|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odganjalci komarjev baygon ali raid
17.6.2008 22:05:44   
scubadiver
Ojla,
a katera kaj ve ali lahko kljub dojenčku pri hiši uporabljamo tiste odganjalce za vtičnico? Ker se mi zdi to edina zaščita proti komarjem ki zares deluje, ne vem pa, ali malčkom kaj škodi? user posted image
Sem spraševala pediatrinjo pa mi ni znala točno odgovorit. Je rekla da eni škodijo, eni pa ne, pa da ne ve kateri so ok user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
17.6.2008 22:15:52   
CUKRČEK
točno ne vem..mislim pa, da je še vedno bolje tistega hudiča dat v vtičnico, kot pa imet ful popikanega otroka. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
17.6.2008 22:38:01   
sandra85
nam je P odsvetovala vse te spreje, kreme, tekočine in tabletke za v vtičnico. rekla je, da je edino, ki ne škodi otroku in nam una neonska (ali kaka že) lučka

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
17.6.2008 22:38:32   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

točno ne vem..mislim pa, da je še vedno bolje tistega hudiča dat v vtičnico, kot pa imet ful popikanega otroka. 


Jaz tudi tko nekako razmišljam...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
17.6.2008 22:40:14   
Marogica
Mi smo dali na vsa okna, katera odpiramo, mreže(iz tekstila). Super stvar, nobenih komarjev...mogoče kakšen kdaj pri vratih noter zaide....

Za to kar pa ti sprašuješ, pa nimam pojma. Žal...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
17.6.2008 22:42:43   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mi smo dali na vsa okna, katera odpiramo, mreže(iz tekstila). Super stvar, nobenih komarjev...mogoče kakšen kdaj pri vratih noter zaide....


to imamo tudi mi, sam zaide mimogrede kak ko se vhodna vrata odprejo user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
18.6.2008 9:47:59   
nežka
Po moje so te zadeve za vtičnico zelo strupene, saj jih vdihavamo. Kaj pa ta trik z limono (glej dol): http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2867179

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
18.6.2008 15:11:04   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: nežka

Po moje so te zadeve za vtičnico zelo strupene, saj jih vdihavamo. Kaj pa ta trik z limono (glej dol): http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2867179


Nežka ful hvala, bomo sprobali tole z limono user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odganjalci komarjev baygon ali raid
18.6.2008 15:48:31   
Anitka
Zadnjič sem se mi zdi, da v Intersparovem propsektu videla Brevi-jevo zadevo, ki se tudi vtakne v vtičnico in je namenjeno tudi za otroke.

Sicer pa bomo tudi mi probali tole z limono in klinčki.user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?