvisno kam greš. ker se štejem med zapravljivke in tiste, ki ne znajo najbolje šparati bi si v denarnico vtaknila 400 EUR, 200 EUR v valuti države kamor grem in kartice obvezno s sabo.....


Ja, tako nekako za en teden. Potem pa najprej trošiš valuto in sproti menjavaš..... na koncu pa razturiš kartico user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 8:12:54   
viv_
Mi imamo ponavadi s seboj za en teden recimo enih 500 €, pa kampe in tankanje ponavadi plačujemo s kartico.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 8:24:44   
aluš
Mi vzamemo cca 500 eur za 14 dni - smo v apartmaju. In ene toliko tudi porabimo. Za rezervvo imamo pa kartice (npr. kakšno večje stranje z avtomobilom).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko denarja vzet s sabo na dopust?
21.5.2008 9:58:21   
kristinaj
muki1....točno tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Na izlet v Škratovo deželo
photo
Ste že kdaj videli škrate? Ne? Potem pa se le odpravite na obisk Škratove dežele, ki jo boste našli le streljaj od Kranj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?