|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek
31.1.2005 9:38:27   
Fifa
Najprej vas vse lepo pozdravljam! :bravo:

Čeprav se danes prvič oglašam, že dolgo spremljam forum na tej strani in rada bi povedala, da ste mi rešili že prenakateri problemček ali odgnali kakšno nepotrebno skrb.:)

Končno sem se tudi jaz odločila za pikico in uspelo je že prvič - vsaj upam. M bi morala dobiti 20.1. Do sedaj je bila izredno natančna, 28 dni, skoraj na uro točno. Ta mesec sem dobila pa le zelo zelo medel roza/rjav izcedek. 26-tega sem naredila test in je pokazal + :bravo::bravo:. Izcedek pa se je še kar nadaljeval do sobote, ko je prenehal. V nedeljo sem za trenutek močno zakrvavela, bili so tudi koščki strnjene krvi. Pol ure kasneje krvavitve ni bilo več, danes pa se je spet pojavil izcedek.

Ali je imela katera med vami podobno? Kaj bi to lahko bilo? Danes popoldne grem sicer h G, ampak se vse bolj bojim da ne bo nič, čeprav me prsi tako bolijo, da komaj hodim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izcedek
31.1.2005 9:57:26   
ElaM
Pri meni izcedek, žal ni pomenil nič dobrega. :((
Pravijo, da če ni sveža kri ni panike. Mogoče si imela samo še zadnjo :hudicek:.:zmeden2:
Držim pesti, da bo vse dobro in, da bebica veselo rase :)

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izcedek
31.1.2005 10:02:09   
Fifa
A je to možno, da imam še M pa sem vseeno noseča? Že tako sem vsa na trnih ker grem h ginekologu, zdaj pa še to z izcedkom!!!! Ne vem če bom zdržala do popoldneva....
Strah me je tega kar mi lahko pove..:(

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Izcedek
31.1.2005 10:08:03   
ElaM
Ja je možno, nekatere imajo :hudicek: podobno krvavitev še več mesecev, pa je vse v redu.
Držim :miska:.

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izcedek
31.1.2005 10:29:23   
tinkamiška
Fifa, držim pesti, da se bo vse dobro izteklo!:miska::miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Izcedek
31.1.2005 10:45:26   
Gina
Fifa! Ni vedno vse tako črno. Sama sem krvavela med vsemi nosečnostmi, med zadnjo celo nisem bila skupaj en teden brez vložka - je bilo grozno moreče, vendar sem vse otroke donosila. Je pa res, kot ti je napisala Mojca, da je veliko odvisno od hormonov. Če ti telo ne proizvaja dovolj progesterona, ki nosečnost drži pokonci, začne telo izločat zarodek, oz. ga težko obdrži. In NE, NI RES, da G ne more nič proti temu. Lahko ti da dabroston tablete, ki so v bistvu umetni progesteron, ki ti zelo pomagajo. Ampak G zagovarjajo naravno selekcijo, čeprav s tem dostikrat ne obvarujejo čisto zdravega zarodka. Meni prvič niso hoteli dati teh tablet, ker kao ne morejo nič pomagat, pa sem samo vedno bolj krvavela. No, hvala bogu, sem naletela na urgenci na eno drugo zdravnico, pa mi je dala te tablete in se čudila, zakaj mi jih niso že prej dali. Takoj sem nehala krvavet. No, to krvavenje se lahko ponavlja ali pa ne. Ampak moraš verjet v najboljše.Držim pesti zate.:)

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Izcedek
31.1.2005 18:56:43   
Bety
Uffffffff...ko vas berem, mi je lažje....

V soboto sem začela krvaveti...takoj v bolnico in jemala sem svoj progesteron...zdaj sem doma...pikica je velika za 5t....šele čez 10 dni bomo zvedeli, če sploh raste...krvavim pa pravo menstrualno kri...pikica pa se moooooočno drži....danes sem preverila in je še vedno pri meni....počivam doma.

Strinjam se, da zdravniki niso naredili kaj preveč....dali so mi magnezij, tri tabletke buscopana, dve dabrostona in železo( :zmeden: )...in to je vse.

Ne vem več, kaj naj si mislim....Hvala Bogu, da imam svoj progesteron iz Italije...trebuh me prav nič več ne boli in zdaj sem se še spomnila, da rman ustavlja krvavitve, pa ga bom malce prežvečila, mogoče bo kaj pomagalo...

Vseeno pa imam upanje, da bo vse v redu in vsakršno dogajanje v trebuhu pripisujem rasti moje pikice...

Kaj mi pa drugega preostane....

Bety :nosecka: in :duda: (5t), ki bi rada zrasla

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Izcedek
31.1.2005 19:09:22   
tinkamiška
Bety, boga:( Jst fejst, fejst stiskam pesti:miska::miska::miska::miska:, da bo pikica še naprej močna in se obdržala, da boš naslednjič na pregledu izvedla krasno novičko, da :duda: raste, kot je treba!:rozica::rozica::rozica:

Drži se ti in tvoja pikica!:angel:

Tinka

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Izcedek
1.2.2005 13:31:50   
Fifa
Uf, zsdej je pa tudi meni kamen od srca padel. :sloncek:
Včeraj pri G so mi vzeli kri in je bilo pozitivno, le ploda ni nikjer najdla.:zmeden2:
Tako me je poslala na urgenco, kjer je G najdla plod 2,5mm in misli da bo vse normalno. Še enkrat so mi vzeli kri da preverijo vsebnost hormona, ki je bila pa velika ( to je OK). Čez nekaj dni grem spet na pregled zdaj pa mirno počivam.
:rozica::rozica:Hvala vsem, ki ste držale pesti.:rozica::rozica:


(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Izcedek
1.2.2005 13:34:03   
tinkamiška
Fifa suuuuuper:bravo::bravo::bravo::bravo:
Kr tako naprej:rozica:

Tinka

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Izcedek
1.2.2005 14:22:41   
baguSka
:bravo::bravo: lepe info! Poročaj naprej!;):rozica:

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Izcedek
7.2.2005 10:40:46   
Fifa
No, tudi pri meni je prišla (v 5,6 tednu) :hudicek:, in sem se vrnila po navodilih ge. G na urgenco, kjer me ne pa g. G :grrr:nakuru kot zmaja 8):grrr:. Da naj ne hodim več toliko k njim ( bila sem 3X od zega 2X naročena), da mi pregledi lahko samo škodijo in če bo prišlo do splava mi itak ne more on nič pomagati. In da naj grem k svojemu G čez 14 dni. Tako sem sedaj z :hudicek:, ki je taka kot M, doma in počivam. Čeprav sploh ne vem kaj se dogaja. Imam tudi tabletke dabroston (3X1/dan). :zmeden:Kaj naj naredim??:zmeden:

:zmeden:Prosim, naj mi kdo svetuje kaj pametnega????!!!!??:zmeden:

:metulj:Bety :nosecka:, daj še kaj napiši kaj se stabo dogaja!!:metulj: A je vse ok??

:)PIŠITE MI:)

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Izcedek
7.2.2005 10:42:36   
emaa
Bety je :duda: odmrl. Upam, da se bo zate lepo izteklo

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Izcedek
7.2.2005 11:12:06   
Fifa
:zmeden:Po vaši odgovorih (bil je sam eden) sklepam, da se mi razen ene, nihče ne upa napisati, da je z mano v bistvu :((slabo.:((

A res nobena več o tem nič ne ve?
Upam, da mi še kdo kaj odgovori tekom dneva, ker res ne vem, kaj anj nardim!!??
Ali res čakam 14 dni?

Prosim, prosim, pište mi;);)

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Izcedek
7.2.2005 11:19:23   
baguSka
Draga Fifa..

Žal ti ne znam svetovat in pomagat. Razloga za tvoje stanje sta le dva:ali imaš kljub nosečnosti M ali pa se žal tvoja pikica ni obdržala.. Nisem prepričana, ampak tudi če pač med M letiš do svojega G, ta ne bo mogel ničesar ugotovit..:zmeden: Tko da je pomoje res edini način čakanje da mine..:( Kar pa vem da ni lahko..

Držim pesti zate, da bo vse OK!:miska::rozica::angel:

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Izcedek
7.2.2005 15:03:09   
emaa
Draga Fifa probaj kaj na prvo stran napisat, redko katera gre pogledat tako daleč nazaj, drugače pa boš dobila več odgovorov glede krvavitve v začetku nosečnosti na prvič noseča, se mi zdi, da so to že večkrat spraševale, in da so nekatere krvavele celo nosečnost in rodile zdravega otroka.
Upam, da boš dobila kak uporaben odgovor.
LP

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Izcedek
7.2.2005 17:35:29   
Gina
Lej fifa, vse je še lahko ok. Pri takih stvareh ne moreš drugače kot čakat. Jaz sem čakala 3 cele nosečnosti, pa kar naprej krvavela. To je grooooozno, ampak se da preživet, ker je dosti možnosti, da imaš potem eno krasno štručko:duda: Počakaj no malo. H G. pojdi, če se ti krvavitve večajo ali če te zvija. Kaj te pa briga, kaj ti rečejo. V Lj. so na urgenci raznorazni G in temu primerno različno razmišljajo. Bori se za svojo pikico, če se ti zdi, da je v nevarnosti, to je ja logično. Držim pesti zate.

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Izcedek
7.2.2005 17:48:50   
Pia73
Jaz pa ti predlagam, da greš vseeno pa k tvoji G na pregled. Pa saj te morejo vzeti za vraga!

Upam, da se bo tole srečno izteklo! :rozica:

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Izcedek
9.2.2005 20:04:50   
Fifa
:((:((
ni se srečno izteklo, imela sem SS,
zdajle počivam po čiščenju. ko pridem malo
k sebi se spet oglasim. :zmeden:
:rozica::rozica::rozica:hvala ker ste bile z mano:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Izcedek
9.2.2005 20:11:35   
emaa
boga, v dveh dneh druga, ki se ji je to zgodilo. počivaj mislimo nate

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Izcedek
9.2.2005 21:57:03   
Gina
Uh, meni je tako žal....

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Izcedek
9.2.2005 22:00:04   
baguSka
:rozica::rozica: Hudo mi je zate..:rozica::rozica:

Odpočij se in kar javi se še kaj, tu smo zato
da si prisluhnemo tudi ob takih trenutkih.:rozica:

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Izcedek
10.2.2005 12:20:27   
Pia73
Tudi meni je hudo,... Drži se! :rozica:

(odgovor članu Fifa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




poporodna depresija
nataly33

ali ste kdaj (ali trpite) trpele za poporodno depresijo?

DA (45%)

NE (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!