|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   wc
8.4.2008 16:58:26   
lunica 85
pozdravljene!zanima me koliko čaSA pred pričetkom M ste pričele hoditi na wc,in še niste vedele da ste noseče.namreč dva dni že na veliko hodim in vetrovi me mučijo,da že komaj sama sebe prenašam.upam da so ti znaki pozitivni in da mi bo katera lahko povedala kaj več o tem  lp

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: wc
8.4.2008 17:02:16   
CIPRESA
Jaz sem bila  napihnjena  in šraufalo me je  vse od ovulacije naprej in 1kg sem  bila težjauser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: wc
8.4.2008 17:06:27   
lunica 85
jaz pqa glih nisem kaj preveč napihnjena ,samo vetrovi me matrajo ,pa danes sem bila 5x v službi na wc-ju pa odkar sem doma že tudi 3-4x  
upam na kaj +user posted image user posted image

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: wc
8.4.2008 17:13:39   
CIPRESA
Kdaj pa boš delala testek?

Držim pestke da se ti pokaže velik ++++++++++++user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: wc
8.4.2008 18:09:21   
lunica 85
počakala bom do 30.4 in da se mi ulije če se bo.potem pa če je ne bo bvom videla če bom zdržala do 30.4 in potem delala test.saj mi je prejšni mesec zamujala 5 dni in bom sedaj raje počakala.hvala in kar lepo drži pestke da bo +  hvala.je pa res da ko me pritisne na wc me tako špika in potem malo zaboli ko grem,tako kot kakšen krč.kaj pa vem.

lp


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: wc
9.4.2008 9:47:20   
mala zirafa
jaz sem začela hodit ponoči na wc en teden po zamujanju M.Nisem šla sploh za tem, nakar je test pokazal močniuser posted image .Pa bolečine v križu.

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: wc
9.4.2008 10:24:20   
mojca345
jest sem zadnje dva meseca opazila, da vedno pred M začnem ful hodit na wc, da ne govorim o pukanju. ampak se je potem izkazalo, da ni bilo nič. znaki so sam znaki. lahk res kažejo na nosečnost, lahka pa tudi ne.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: wc
9.4.2008 13:41:49   
*nina*
ja boli te tk kot da bi imela poln mehur,pol pa ko se polulaš se ti pa zdi kr ulajšanje...in te kr boli....men se isto dogaja!!!no upava na plusekuser posted image user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: wc
9.4.2008 13:47:28   
sazi
sicer vama želim plusekuser posted image user posted image user posted image
ampak moja nosečnost ni imela nobene zveze s kakšnim povečanjem pogostosti obiskovanja WC-jauser posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: wc
9.4.2008 14:01:53   
pattaya
Tudi jaz sem dva dni pred pričakovano M hodla non stop na wc lulat in kakat, pa sem misla no pa mi je uspelo, pol se je pa na dan pričakovane M res pojavla in mojih sanj je bilo konec, tak da mislim da je veliko povezano s psiho. user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Avto za 5 člansko družino
lola85 RR

Kateri avto je primeren za druzino s 3 otroci?

VW Touran (44%)

Citroen C4 Grand Picasso (14%)

Renault Grand Scenik (4%)

Peugeot 5008 (4%)

Honda FR-V (8%)

Ford S-Max (26%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!