|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč, mnenja in izkušnje
5.5.2008 11:13:40   
piamaria
Aktivno delamo na user posted image  že 8 mes.

Nič ni, sem bila na HSG- vse je ok, spermiogram odličen....
Imam redne M in redne ov.
M imam na 31 dni, po izračunih mi nekje pokaže, da sem plodna od 2.- 8 v mes, drugje spet od 4-11 v mes----kaj menite?
Prosim pomoč:user posted image
M: 18.v mes-redna, cikel: 31 dni..
Kdaaj zagotovo od do imam ov po vašem mnenju.
Sama mislim, da od 2 12 naj bi bila????user posted image

Sedaj sva se trudila od 28- 5 naslednji mes. kaj storiti, imava pa takšni službi, da si res ne bi jemali dopusta za sexuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč, mnenja in izkušnje
5.5.2008 11:15:25   
baguSka
Sex vsak tretji dan, pa bo. Me ti ne moremo zadet tvoj dan ovulacije user posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč, mnenja in izkušnje
5.5.2008 14:36:00   
Majuska
Poleg tega ni nujno, da imaš ovulacijo takrat, kot ti to povedo kakšni izračuni. Jaz sem jo imela zadnje mesece en teden pred M.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč, mnenja in izkušnje
5.5.2008 21:40:30   
anonimn
8 mesecev ni popolnoma nič,ne obremenjuj se z ovulacijo ,če imaš redne menstruacije potem imaš tudi ovulacije.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč, mnenja in izkušnje
6.5.2008 10:18:14   
piamaria
hvala, mnenja so skoraj vedno enaka, ampak človek se bolje počuti ob dobri in spodbudni besedi:)
LPuser posted image

(odgovor članu anonimn)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč, mnenja in izkušnje
6.5.2008 13:58:55   
tane
piamaria, jaz ima sicer M na 28-29 dni in mi po teh ovulacijskih koledarčkih napiše ravno prepozno kot dejansko imam O, jaz jo imam na 10-11 dan po M. sem pa to opazila sama na podlagi sluzi oz. izcedka, ker je takrat bolj prozorna in vlečljiva, po O pa me dan ali dva malo špika v jajčnikih. no, pa še takrat mi najbolj pašeuser posted image . tako, da pusti te koledarčke, ker niso pri vseh točni, pa malo spremljaj to sluz, baje pa imaš tudi neke O teste, pa probaš še s tem. držim pesti, da čimpreje zagledaš+++++.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč, mnenja in izkušnje
8.5.2008 21:14:39   
piamaria
tane...hvala, upam ja da bo res že enkratuser posted image  in končno po čakanju in vseh problemih izpred let ugledam + in potem donosim še vsaj enega zdravega user posted image
LP
P

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč, mnenja in izkušnje
9.5.2008 8:28:38   
lily32
piamaria, jaz se na tvojem mestu ne bi preveč zanašala na koledarčke. Tudi sama sem ugotovila, da sem zamudila ovulacijo s tem preračunavanjem, saj se mi je na dan, ko naj bi imela ovulacijo, bazalna temperatura že dvignila, kar pomeni, da je bila ovulacija že mimo. user posted image  Mislim, da je res najbolje, da se user posted image user posted image vsak drugi dan, če je to mogoče, ali pa naredi kakšen ovulacijski test. Tudi merjenje temperature ti pokaže, ali je ovulacija bila, a žal, ko je ta že mimo. Srečno, upam, da ti bo v naslednjem mesecu uspelouser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?