|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je to konec?
19.4.2008 8:48:54   
MiNa*
Noseča sem 6 tednov. Predvčerajšnjim sem imela manjši krvavi izcedek, krvavo sled na hlačkah. Potem nisem več krvavela. Ker sem imela že 4x SS, me je strah, da se je tudi tokrat vse končalo. Pregled pri G. imam šele v ponedeljek. Tudi občutek (ni napetih prsi,…), da sem nosečka sem izgubila, mogoče le zaradi velikega strahu, da je šlo kaj narobe, ali pa je to dokaz, da je res.
Mi zna katera povedati, kaj lahko pričakujem? Je lahko že tako majhna krvavitev, konec vsega?
Saj vem, da mi bo G. vse pojasnil, vendar nestrpnost, strah, jeza me močno žrejo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je to konec?
19.4.2008 8:55:18   
Erdbeere
ko majhna krvavitev mislim, da to ni konec, ker ko sem jaz imela ss, je bilo to ogromno krvi...kot bi prašiča klali je moj rekel...držim pesti, dabo vse ok. 

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je to konec?
19.4.2008 9:00:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiNa*

Je lahko že tako majhna krvavitev, konec vsega?
 


Nič te ne bom potolažila.user posted image  Ja, pri meni je bilo zgolj par pikic prvi vsake par dni in je to pomenilo ss. Vendar sem zakrvavela tudi v drugi nosečnosti, enkrat pikico na začetku, potem malo bolj v 17. tednu, pa še v 21. pa imam zdaj enega zdravega, pridnega dekliča. user posted image
Vem, da je težko, vem, vendar poskušaj biti čimbolj optimistična, ker to veliko šteje. Srečno! user posted image

(odgovor članu MiNa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je to konec?
19.4.2008 10:13:17   
detelja
jaz sploh nisem krvavela sem imela samo rjav izcedek...tko kar čez noč so boleče, napete prsi izginile, občutek, da sem noseča tudi...moji pikici je nehal bit srček v 7 tednu...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je to konec?
19.4.2008 10:15:09   
detelja
MiNa* če smem vprašat kaj so ti pa rekli po 3ss zakaj se to dogaja?...sta bila na kakšnih preiskavah? joj kako je to žalostno...mene je tudi tko strah za naprej...MiNa drži se...pošiljam ti en velik objem....mislim nate...mislim na nas vse...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je to konec?
19.4.2008 10:43:41   
Naja30
Jaz pa sploh nisem krvavela, nobenega rjavega izcedka, nič! Povečana sluz, kot je normalno in na rutinskem pregledu v 10t je na UZ vidla G, da srček več ne bije user posted image

Mina, na tvojem mestu bi se šla pokazat na urgenco.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je to konec?
19.4.2008 10:48:54   
Taula
Mina, na tvojem mestu bi se šla pokazat na urgenco.


Točno tako. Ko sem jaz zakrvavela sem šla takoj na urgenco. Srečnouser posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 19.4.2008 10:49:10 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je to konec?
19.4.2008 10:49:57   
VITA74
Tudi jaz bi šla na urgenco, po treh ss je vsaka krvavitev lahko znak za ss.... Jza nebi zdržala v negotovosti do ponedeljka.
Sama sem dvakrat močno zakrvavela, enkrat pa nič, samo izginil je tist občutek slabosti, bolečih prsih...vedno je bil ss...
držim pesti in ti pošiljam velik user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je to konec?
20.4.2008 13:31:04   
Anonimen
Jaz sem cel teden imela rjavo-krvave izcedke, potem pa sem močno zakrvavela in šele takarat je bilo vsega konec. Pa na ginekološki urgenci, niti moja G mi niso dali nobenega zdravila, niti me niso čisto resno jemali... odnos so imela za kozlat.

Upam, da je stvojo pikico vse v redu. Me pa tudi mene zanima kaj so ti rekli zakaj si imela že toliko ss?

(odgovor članu VITA74)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je to konec?
20.4.2008 15:08:31   
detelja
Anonimen vsi zdravniki gin. pravijo, da ko imaš rjav, krvav izcedek, da se tukaj ne da pomagat, ali pride do ss ali pa ne...da je baje to vse v božjih rokah...jaz sem jemala dabroston pa tudi ni nič pomagalo...jaz srčno upam, da bo vse ok in, da gremo tja junij, julij v akcijo...in seveda, res upam, da bo vse ok...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je to konec?
21.4.2008 17:37:45   
punčkica
Pri meni se dogaja isto! Najprej veselje ko zagledašuser posted image , potem pa čez en teden zagledam rahel temno rjav izcedek. Šla sem na pregled pa so mi rekli da je šlo za kasnejšo nosečnost, daliso mi dabroston in mirovanje. Danes sem dala kri za hcg in se je povečal, vendar še se nič ni videlo na UZ. Ponovno imam čez dva dni. Tak me je strah kaj bouser posted image  sploh nočem mislit na to

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: je to konec?
21.4.2008 18:37:52   
detelja
punčkica saj, če imaš še vse znake nosečnosti mislim, da bo vse ok...pa tud če ti on hormon raste je ok...vsak rjav izcedek tudi ne pomeni da gre za ss...držim ti pesti...javi kako bo....upam, da bo vse ok...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: je to konec?
21.4.2008 21:39:37   
MiNa*
Hvala Bogu, za enkrat je vse v redu.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: je to konec?
22.4.2008 6:22:30   
detelja
MiNa* glih na tebe sem včerja cel dan mislila, letala na forum gledat, če si se že kaj oglasila...joj kako je to fajn slišat, držim pesti...sam pozitivno razmišljaj pa bo...boš vidla...ne pusti, da bi te slabe misli prevzele....javi kaj kako bo in kako si ti....lepo se  mej, mirki se....

objem papa lep dan

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: je to konec?
22.4.2008 8:15:13   
RDEČA VRTNICA
MiNa, kako lepo je slišati, da je vse ok.user posted image user posted image
Res sem vesela zate.
Držem pesti, da bo še naprej tako.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: je to konec?
22.4.2008 8:27:52   
MATEJKA_
jaz sem bila noseča 7 tednov, ko sem zjutraj opazila rahel krvav izcedek. takoj sem šla cela panična na urgenco (zaradi že slabih izkušenj). dr. me je pregledal, naredil UZ in ugotovil, da je zaenkrat še vse ok. dal pa me je na strogo mirovanje (ležanje) in mi predpisal dabroston. 1 teden kasneje sem pa bila naročena na reden pregled in mi je moja dr. tudi povedala, da še rahlo krvavim (na zunaj se je pokazalo le, če sem se v sliužbi kaj posebej razkurila)in naj jemljem še do 13/14. tedna dabroston tablete. takoj me je seveda dala tudi na bolniško (mirovanje).
trenutno sem v 24. tednu in sem prav srečna nosečka. user posted image  

ti kar pokliči svojo dr. (ali vsaj sestro pri svoji dr.) in ji povej kaj se ti je zgodilo, pa ti bo že ona povedala kak pa kaj dalje.

držim pesti!


(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: je to konec?
22.4.2008 8:55:19   
babyboooom
zdej najbrž itak že veš. Upam, da je vse kul!user posted image  ampak meni je v cca. 6 tednu ko sem šla na WC stekl ogromno krviuser posted image , cela školjka je bila rdeča, mogla sem mirovat dober teden, jemala sem dabroston tablete za pomiritev maternice, pa je blo vse kul.user posted image Zdaj sem že v 17 tednu. user posted image

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: je to konec?
22.4.2008 15:26:11   
detelja
babyboooom držim ti  pesti in vem, da bo vse ok...si sedaj na bolniški?...jaz pa sem imela samo malo rjav izcedek pa je pikica odšla med angelčke, drugače sem pa tudi jemala dabroston...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?