|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žitne kašice
26.5.2008 10:55:16   
karmy85
Pozdravljeni!

Počasi bomo začeli z GH hrano,stari smo 5 mesecev.
Zanima me ob katerih urah,dajete vi svojim otročkom žitne kašice?

Kupila sem pa te žitne kašice:
- KAŠICA1
- KAŠICA2
- KAŠICA3

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 26.5.2008 20:59:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žitne kašice
26.5.2008 13:37:22   
potepinka
Jaz dajem ob 18 ob 20 pa dobi še AM

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žitne kašice
26.5.2008 15:45:09   
Naja30
Moja jih je ponavadi dobivala za večerjo, ob cca 18h, potem sem jo pa še podojila, preden se zaspala.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žitne kašice
26.5.2008 21:21:36   
buček
ob cca 19h.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žitne kašice
27.5.2008 11:56:19   
Paštetka
Mislim,da ne moreš vprašati za uro. user posted image  Saj pa eni gredo spat prej drugi kasnej. Verjetno ji boš dala malo preden bo šla spat. Ponavadi se dajajo pred kopanjem. Saj tudi tebe verjetno ne paše, da se napokaš in potem v posteljo.

Torej pred kopanjem ji daj, potem pa še ali jo podojiš ali Am pred spanjem ali pa niti to ne. Zdaj na začetko, ko bosta uvajale, verejtno ne bo dosti pojedla, pa bo rabila še kakšno mleko pred spanjem.

Pa začni najprej samo z riževo. Ker banana je že 2. okus. Pa samo to eno daješ za večerjo, drugače pa uvajaš čez dan (dopoldne zelenjavo in sadje in ne večernih kašic).

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?