|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrok s PP v reni šoli
24.4.2008 10:23:40   
elizabeta p
Drugo leto bomo šli v šolo, pa me zanima kako ste tisti, ki imate otroke s pp v rednih šolah zadovoljni, katero šolo priporočate...
Smo pa iz Ljubljane, otrok pa ima avtizem. Sedaj tudi hodi v reden vrtec in ima 3 ure tedensko specialno pedagoginjo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrok s PP v reni šoli
24.4.2008 11:54:44   
takero
jaz bi ti svetovala,da poiskusite z redno šolo,če ne bo šlo lahko še vedno preidete v ZUJL-na Dečkovi in pa Karlovški je namreč šola s prilagojenim programom,tam ima potem priznano oš in možnost nadaljevanja šolanja na skrajšanih programih.Če  boš videla da v redni šoli ne gre je bolje,da greste v posebno šolo,res se sliši hudo,še huje pa je če je otrok neuspešen in se tega zaveda,ker je program prezahteven in je zaradi tega nesrečen.Predvsem se pogovori z MHO oddelkom,psihologinjo,najbolj pa prisluhni sebi in svojemu malčku.Jaz imam hčerko staro 15 let in sedaj smo v ZUJL,OVI Jarše,kar pomeni,da ne bo imela nobene šole,dobi status invalida,se pa je veliko naučila in predvsem je srečna in zadovoljna.Če te še kaj zanima me lahko kontaktiraš na ZS.Lep pozdrav ,pa volje nikakor ne izgubi,vedno posije sonček,posebaj ko vidiš srečnega srčke ki je tvoj...user posted image user posted image

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrok s PP v reni šoli
24.4.2008 20:56:51   
bebe&jaz
Lepo pozdravljena!

Naš sicer ni otrok s pp, tako da izkušenj nimam, vendar menda še posebej za otroke z motnjo avtističnega spektra dober glas kroži o OŠ Kolezija na Cesti v mestni log. Sicer pa se obrni na Cneter društvo za avtizem - sem prepričana, da ti bodo z veseljem pomagali tako in drugače tud starši drugih otrok s podobnimi izkušnjami - http://www.avtizem.org/

Čimveč objemov in potrpežljivosti okolice vam želim,
b&j

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrok s PP v reni šoli
25.4.2008 2:36:47   
Anonimen
Moj sin je otrok s PP (hiperaktivnost in diskelsija) in hodi v običajno OŠ. Problemov (razen vedenjskih) ni nobenih. No, pa seveda klasika na začetku pubertete - šola ga ne zanima. user posted image

(odgovor članu elizabeta p)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrok s PP v reni šoli
25.4.2008 9:29:43   
elizabeta p
Ja, tole je pa Vesna (iz Centra za avtizem) že rekla, da naj bi bila OŠ Kolezija kar v redu, eni pravijo tudi za šolo Spodnja Šiška, da je tam v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrok s PP v reni šoli
26.4.2008 13:30:30   
Ada
Čisto odvisno od tega, kako otrok funkcionira v skupini in kakšne so intelektualne sposobnosti, verjetno je že bil pregledan pri psihologu, ne? Drugače pa se meni zdi najpomembneje, da je otrok zadovoljen.

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otrok s PP v reni šoli
26.4.2008 14:37:31   
Anonimen
Na OŠ Spodnja Šiška je sestra moje bivše sodelavke. Same extra pohvale.

(odgovor članu elizabeta p)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otrok s PP v reni šoli
5.5.2008 10:08:46   
elizabeta p
Otrok funkcionira v redu, v vrtcu dela to kar delajo drugi. Strokovne delavke v vrtcu so se dobivale 1x mesečno, vendar je tako napredoval da tega ne delajo več. Rada bi z redno OŠ vsaj poskusila, glede na to kako dobro mu gre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otrok s PP v reni šoli
5.5.2008 16:03:32   
Pi-kica 1
Vsekakor poskusite z redno OŠ. Če res ne bo šlo, ti bodo že v šoli strokovnjaki povedali in ga še vedno lahko prešolate. Obratna pot je mnogo težja ali celo nemogoča.

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?