|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   marks and spencer
21.5.2008 20:06:13   
lea23
nisem še nikoli kupovala tam, sem pa zadnč šla mimo njegove trgovine v lj v city parku.. zdaj mi je žal da nisem zavila noter user posted image
me zanima če katera kupuje tam oblačila za tamale? moja je stara 1 leto, pa moram kupit kakšne bodye s kratkimi rokavi za poleti in spalne pajacke.. v H&Mu sem že pobrala kar je bilo pametnega in luštnega..

sem gledala na njivi spletni strani, ki sicer ni slovenska, komplet 3 spalnih pajackov po 10€ user posted image  se mi zdi ful ugodno, pa me zanima če je dejansko v trgovini res tako user posted image  tako nizke cene pajackov in bodyev?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: marks and spencer
21.5.2008 20:07:26   
lea23
pa komplet 5 bodyev s kratkimi rokavi za 9€ .........

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: marks and spencer
21.5.2008 20:10:41   
Jančika_
Ravno bodyje in pižamice imajo zelo kvalitetne in poceni. Pa gatice in nogavičke lahko tudi pohvalim. Neštetokrat oprano in posušeno v stroju, pa se nič ne pozna. Po moje se ti splača kdaj not zavit, ja.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 21.5.2008 20:11:01 >

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: marks and spencer
21.5.2008 21:07:32   
piko12
A ste to kako znižanje ujele? Ker meni se zdi dražje kot v HM al pa CA. Jaz sem pozimi kupla komplet 3 spalnih pajackov za 12eur, sam je bilo znižano s 35eur. Zdaj so bili pa 3 za 25 eur. Drugač sem ful zadovoljna z njimi, so fajn mehki pa oblika ostane. Bodiji so pa tud dražji kot v HM, ampak so mi tud fajn. Če se ne motim, jih je bilo 5 okol 30 eur.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: marks and spencer
21.5.2008 21:11:39   
Jančika_
Joj, za cene pa res ne vem več, je že dolgo, kar sem nazadnje tam kupovalauser posted image . Vsekakor je bilo takrat zelo ugodno, a nimam pojma, če je bilo znižano. Tudi možno.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: marks and spencer
21.5.2008 21:14:48   
ajdaN
Redne cene niso ravno nizke. Bodiji (7 kom) mislim da pridejo okrog 30€, pa komplet treh pižamic tudi tam nekje. Tisti kompleti po trije bodiji, pa mislim da so bili 15€.

Tako da na spletu je očitno kakšna akcija.

So pa res kvalitetne zadeve - enako kot je bil Mothercare.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: marks and spencer
21.5.2008 21:25:52   
lea23
o hvala, ravno to sem želela slišat, da vseeno ni tako zelo poceni user posted image
sicer na spletu nič ne piše da je kakšna akcija, ampak mi je blo že takoj sumljivo da so tako smešno nizke cene user posted image
zato sem raje vprašala tukaj, če katera mogoče ve, hvala vam! user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: marks and spencer
21.5.2008 21:35:54   
muška
jaz imam eno majčko s kapuco od njih, pa moram rečt, da glede na ceno in kvaliteto ki naj bi bila, nisem čisto nič zadovoljna user posted image  . Po prvem pranju se je čisto zblajhala, šivi niso več ravni,... al nisem imela sreče, al pa je roba bolj tak, ne vem

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: marks and spencer
21.5.2008 21:57:33   
Veverička
hmm, kaj pa, če na spletni strani niso bili EUR, ampak funti? Jaz sem se tudi skoraj zafrknila enkrat...

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?