|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majčka, bodi
26.5.2008 14:35:44   
petrolejka
Ali svojim otročkom sedaj ko je že tako vroče dajete samo bodije ali samo majčke, plus hlačke? Bodi lepo prime pleničko, majčka pa po mojem ne.user posted image  Nisem še prakticirala samo z majčko. Pa ve? Ali dajete kdaj majčke pod bodi ali vedno nad bodi? Ker verjetno se majčka pod bodijem nagrbanči, ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 14:50:28   
helenav
Jaz jo bom postopoma slekla....
sedaj ima bodi brez rokav in kratko majčko...potem bo v samo bodyu s kratkimi..pol  julija , avgusta..oziroma, ko bo krepko čez 30, bo samo v majčki....če bo kaj pihalo, bom majčko dala v hlačke...sicer pa se bo zračla..se pa moja zelo poti..


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 14:52:30   
Naja30
Moja je bila lansko celo poletje v bodyju, letos bo pa tudi večinoma. Najbolj je enostaven. Če je majčka, ima skoz ledvičke vzunaj.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 15:29:52   
kristinaj
doma je v bodiju dolg rokav, hlače 3/4 ko gremo ven, pa ji dam bodi brez rokavov in majčko čez, hlačke od trenerke in čevlje....

vedno dam bodi pod majčko razen sedaj ko spi samo v bodiju ji zjutraj kar čez oblečem kanoterco (majčko brez rokavov). imam pa tudi par gornjih bodijev, namesto majčk, pod njih pa oblečem kanoterco...

zdej ko bo pa vročina na udaru pa kratke rokave, brez nič spodaj in kratke hlače.. 

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 15:37:41   
Anuška79
Kadar je bilo res vroče, je imel majčko in me ni skrbelo, če je ušla izza hlačk, bodiji pa so definitivno najboj praktični. Včasih je imel oblečen tudi samo bodi.

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 20:38:26   
BibaMaJa
Včeraj in danes je že bil samo v bodiju s kratkimi rokavi in hlačah. 

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 20:43:21   
Rozmarinka
Bodi s kratkimi rokavi in 3/4 hlačke ter nogavičke.

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 20:51:52   
Bonnie_RR
Večinoma bodije.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 21:17:30   
timoteja
mogoče jst mojo premalo oblačim, čez dan ima bido na kretek rokav ali majčko, pa kratke hlačke ali čist tanke zgornje hlače, če sva zunaj, da kožo zaščitim pred soncem ,8stara 5,5 mes. 9, pa brez zoknčkov, čevljev, pustim jo boso, ker uživa 300 na uro, tudi za spanje sem jo prvič pustila v kratkem rokavu, ker ima kinderpet pri nama v spalnici, pa ponoči vsi trije kar nadihamo na ene 25 stopinj. Je to premalo oblečeno dekletce?

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 21:18:52   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: petrolejka

Ali svojim otročkom sedaj ko je že tako vroče dajete samo bodije ali samo majčke, plus hlačke? Bodi lepo prime pleničko, majčka pa po mojem ne.user posted image  Nisem še prakticirala samo z majčko. Pa ve? Ali dajete kdaj majčke pod bodi ali vedno nad bodi? Ker verjetno se majčka pod bodijem nagrbanči, ne?


Poleti je vedno nosil samo kr. majčko ali pa samo body. Tam nekje pri 25stopinjah sem mu pa dala sp.majčko-bodi, brez rokavov in preko kr. majčko.

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: majčka, bodi
26.5.2008 22:10:44   
smrka
NIkol nisem dajala majcko pod bodijem.. to se mi zdi nesmiselno. Moja je imela bodije skoraj do 1,5 leta, ker to se mi je zdelo zelo fajn, tudi ce je bilo toplo, je pa bla sam v bodiju brez hlack. Bodi je super ker lepo greje hrbet in ko se otrok kej kobaca zunaj mu je hrbet vedno pokrit. Tudi tenko kapico je imela tudi zelo dolgo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?