|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj po porodu aerobika?
23.4.2008 10:24:37   
P*****
Zivjo vsem mamicamuser posted image
Sem nosecka in me zanima, koliko casa po porodu ste zacele obiskovati kaksno organizirano vadbo? Zdej si delam grozne plane, bomo pa videli, koliko jih bom uspela uresniciti... Kar fajn ze pogresam aerobiko!
Kako ste se takrat organizirale, ce ste dojile?
Hvala! Res nimam pojma kako bo zivljenje zuser posted image

< Sporočilo je popravil P***** -- 23.4.2008 10:26:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj po porodu aerobika?
23.4.2008 10:32:15   
kristinaj
ivljenje z user posted image  bo lepe, bolj razgibano, zanimivo :=))))......

kdaj zaeti z aerobiko?? jaz bi la okoli 3m po porodu a sem ez teden sama tako, da to odpade........

(odgovor članu P*****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj po porodu aerobika?
23.4.2008 12:43:05   
Jančika_
Po drugem porodu sem začela teči 6 tednov po porodu. Prej sem se na poporodnem pregledu posvetovala z G, ki mi je rekel, da lahko počasi začnem in da sem lahko v enem mesecu na prejšnji intenzivnosti. V vsakem primeru bi počakala na zeleno luč od G.

(odgovor članu P*****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj po porodu aerobika?
23.4.2008 12:53:36   
saskija
kljub polnemu dojenju sem aerobiko začela obiskovati, ko so bili moji otročki stari i tri mesece, podojila sem preden sem šla in takoj ko sem se vrnila.

Pri drugem otročku sem samo zaradi logističnih težav- beri mož je hkrati čuval dvauser posted image  do otrokovega 9 meseca obiskovala le eno uro tedensko, sedaj pri user posted image  grem enkrat tedensko eno uro in vsak dan na bližnji hribček kamor pa vzamem otroka kar v slingu.

Pri tretjemuser posted image  sem začela s telovadbo 4 dan po porodu, doma kar na postleji sem delala 20 minut vaje, ki sem jih dobila že v porodnišnici- zakaj- ker sem imela tak trebuh kot da sem še vedno v 6 mesecuuser posted image

Danes po 8 mesecih se počasi spravljam v normalne tireuser posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj po porodu aerobika?
11.5.2008 12:10:37   
Annny
Počakati je treba vsaj 6 tednov, potem pa veselo na delouser posted image

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj po porodu aerobika?
11.5.2008 18:48:32   
Calena
Sama sem začela obiskovati aerobiko 3 mesece po porodu.


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj po porodu aerobika?
9.6.2008 23:17:04   
sashy
Sem 5 tednov po porudu pa sem že začela z bolj intenzivnejšo vadbo, ker je bilo moje počutje že tako dobro. Zdaj vsak dan pretečem dva km in seveda obvezni sprehodi user posted image . Je pa res,da sem tekla in pred nosečnostjo in med njo tako, da sem imela že prej dovolj kondicije. Takoj po porodu sem si res uzela nekaj dni za počitek, da sva se zuser posted image  lepo ujela in se polno dojila, potem pa sem začela z gospodinskimi deli, sprehodi in nato tek, rolanje in badbintonuser posted image . Zdaj se počutim še boljšeuser posted image .
Razlog, da sem s tem pohitela so številni prekomerni kilogrami, ki sem jih nabrla med nosečnosto, kljub gibanju (dvanajst ur pred porodom sem bila na Šmarni goriuser posted image )

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj po porodu aerobika?
12.6.2008 10:47:13   
pizamca
po prvem pregledu pri ginekologinji sem polno začela, prej mi pa ni pasalo, ker se nisem v redu počutila.
prakticiram pa aerobiko in fitness jogo. sem si zadala, da v štirih mesecih dobim nazaj prejšnjo postavo. no, bomo videli, kako mi bo kaj uspelo, teli našiuser posted image nas čisto iz tira vržejouser posted image

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?