|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strije poporodu
2.6.2008 21:50:06   
mojcažan
mene zanima katera krema proti strijam je vredu po porodu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strije poporodu
2.6.2008 21:51:07   
Naja30
Ista kot v nosečnosti.
Vsaj jaz sem isto naprej uporabljala.

(odgovor članu mojcažan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strije poporodu
2.6.2008 21:51:50   
lelaval
Jaz sem se s temi kremami mazala že med user posted image  in z vsako sem jih par dobila. Tako, da pri meni niso imele ućinka - me bodo krasile do konca življenja user posted image .
In prodti strijam se mažeš pred porodom (med user posted image ) in ne po porodu.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mojcažan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strije poporodu
2.6.2008 21:53:36   
mojcažan
saj sem se mazala med porodom tudi ampak mi jih je nekaj ostalo in me zanima če obstaja kakšna krema ki bi mi še izginile kolikor pač bodo

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strije poporodu
2.6.2008 21:54:14   
mojcažan
med nosečnostjo sem hotela napisat.sem se malo zmotila

(odgovor članu mojcažan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strije poporodu
2.6.2008 22:00:18   
Naja30
Pri meni je bilo pa tako, da jih med nos. nisem dobila, ampak šele po porodu. Ampak samo dve majceni, ki sta hitro izginili.

(odgovor članu mojcažan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strije poporodu
2.6.2008 22:13:08   
Tempera
TUKAJ je bilo že nekaj napisanega.... user posted image  

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strije poporodu
3.6.2008 8:35:21   
kristinaj
tista kot v nosečnosti...jaz sem v prvi imela od vichija, sedaj imam podarjeno od mustele in ko jo končam grem nazaj na vichy

(odgovor članu mojcažan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strije poporodu
3.6.2008 10:04:49   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

In prodti strijam se mažeš pred porodom (med
Juser posted image ) in ne po porodu.

Ni res, tud po porodu se je treba mazat.Ker strije se delajo, ko se koža hitro rateza in hirto krči.Jaz semv nosečnosti fasala 2 mini strije.Ene 14 dni po porodu pa še 2 ogromne na trebuhu, pa mi je žal da se nisem tudi pol mazala

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strije poporodu
5.6.2008 22:08:06   
newmami
Stije sem fasla po stegni ( z notranje strani z zunanje, po mednozju, po riti, na bokih, po celem spodnjem delu trebuha in po joškah) Uporabljam pa vichy i nsem zelo zadovoljna, dostii hitro se zapirajo in bledijo. Ko nastane strija je rdece barve ali pa celo vijolicne ki grozno zgleda, vednar ob redni uporabi kreme scasoma ratajo bele za las tanke crtice. Hodim tudi v solarij in s soncenjem se se toliko manj vidijo. Vsem proporocam vichy ki je res dober, po treh mesecih je razlika vec kot ocitan. Ze ko sem stopila v puberteto so me napadle strije po joskah, nato mi je mami kupila vichyjevo kremo ki je bila mega, zato jo se danes uporabljam.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strije poporodu
6.6.2008 15:01:41   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: newmami

Ko nastane strija je rdece barve ali pa celo vijolicne ki grozno zgleda, vednar ob redni uporabi kreme scasoma ratajo bele za las tanke crtice.


Tudi brez kakršnihkoli  dragih krem in kremic strije zbledijo in se stanjšajo.  Pa strije so še najbolj nedolžna sprememba telesa po nosečnosti in porodu.

(odgovor članu newmami)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?