|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Carski rez - brazgotina
11.5.2008 21:39:47   
Annny
Sem firbčna in me nekaj zanima. Tiste punce, ki ste imele CR...kako je kaj z brazgotino? Se vam zelo pozna in kako se kaj soočate s tem? Glede na to, da ima veliko npr. slavnih igralk kar 'naročen CR', me zanima, kakšno lepotno operacijo imajo kasneje, da se jim ta brazgotina ne vidi več. Je katera kje zasledila? Upam, da ni preveč smotano vprašanje, brez zamereuser posted image  Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Carski rez - brazgotina
11.5.2008 21:50:19   
lelčy
pri meni teče že tretje leto od Cr in se mi brazgotina še čisto malo pozna. saj drugače pa se tako in tako ne vidi ker se prekrije z hlačkami.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Carski rez - brazgotina
11.5.2008 21:54:07   
dido
Tri leta po CR se brazgotinas koraj več nič ne vidi. Je pa rez takšen, da lahko nosiš tudi bikinke pa se ne bi videlo.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Carski rez - brazgotina
11.5.2008 21:56:40   
janja
Jaz se s tisto zunanjo brazgotino ne obremenjujem preveč. So zelo lepo zašili in se če imaš oblečene hlače sploh ne vidi. Bolj me moti notranja brazgotina. A se to kdaj zmanjša? Čuti se kot, da bi imela pod kožo nek zvitek. Tako, da tudi če shujšam v nulo, se bo videla če se vležem na hrbet.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Carski rez - brazgotina
11.5.2008 22:47:49   
nejcko
Jaz sem bila dvakrat rezana na istem mestu (bikini rez), pa se mi brazgotina kot taka zelo malo pozna. Problem je pač moj vimpi, ki malo visi čez to brazgotino, da je zadeva opaznauser posted image  Ampak sam rez se ne vidi, ker ga itak hlačke prekrijejo ali pa kopalke.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Carski rez - brazgotina
11.5.2008 23:21:06   
kofetek2010
Meni so skoraj čist nič ne vidi - sem bila 2x že pohvaljena... od dveh ginekologov, da ne bo pomote. user posted image

od CR je skoraj 2,5 leti user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Carski rez - brazgotina
12.5.2008 8:33:22   
andrejaz
Jaz sem imela 2 CR.
Po prvem CR se mi je kar precej poznalo. Pri drugem CR so mi rezali na istem mestu in je sedaj vse skupaj zelo malo opazno. So imeli pa pri drugem CR več časa za lepše šivanje, pri prvem so imeli preveč dela z mano, ker sem jim skoraj izkrvavela.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Carski rez - brazgotina
12.5.2008 14:21:13   
mojcapr
Sem imela 3 CR. Niso vsi šli po isti črti, ampak so ti rezi tako nizko, da so skriti pod hlačkam.
Se ne sekiram za brazgotine, saj se ne vidijo tak fejst.


(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Carski rez - brazgotina
15.5.2008 13:29:02   
mojsoncek
Meni je ostala samo tanka crtica, no v bistvu je bolj smajli user posted image . Upam,da bo v drugo isto, ker me bodo v drugo tudi najverjetneje dali pod noz. 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?