|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gonal - nujno vprašanje!
28.5.2008 17:25:36   
zorica

Se opravičujem, sem raje odprla novo temo, ker imam eno resno vpašanje pa rabim odgovor.Danes se bom špiknila z novo dozo oz. inekcijo Gonala.Zadnjič mi je sestra fajn nastavila kako in kaj.Špiko mam sicer nastavljeno na 150 kot zadnjič, le da imam sedaj gonal 400/0,75ml prej pa 900/1,5ml ( tudi ne vem kaj pomeni ).

No pa me zanima, če moram prvič narediti še kaj, razen da pazim da je na številčnici pravi odmerek 150 ?Se mi zdi, da mi je sestra zadnjič kazala še nekaj pa sem pozabila oz. sem se zmedlauser posted image Se bojim, da ne bom nič istisnila vase,...




< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 28.5.2008 20:59:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GONAL NUJNO VPRAŠANJE
28.5.2008 17:36:53   
Sulfinija
Zorica!

400 pa 900 enot pomeni za kolikokrat imaš.Če si daješ dozo 150 ti gonal 900 zadostuje za 4x.Nič pazi da je na številničnici in ven potegni tisti tulec  beli in tam moreš zagledati 4 rdeče puščice in nato se smao pikni,ok?in nato 4x more počiti vate,ko se pikneš.Če ti ne bo kaj jasno me kar vprašaj.

LP Mojcauser posted image

< Sporočilo je popravil Sulfinija -- 28.5.2008 17:37:37 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GONAL NUJNO VPRAŠANJE
28.5.2008 17:44:31   
zorica


Ok sulfinija hvala ti.Upam da sem razumela user posted image
Saj sem en gonal že porabila, sem se že par dni pikala, ne vem kaj sem sedaj zaštekalauser posted image



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?