|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 11:32:18   
Anonimen
Ali date svojim malčkov jogurt, skuto, puding... kar iz hladilnika? :zmeden2:
JAz ponavadi zvečer postavim jogurt ali skuto na pult. Če pozabim, pa takoj zjutraj, da mali okrog 10 je jogurt ali skuto, ki je bil "ogret" zunaj hladilnika na sobni temperaturi.
Se tudi vam zdi takoj iz hladilnika v usta premrzlo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 11:33:24   
KIRA
po mojem je prehladno. se prehladi v trebušček, če ni vajen. jaz bi vsaj 1/2 ure pustila na sobni temperaturi.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 11:34:40   
lutka
Tudi jaz dam stvari prej iz hladilnika,da se ogrejejo na sobno temperaturo.Se mi zdi ,da je takoj iz hladilnika za naše:duda:premrzlo
lp:kuza::kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 11:39:18   
darjatimci
Obvezno prej iz hladilnika,še poleti zdaj pa sploh,ko bi lahko hladilnike kar zaprle,ko je zunaj brrr.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 12:19:55   
al1*
Vedno direktno iz hladilnika. In to že od kar sta začela jesti "pravo" hrano. Tudi sok ali mleko jima dam za pit mrzlo iz hladilnika. Toplega mleka sploh ne marata.

Stara sta pa 6 :roza: in 2,5:modri: leti.

Po mojem je odvisno od tega, kako so navajeni.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 12:43:13   
Anonimen
Mi tudi že skozi direktno iz hladilnika. Po navadi ni bilo niti časa, ko se je Tibor sprdnil, kaj bi jedel. Pa smo poskusili in ni bilo nikoli problema.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 12:44:04   
Anonimen
Samo ne mu zdaj kar takoj dati, če mu do zdaj nisi. Poskušaj postopoma čimbolj hladno dajati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 14:51:06   
Lenny
Pri nas je enaka praksa kot je že napisala Splišni. Je pa res, da hladilnik ni nikoli nastavljen na ful, ampak tam nekje v prvi polovici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 15:05:26   
Anonimen
Mi navadno tudi kar iz hladilnika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 15:29:08   
mehurčica
Ponavadi kar iz hladilnika. Sicer pa ne je ne vem kako dosti jogurtov in skut. Mleko pa pije samo zvečer-pogreto in ponoči ali zgodaj zjutraj-"ogreto"na sobni temperaturi.
Sadnih kašic(tu in tam še kakšno kupim)pa ne shranjujemo v hladilniku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kar iz hladilnika?
9.2.2005 16:25:07   
puri
Jaz dam tut kar direkt iz hladilnika:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kar iz hladilnika?
10.2.2005 14:10:29   
BokiMB
Najprej dam jogurt v posodico z vročo vodo, malo počakam, da se ogreje, in premešam. Šele nato je.

Že od malega ni maral jedi, ki so imele sobno temperaturo, na "direkt iz hladilnika" pa raje sploh ne pomislim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?