|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvomočnica
10.2.2005 13:17:00   
Marina_
...vem da sem spet ponovila temo.ampak zanim me v kateri lekarni lahko kupim krvomočnico?pa toliko vrst je pa nevem katera je prava.prosim za nasvet!
pa še nekaj:
Zdaj sma se z možekom pogovarjala pa ne vema ali je možno kljub NORMALNI:hudicek:da sem noseča?:zmeden:gre za to da mi je že 5 dni slabo.Pa včeraj sem hotela sir jest pa mi ni dišal kr dvigovalo mi je.Prej nikoli ni bilo tako.Včeraj pa mi je dobesedno zasmrdel.pomagajte mi prosim
lp :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krvomočnica
10.2.2005 13:18:26   
Udb
Dan!

Čaj lahko kupiš v vsaki zeliščni lekarni (medis, sanolabor...ne vem kakšne imate pri vas)

Glede M - teoretično je vse možno! Poskusi s testom! A M je bila taka kot ponavadi? Saj nočem biti negativna, ampak, kaj pa če je trebušna gripa?

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krvomočnica
10.2.2005 13:20:01   
Marina_
zlata naša sveža:nosecka:zdravo
ja Msem imela tak kot vedno.Je pa res da sem v četrtek bruhala-po mojem rota virus.Samo zakaj mi je še vedno slabo??

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Krvomočnica
10.2.2005 13:20:24   
anadejka
Draga Frizerka,poglej si par postov nazaj.Smo se tudi o tem pogovarjal kje vse se dobi Krvomočnico oz.Smrdljičko.
Jaz sem npr.predlagala da si pogledaš spletno stran CAPISAN D.O.O.,ker tam lahko naročiš ta čaj in ti ga v 2 dneh pošljejo na dom.En paketek pa stane 500 sit.

Kar se pa tvojih slabosti tiče,pa upam da si :nosecka:.jaz bi že rekla da si,ampak vseeno še malo počakaj da bo zasigurno.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Krvomočnica
10.2.2005 13:20:54   
Udb
hmmmmm....mogoče pa je kaj...kaj pa če probaš vseeno test - kupi si romed, k je bolj poceni!

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Krvomočnica
10.2.2005 13:21:40   
Marina_
hvala.pa kaj je možno da kljub M -normalni kot vedno-da si noseča???ni mi jasno to

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Krvomočnica
10.2.2005 13:21:55   
anadejka
Aja čaki mal narobe sem razumela,jest sem mislila da še nisi dobila M.:ups:
Potem pa je na žalost verjetno samo kak grdi virus,ali pa si kej tazga pojedla.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Krvomočnica
10.2.2005 13:23:54   
Marina_
Ne bila je točna kot zmeraj:grrr:pa enaka kot zmeraj-no vseeno samo da nisem spet v brezveznem upanju;)

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Krvomočnica
10.2.2005 13:25:41   
Udb
hmmm....lej tako ti bom rekla....teoretično je možno!! Ampak praktično, to pa verjetno ni! Ampak ne obupaj!! Saj bo!! :miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Krvomočnica
10.2.2005 13:30:56   
willma
Frizerka,
kljub normalni M, je možno da si noseča. Če veš da imaš oba jajčnika normalno aktivna, je božno, da si zanosila z jajčecom iz npr. levega jajčnika, medtem, ko se je desno neoplojeno izčistilo (M).

Jaz ti svetujem, da greš do zrdavnika, ker če nisi noseča, potem je možno da si bolana, če pa si noseča, pa boš to zasigurno izvedela
(pa še testa ne rabiš kupovat);)

lp
willma:sloncek:

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Krvomočnica
15.2.2005 11:25:04   
Nyah*
Mene pa zanima še nekaj v zvezi s krvomočnico.:zmeden:
Naročila sem jo pri Capisanu in jo tudi dobila, pa nic ne pise, kolikokrat dnevno ga je treba piti, caj namrec.:zmeden:
Jaz jo pijem zaenkrat enkrat in sicer zjutraj na tesce, pa ne vem, ali je to premalo.:zmeden2:
Res bi rada da mi pomaga, zato prosim za nasvet!

LP

Nyah:metulj:

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Krvomočnica
15.2.2005 12:53:23   
tinkamiška
Nyah,
Navodila iz moje škatlice:

2 čajni žlički rastline prelijemo s 1/4 litra vrele vode, in po 5 minutah precedimo.
Mlačen čaj pijemo po požirkih in sicer 3 krat dnevno po 1 skodelico.

LP;),
Tinka

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Krvomočnica
15.2.2005 19:46:45   
Nyah*
Hvala Tinka!:rozica::rozica::rozica:

Upam, da bo kaj pomagalo, kaj pravis;):bravo::)-

Kolko casa ga pa ti ze pijes?:zmeden:

LP,
Nyah:metulj:

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Krvomočnica
15.2.2005 20:02:47   
tinkamiška
Nyah, sem jo pila dva meseca, pol sem šla pa na histero in laparoskopijo, čakam na M, potem bomo pa najprej poskusili brez, če pa ne bo šlo jo bom pa spet pila.

Upam, da zdej ne bo treba, da bo kr ratalo!:angel:

Tebi pa držim pesti, da bo uplivala in pomagala do:duda:!:angel:

Tinka

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?