|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obupana
24.4.2008 14:23:57   
Anonimen
Pozdravljene punce! Sploh ne vem kje naj začnem. Tako sem nesrečna. Izgubila sem svojo pikico. 15.4. sem delala test in se je pokazala rahla črtica, test sem ponovila naslednji dan s CB in se je pokazal močan plus. Naslednji dan pa sem začela malo krvaveti. Šla sem do G, morala sem v bolnico, kjer so mi naredili abrazijo. BHcg je bil najprej nizek, potem se je malo povišal in zopet padel. V bolnici sem rahli izcedek imala še en dan, potem pa ne več, saj so mi dali Dabroston (3t/dan). Moja zadnja M je bila 23.2., vendar sem imela 4.3. HSG. Se pravi, da sem zanosila prvi ciklus po HSG. G je najprej mislil, da gre za zgodnjo nosečnost, ker se na UZ ni nič videlo. Potem pa se je le po 1 tednu pokazala pikica...moja prva pikica, ki pa ji srček ni tiktakaluser posted image user posted image user posted image .G mi je rekel, da bi bilo tudi možno, da bi srček začel biti kasneje, vendar bi imel otrok napako (seveda si vsaka mamica želi, da bi bil otrok zdrav in normalen). Pa tudi BHcg je padel-rastel-padel...tako da so že potem vedeli, da s pikico nekaj ni vredu. Tako so mi naredili abrazijo, sedaj pa doma počivam.
Punce brez zamere, ker sem vam pisala mojo zgodbo, ampak sem čisto na tlehuser posted image . Kadar se spomnim na mojo prvo pikico, ki bi jo lahko imela, me oblijejo solzeuser posted image . G mi je rekel, da naslednji ciklus po M, lahko spet normalno začneva delati na user posted image , in da imam sedaj večje možnosti za zanositev. Mislite, da je to res? Tiste, ki ste dale to skozi... po kolikem času ste zanosile? Prosim pomagajte mi vsaj z nasveti.
Vem, da sem anonimna, vendar razumite me... Hvala vsem!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obupana
24.4.2008 14:26:03   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obupana
24.4.2008 14:26:21   
blue sky
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image
Upam, da ti čim prej uspe zagledati plusek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obupana
24.4.2008 15:20:40   
Anonimen
držim pesti!user posted image

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obupana
24.4.2008 15:26:36   
Rakica_80
user posted image user posted image user posted image user posted image ......user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi jaz ti želim, da čim prej ti rata poviti enega sladkega bonbončkauser posted image
Bodi močna in glej naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obupana
24.4.2008 15:30:02   
aqua77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obupana
24.4.2008 15:46:37   
atina1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene punce! Sploh ne vem kje naj začnem. Tako sem nesrečna. Izgubila sem svojo pikico. 15.4. sem delala test in se je pokazala rahla črtica, test sem ponovila naslednji dan s CB in se je pokazal močan plus. Naslednji dan pa sem začela malo krvaveti. Šla sem do G, morala sem v bolnico, kjer so mi naredili abrazijo. BHcg je bil najprej nizek, potem se je malo povišal in zopet padel. V bolnici sem rahli izcedek imala še en dan, potem pa ne več, saj so mi dali Dabroston (3t/dan). Moja zadnja M je bila 23.2., vendar sem imela 4.3. HSG. Se pravi, da sem zanosila prvi ciklus po HSG. G je najprej mislil, da gre za zgodnjo nosečnost, ker se na UZ ni nič videlo. Potem pa se je le po 1 tednu pokazala pikica...moja prva pikica, ki pa ji srček ni tiktakaluser posted image user posted image user posted image .G mi je rekel, da bi bilo tudi možno, da bi srček začel biti kasneje, vendar bi imel otrok napako (seveda si vsaka mamica želi, da bi bil otrok zdrav in normalen). Pa tudi BHcg je padel-rastel-padel...tako da so že potem vedeli, da s pikico nekaj ni vredu. Tako so mi naredili abrazijo, sedaj pa doma počivam.
Punce brez zamere, ker sem vam pisala mojo zgodbo, ampak sem čisto na tlehuser posted image . Kadar se spomnim na mojo prvo pikico, ki bi jo lahko imela, me oblijejo solzeuser posted image . G mi je rekel, da naslednji ciklus po M, lahko spet normalno začneva delati na user posted image , in da imam sedaj večje možnosti za zanositev. Mislite, da je to res? Tiste, ki ste dale to skozi... po kolikem času ste zanosile? Prosim pomagajte mi vsaj z nasveti.
Vem, da sem anonimna, vendar razumite me... Hvala vsem!!



Vem kako se zdaj pocutis, tako sem se ze jaz veckrat.
Punca le pogumno naprej (user posted image  bodi optimist) pa bos videla da bo.
Vse bomo enkrat docakale carobni user posted image user posted image

Pa veliko objemckov in poljubckov  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kadar misliš,
da si sama
da ne čaka te nihče,
vedi motiš se!

Kadar žalost te mori,
solza pride ti v oči,
kadar vidiš le temo,
vedi s tabo smo!
        user posted image


LP

Anita

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obupana
24.4.2008 17:52:48   
onur
Držim pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obupana
24.4.2008 22:44:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: onur

Držim pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obupana
24.4.2008 22:46:24   
METULJ1
Držim pesti za naprej in bodi pogumna. Vse bomo enkrat, ko bo pravi čas, srečke nosečke.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obupana
24.4.2008 22:57:01   
Barbk
user posted image user posted image user posted image  Mogoče, da ti bo malce lažje...Sama sem imela ss (brez čiščenja) in sem čez dva ciklusa zanosila in danes imava doma najino princesko. Tudi zate je sreča!

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obupana
25.4.2008 7:50:28   
Tiki55
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image s tabo smo... Upam, da ti kmalu uspeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obupana
25.4.2008 13:14:30   
sasa78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti zate

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?