|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 13:42:04   
zvesta
Dve vprašanji:

1. Katera varovala za predale nabaviti? Na strani BC je veliko vrst, slabi opisi, prodajalke v BC so nepoučene.
Torej. Kaj nabaviti za kuhinjske elemente, ki se izvlečejo kot predal?

2. Vplačali smo dopust v termah in je treba kupiti plavalne pleničke. Katere in kje? Da so kvelitetne in cenovno ugodne.

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 14:20:13   
Metuljček Cekinček
Mi imamo dva takšna - za predal, kjer so noži in za predal, kjer so zdravila. Ostalih predalov nimamo zavarovanih.

Tega sistema, ki je spodaj na sliki, še zdaj ne zna odpreti, medtem ko je ena takšna silikonska varovala na gumbke poštekal že pri enem letu.

user posted image

Plavalne pleničke smo mi uporabljali DM-ove.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 18:03:52   
Lunca1
 user posted image teli so brezveze, ker če otrok ene parkrat potegne vrata, počasi zlezejo dol in se vrata odprejo

pa ko smo že pri varovalih, tole je stran metanje denarja user posted image . Mi smo ga kupili in jih je tamala že prvi dan dol potegnila, potem pa lepilo ni več hotelo držat. No edino če vam ni škoda mize in jih gor pritrdite z vijaki. Samo meni je škoda mize.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 18:04:53   
Lunca1
No ta za vrata so boljša tista, ki se jih ne da poklopit dol. Midva imava vsa varovala od safety first iz BC

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 18:32:07   
zvesta
Metuljček, jaz bi predvsem rabila za spodnje predale, ki jih doseže, ta tvoj model je pa za zgornje, ki zaenkrat še niso v nevarnosti.

Lunca1, hvala za nasvet... potem že vem, da ta na sliki odpadejo.

Onih kotnikov pa nisva kupovala, ni bilo potrebe.

< Sporočilo je popravil zvesta -- 10.6.2008 18:33:36 >

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.6.2008 20:21:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 20:31:52   
Anonimen
Ja pa kateri so potem fajn za ostre robove?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 20:50:23   
lex
Meni so DM plavalne pleničke čist OK. Pa še kolegica, ki je hodila z malim na plavalni tečaj je rekla, da so jim svetovali te, ker so čisto zadovoljive. vem pa da obstajajo tudi Pampersove, samo so dražje.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 21:03:42   
zvesta
No, bomo pa šli po plenice v DM.

Zdaj samo še varovala izberemo...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 21:07:07   
Anonimen
Varoval nobenIh.
Pleničke DM.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 21:19:58   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Varoval nobenIh.
Pleničke DM.


Mič, če ne izberem varoval, bom kmalu brez posode. Ena teflonka je že skasirala in ena skodela za kosmiče tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 21:21:45   
Anonimen
Mič, če ne izberem varoval, bom kmalu brez posode. Ena teflonka je že skasirala in ena skodela za kosmiče tudi.


A samo...user posted image ?

To je cena vzgoje. Meni se ne zdi nic strasnega. Verjetno je celo ceneje od varoval user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 21:26:22   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mič, če ne izberem varoval, bom kmalu brez posode. Ena teflonka je že skasirala in ena skodela za kosmiče tudi.


A samo...user posted image ?

To je cena vzgoje. Meni se ne zdi nic strasnega. Verjetno je celo ceneje od varoval user posted image


To je po dveh dneh intenzivnega predalčkanja..... user posted image

Ma, me ma prav naštudirano. In točno ve, katerga mora napast. En je pretežek, da bi ga potegnil ven, drugega ve, da ga bom takoj dosegla, tretji mu ni zanimiv in pol tega napada kot norc. In ga steram proč, pa predno vse nazaj zložim, mi je petega že napol spraznil. Trenutno jih zastavim s stoli, samo kuhna je pol čist neprehodna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 21:28:10   
Anonimen
En predal mu nastimaj, ki bo samo njegov in daj vanj, cesar ni skoda. To je del vzgoje, da se nauci tudi tega, da ni VSE njegovo.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 21:52:39   
zvesta
Dob er nassvet... Bom jutri naštimala in preizkusimo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
10.6.2008 23:36:52   
frufru
Za ostre robove smo kupil une gumijaste, pa so še isti dan stran odletel. Pol smo mu pa enostavno govoril, naj pazi. Nevem kako je z drugimi, ampak naš sploh ni imel nekih interesov do ostrih robov. So bili pa predali od omaric pravo lepilo za njegove roke. user posted image tega ene 3 mesece ni znal odpret, zdaj, ga pa brez problemov odpreuser posted image  Pol smo pa v mullerju kupil en podoben sistem, s to razliko, da se ga ne fiksira s pritiskom ampak z obračanjem v smeri urinega kazalca. Tisto obračalo je pa tako plitvo, da ga ne more zagrabit (še jaz ga včasih težko)

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Varovala za predale in plavalne pleničke
16.6.2008 17:10:57   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Dve vprašanji:

1. Katera varovala za predale nabaviti? Na strani BC je veliko vrst, slabi opisi, prodajalke v BC so nepoučene.
Torej. Kaj nabaviti za kuhinjske elemente, ki se izvlečejo kot predal?

2. Vplačali smo dopust v termah in je treba kupiti plavalne pleničke. Katere in kje? Da so kvelitetne in cenovno ugodne.

Hvala za odgovore.


1. mi nič od tega nimamo, pa tudi ne bomo potrebovali kot zgleda, to je le eno obdobje, ki je pri nas očitno že mimo user posted image

2. v DM-u imajo meni najboljše, lahko pa vzameš tudi Pamperske, ki se dobijo skoraj v vsaki drogeriji, kjer imajo tudi navadne pleničke


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?