|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ležalnik
1.6.2008 0:05:51   
Sandrin
Koliko vam služi oz. vam je služil ležalnik. Pri prvem user posted image  ga nismo imeli, zdaj pa se še odločamo za nakup in zbiram informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ležalnik
1.6.2008 0:11:12   
Tempera
Jaz ga zdaj, pri tretjem user posted image  imam in se sprašujem, kako sem pri prvih dveh lahko bila brez user posted image .. resno, jaz sem zelo zadovoljna, ga kar uporabljamo....

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ležalnik
1.6.2008 8:17:02   
anetka
Tudi mi ga imamo že od vsega začetka in si res ne predstavljam, kako bi lahko brez. Super zadeva user posted image

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ležalnik
1.6.2008 8:25:28   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

Koliko vam služi oz. vam je služil ležalnik. Pri prvem user posted image  ga nismo imeli, zdaj pa se še odločamo za nakup in zbiram informacije.


Ležalnik je odsvetovan. Dajte otroka na tla, bo bolje za njega, pa še stroškov ne boste imele.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ležalnik
1.6.2008 8:39:44   
dreamz
Mi smo ga dobili za darilo in sem ga le enkrat provala.

Meni ni všeč. Itak ko so tako majhni in se ne premikajo, jih lahko odložiš kjerkoli na ravnem.

_____________________________



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ležalnik
1.6.2008 15:02:06   
Naja30
Imela sem ga na posojo, v njem pa je bila zelo malo. Raje sem jo imela na tleh.

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ležalnik
1.6.2008 15:03:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

Koliko vam služi oz. vam je služil ležalnik.


Tocno nic.

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ležalnik
1.6.2008 16:02:47   
katee
Jaz ga kar veliko uporabljam, predvsem zjutraj, da odložim malega, da si skuham kavico in jo v miru spijem. Za odložit je meni super.
Kot novorojenček mi je velikokrat zaspal notri,ampak sem ga takoj prestavila v zibko.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ležalnik
1.6.2008 16:03:56   
Tempera
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
Ležalnik je odsvetovan. Dajte otroka na tla, bo bolje za njega, pa še stroškov ne boste imele.


Ja lih tolk kot lupinca, kengurujček, hojica, stajica in ne vem še kaj....user posted image
Ne vem kako bi zgledalo, če bi mojo par mesecev staro pupiko odložila kar na tla na ploščice, medtem ko jaz skočim pod tuš.... Haloooo... saj jo nimam cel dan v ležalniku, ampak za odložit otroka, ko greš pod tuš, na wc ali podobno je pa ležalnik super.... zarad 15 ali 20 minut na dan ji pa res ne more tako škodit....
LPuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.6.2008 18:48:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tempera)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ležalnik
1.6.2008 21:55:26   
nananaja
mi smo imeli ležalnik, ker v kuhinji pa res nisem mogla dat otroka nikamor drugam, kot v ležalnik. sem pa ugotovila, da je bil naš ful smotan, ker je preglobok, tu zato je na začetku več ležala na kavču. pa sem ugotovila, da niso vsi taki zdaj, ko ima brat user posted image . drugič si bomo najbrž izposodili tistega, saj ne manj globok kot lupinica.
sedaj je že ene 3m samo še igrača in skladišče za igrače user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ležalnik
2.6.2008 7:11:26   
Ronči
Še vedno jo, če mi zaspi na rokah položim v ležalnik spat. Itak pa ima maratonske 15 minutne spance in ji ta čas v ležanik.
To, da je odsvetovan vzamem z rezervo, itak, da je, če pretiravaš z uporabo, kaj pa ni? Če imaš ležanik kot pripomoček, da odložit odtoka, za kakšen dremež, se mi ne zdi nič narobe, da pa pustiš ure in ure notr doječka, je pa druga stvar. Drugače pa je nam prišel izredno prav bumbo (pri kuhanju), WCju ipd...ko je imela obdobje, da ni smela bit sama niti sekundo.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ležalnik
2.6.2008 8:01:23   
Bonnie_RR
Nam je fajn služil.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ležalnik
2.6.2008 9:38:18   
nian
nam je pa fino služil in še sedaj jo v ležalniku odložim na travo, da ji ne prileze kakšen klop.

ko je bila pa en mesec stara se je izjemno rada gugala (imeli smo ležalnik - gugalnik) in jo je fino uspavalo. pa ponoči, ko je še ni točno vedela, da se spi sem jo imela na gugalničku, dokler je ni začelo zmanjkovati.

si pa ne predstavljam, da bi cca mesečnega otročka na tla dajala. in se mi zdi ležalniček boljša rešitev kot naročje. seveda pa s tem ne mislim ure in ure naenkrat v ležalniku.

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ležalnik
2.6.2008 11:16:58   
ULLA K
naš ni maral biti  v njem...je takoj alarm spustil...
če imaš možnost si ga kje sposodi in poskusi, če mu bo všeč, preden brez veze denar stran vržeš...

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ležalnik
2.6.2008 11:49:02   
kristinaj
jaz ga grem kupit ta teden, ker gremo v sob za 3t na dopust in ga bom rabila, da bom tamalo dala spat po kosilu oz. k počitku ko bo želela....

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?