|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 16:39:29   
D.Mateja
Ojla. Mene pa zanima, če katera pozna oz. ve kaj o dr. Anderle. V Radovljici v zdravstvenem domu ima privat ordinacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 18:44:10   
catty-2
O njej je bilo že kar nekaj napisanega- daj poskusi poiskati z iskalnikom.user posted image Drugače pa punce imajo z njo bolj slabe izkušnjeuser posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 18:46:14   
Netopirčy81
 Tako je. Jest sm bla pri njej...user posted image  Ko sem zanosila sem jo takoj zamenjala za dr. Petek na Jesenicah, ki je zakon user posted image user posted image .

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 18:51:19   
Anonimen
Žal imam z njo slabe izkušnje.Ti jo ne priporočam.Lahko greš pa na Bled h Komanovi, ki je super ginekologinja.

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 19:12:49   
jabi babi
tudi jaz sem slišala slabo za anderletovo,sama pa hodim k dr.komanovi na bled.mi je ful dobra.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 19:50:24   
Taula
Jaz sem bila pri njej pa mi je user posted image , sedaj sem pri Komanovi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 19:52:00   
Anonimen
O njej sem slišala same slabe stvari.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 20:01:09   
sonček33
ja, anderletaova je res slaba. Žal se mi zdi, da Komanova postaja prestara. Ne me narobe razumet. Je sicer dobra ginekologinja, a v mojem primeru žal nisem najbolj zadovoljna.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 20:35:30   
Mbee
joj katastrofa od ženske....pa brez zamere ampak ta je pa čist zgrešla poklic....jst mam zdej dr. Urha in je zakon tko da verjem mi da je bolš da si najdeš nekoga drugega. Jst sm bila 3 krat pri njej in prvič sm imela genitalne bradavice in mi je rekla naj se s čebulo mažem....kr neki pol mi je dala kremo in sm imela po njej takšno vnetje da tud lulat nism mogla pol k sm pa zanosila sm bla tretjič pri njej mi pa najprej sploh ni hotla nardit pregleda pa čeprav sm bla noseča 5 tednov  pol mi ga končno je in mi ni hotla dat slikce je rekla da kao kaj mi pa bo itak se nič ne vidi razn en majhen krogec....kr neki res, ženska je zgrešla poklic.

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 21:21:45   
Blejka26
tud jaz sem slišala same slabe stvari o njej,sploh pa kar se nosečnic tiče..tudi jaz hodim k Komanovi na Bled in je zakon

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr Anderle Radovljica
9.4.2008 21:27:38   
Clavdy
Jaz sem bila noseča 6-7 tednov, pa mi tud ni hotla dat slikice, ker je sam pikica in se ne vidi, je rekla. No, ko sem imela pa bradavice mi je pa dala napotnico. Drugače pa sem jo po približno 4 mesecih nosečnosti raje zamenjala za Podlipnikovo v Kranju, ki jo sicer tudi ne pohvalijo preveč, ampak meni je zaenkrat uredu. Najbolj všeč mi je bilo to, da mi je na vsakem pregledu delala ultrazvok in sem tako gledala kako moj otroček raste. Glede na to da nosečnici pripadajo samo 3 uz v celi nosečnosti.
Anderletova dela vaginalni pregled do 7 meseca nosečnosti, kar pa men sploh ni bilo všeč. Poleg tega pa ima  en majhen ekran za uz. No, mogoče se je že kej modernizirala  od leta 2006.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dr Anderle Radovljica
10.4.2008 9:18:39   
D.Mateja
Hvala punce.

(odgovor članu Clavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (14%)

princi in princeze (10%)

poletne žabice (29%)

morski ježki in zvezdice (27%)

bombončki (20%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!