|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grdo zašita.
2.8.2008 23:58:02   
Anonimen
Je kakšna bila tako grdo zašita, da je morala na lepotni popravek? Mene je včeraj šok na pregledu, ko mi je G omenil, da če mislim še rodit, bova to uredila po zadnjem porodu, drugače pa kar takoj.user posted image
Itak mislim imet še kakšnega otroka in vedela sem da sem grdo zašita, da sem pa tolk grdo, da moram na reklamacijo???? To me je pa šokiralo!

No, iskreno povedano se gre tudi za zdravje, ker ne sme tako ostat zadeva "spodaj" zaradi infekcij itd.

Bla kakšna? Izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grdo zašita.
3.8.2008 9:55:27   
bskrle
Ne, mene je zdravnik lepo zašil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grdo zašita.
4.8.2008 13:49:53   
tancho
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Je kakšna bila tako grdo zašita, da je morala na lepotni popravek? Mene je včeraj šok na pregledu, ko mi je G omenil, da če mislim še rodit, bova to uredila po zadnjem porodu, drugače pa kar takoj.user posted image
Itak mislim imet še kakšnega otroka in vedela sem da sem grdo zašita, da sem pa tolk grdo, da moram na reklamacijo???? To me je pa šokiralo!

No, iskreno povedano se gre tudi za zdravje, ker ne sme tako ostat zadeva "spodaj" zaradi infekcij itd.

Bla kakšna? Izkušnje?


kako pa si vedela, da si grdo zašita?  Si imela kakšne poporodne komplikacije?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grdo zašita.
4.8.2008 14:04:23   
žanai
Ojla!
Kadar se pri porodu strgaš, so robovi rane nazobčani in jih je težko dati lepo skupaj, da bi se rana lepo zacelila. Včasih je to skoraj nemogoče. Rana se tudi dlje časa celi, rezultat pa je večja brazgotina.

Zato pa delajo raje epiziotomije- pri tem presredek prerežejo s skalpelom, rez je raven, prav tako robovi rane in tako rano zašit je mačji kašelj, celjenje je hitro in brazgotina minimalna.

Malo je pa tudi odvisno od tvojega telesa, pri enih so vse brazgotine manjše, pri drugih pa ne.
Tako da tukaj ne moreš krivde zvaliti le na zdravnika, ki te je šival.

Pri prvem porodu so me prerezali in se mi je hitro lepo zacelilo, pri drugem pa se mi je strgala nožnica po celi dolžini. Dolgo se mi je celilo, vmes še enkrat vnelo, šele dva mesece po porodu sem lahko imela spolne odnose. Na pregledu je bila ginekologinja kar začudena. Ampak zdaj je ok, nimam nobenih problemov več.

Nisem pa še slišala, da bi kateri morali to popravljati. Imaš kakšne probleme ali je problem le estetski?


(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grdo zašita.
4.8.2008 15:21:14   
Anonimen
Hm, gre se zato, da imam lahko tako zašito samo, če bom še kdaj rodila, ker ko bomo to popravili, porod ne bo več mogoč po naravni poti.user posted image  Itak se moram še vse pozanimat kako in kaj, vprašala sem tukaj pač, če ima kakšna to izkušnjo. Itak pa ne obtožujem nobenega zato, ker vem, da je v največji meri odvisno od mojega telesa...user posted image

Bomo videli kaj in kako čez par mesecev.

(odgovor članu žanai)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grdo zašita.
4.8.2008 20:02:42   
Jelcy
Jaz imam podoben problem...niso me grdo zasiliuser posted image ampak sta mi 2 siva popustilauser posted image in je slo vse narazen...to je sele problem...moj G je rekel, da ne bomo popravljali, da bomo po 2 porodu. Tako, da ko grem "lulat" mi skoraj vedno tece po nogiuser posted image . Rekel pa  je da ce se odlocim prej za "popravek" bo to sele 6 mesecev po porodu al se kasneje, ampak ne hvala!!!! Naj bo tako kot je, se je pa malce zarastlo in je malo boljse. Ce te grozno moti si pejdi popravit, meni je blo dovolj šaranja tam doluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grdo zašita.
7.8.2008 18:11:00   
AndrejaLana
Oj, tudi meni so šivi popustili in sem bila 10 dni po porodu spet v porodnišnici na "reklamaciji" in so ponovno skupaj zašili. Tokrat v splošni narkozi (15 min je trajalo) in hb ni bolelo (kako le, če sem spala). No potem se je lepo zacelilo  in moj gin. je rekel, da je ok. Vse se je dogajlo v UKC MB.  

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?