|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtoglavica
23.2.2005 14:05:19   
Teni_
Kdaj se pri nosečnosti pojavijo vrtoglavice? Sprašujem za to, ker se mi je ravno zdaj tako zavrtelo, da se mi je vse premaknilo pred mano. Sem se praz za mizo prijela. Do menstruacije pa manjka še 8 dni.
Če slučajno katera ve!

LP,
Mojca:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vrtoglavica
23.2.2005 14:07:44   
TANTRA
Meni se je to prvič zgodilo 10 dni pred menstruacijo.:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vrtoglavica
23.2.2005 14:50:08   
gojska
:rozica:Mojčica, meni se danes že od jutra vrti. Jaz krivim vreme. Saj veš, snežilo bo in to.

Drugače pa mi do :hudicek: manjka 4 dni.

jooj držimo pesti za obe:bravo::bravo:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vrtoglavica
23.2.2005 14:52:23   
Teni_
Držim pesti za tebe, no, pa za mene seveda tudi. Samo jaz močno dvomim, ker je komaj prvi mesec po prenehanju jemanja tablet. 1. nama je uspelo 4. mesec.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vrtoglavica
23.2.2005 14:54:10   
naja78
mogoče imaš nizek pritisk.spi eno močno :kava:.ni nujno,da se ti med :nosecka:vrti.enim ja,enim ne.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vrtoglavica
23.2.2005 15:00:49   
Teni_
Ne, nimam. Sem si merila. Ja, saj meni se v prvi nosečnosti tudi ni vrtelo, ampak ena in druga nosečnost sta lahko popolnoma različni.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vrtoglavica
23.2.2005 15:29:28   
NinKa
Mojca danes je tako cudnen pritisk. Men ze cel dan daje tako migrensko. Bom mogla verjetno malo kako tableto vzet.....to verjetno ni znak nosecnosti, ampak sam padajoc pritisk zunaj.

Ce imas moznost, si zmeri pritisk, pa bos videla......


Lp
:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vrtoglavica
23.2.2005 18:36:44   
Teni_
Zdaj je že boljše. Se mi po tistem več ni zvrtelo.

No, saj pravim, da močno dvomim, da bi bila noseča.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vrtoglavica
23.2.2005 18:41:01   
naja78
joj mojčiH a,ne da bi medve ble vesele,če bi bile.pa tudi druge,me zanima kako bomo caplale ena za drugo to leto.začelo se je kar ugodno.
tako da jaz tako stiskam :miska:,da komi pišem.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vrtoglavica
23.2.2005 18:58:07   
Teni_
Ja, jaz tudi držim pesti. Letos je res plodno. Jaz si želim še enega 100%, ostalim, ki pa se bolj dolgo trudite pa še posebej držim pesti.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vrtoglavica
23.2.2005 21:44:39   
Nyah*
Tudi meni se danes takoo vrti :(pa je se vsaj 10 dni, ko NE pricakujem :hudicek:!

Ampak pol ure nazaj sem tudi bruhala , o fuuuuuj:grrr:

Upam, da ni viroza!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   vrtoglavica
24.2.2005 13:07:38   
Anonimen
Nyah, hm, kdaj si nazadnje naredila test? Jaz sem tudi bruhala pa še vrtelo se mi je med nosečnostjo, tako da sem že mislila, da je z mano kaj konkretno narobe (virusi!). Aja, pa zaspana sem bila, tako zelo zelo zaspana - in na eno oko sem slabo videla. No, pravzaprav na njo niti na televizijo nisem videla.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?