|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:06:43   
barby78
mene pa zanima,če ima katera kaj izkušenj z uvajanjem GH pred dopolnjenim 4.mesecem.Jaz bi še počakala kakšnih 14 dni (do 3 M in 3 T),potem bi pa poskusila malce z dodajanjem GH,ker sedaj kar dosti poliva in se potem baje dosti zmanjša ko začneš dodajat še drugo hrano.saj bi s tem začela res postopoma in čisto počasi,pa vendarle me skrbi,če le ni prehitrouser posted image

Kaj ve mislite?

Aja,sem pa pozabila povedat,da ni nič dojena.sva od začetka na AM.

že vnaprej hvala za odgovore

LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:08:45   
Anonimen
Jaz osebno mislim, da je to prezgodaj.

(odgovor članu barby78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:20:32   
lex
počakaj do 4 mesecev

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:22:43   
anetka
Jaz osebno mislim, da je tudi pri 4. mesecih še zgodaj. To je moje mnenje. Moje dete tudi ni blo dojeno, pa sem čakala z GH skoraj do 6. meseca..
Kaj pa če ji daš v mleko malo rižolina, samo da malce zgosti, baje da potem manj polivajo.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:23:07   
eva1
Počakaj do 4-5 meseca...sej mogoče malo manj potem polivajo, ampak moja dva sta tut ful polivala..šele kasneje ko sta več sedela in stala je blo bolje...vem pa da sem velikokrat čistila po tleh, k sta kobacala, pa je še vsejn kej vn prteklo(tja do 8-9 meseca) potem je blo pa ok!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:24:26   
buček
ok dan gor ali dol. sam raje počakaj do 4m. itak pa bo na začetku otrok pojedel sam žličko ali dve na dan. polivat ti bo pa nehal ko bo jedel cel obrok goste hrane... tko da počasi

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:33:46   
Anonimen
Raje malo počakat, kot pa prehitevat in trpet morebitne posledice zaradi prezgodnjega uvajanja. Meni se še 4 mesece zdi prezgodaj, naši sem začela dodajat malo pred 6. mesecem, pa bi komot še malo počakala.

Poskusi z drugačnim načinom hranjenja, npr. naj sedi malo bolj pokonci v naročju med hranjenjem, večkrat tudi med hranjenjem podiranje kupčka,...

Sicer pa otrok sam pokaže, kdaj postane zrel za GH, neha iztiskati jezička (refleks dojenja), začne z zanimanjem prijemati stvari v roke in jih dajat v usta, počasneje pridobiva na teži in se ponovno začne pogosteje zbujat ponoči, zahteva več obrokov,...

(odgovor članu barby78)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:34:25   
barby78
Kaj pa tako kot je anetka rekla,mogoče mal rižolinota?

hvala za odgovore

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 22:42:59   
Naja30
Meni se tudi zdi prezgodaj.
Moja se je sicer dojila, polivala pa je tudi zelo veliko. Pomagalo je, če sem jo bolj v sede dojila.

Tudi za rižolino se mi zdi prezgodaj.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: GH pred 4.mesecem
28.6.2008 23:01:58   
Anonimen
Meni se zdi prezgodaj. Ce bi ponovno uvajala gh, ne bi zacela pred dobrimi sestimi meseci.

(odgovor članu barby78)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: GH pred 4.mesecem
29.6.2008 0:05:48   
Anonimen
Moja kmečka logika mi pravi, da če otrok še ni zrel za neko določeno stvar, mu je brezveze nekaj vsiljevat, ker ne bo učinka. Mogoče ne bo več polival, bo pa mogoče dobil kakšno alergijo ali odpor do hrane, če še ni zrel, se mu bo večkrat zaletelo, lahko se pojavijo težave z zaprtjem ali drisko, preobčutljivost želodca, ipd. Tako da hitet samo zato, da ne bo polival, se mi ne zdi fajn.
Nekako tako kot hoja. Koliko staršev otroka drži za rokice in ga vodijo sem in tja, ker otroka to zanima. Pa potem otrok ne zna pravilno padat, se spotika, ima preveč nazaj zategnjeno držo, slabo ravnotežje, ker otroka to zanima. OK, mogoče mu je fajn, ampak njegovo telo na to še ni pripravljeno. Ko bo pripravljeno, bo sam shodil. Ne prehitevat torej, mogoče bo za trenutek OK, dolgoročno pa se lahko pokaže kot zelo slabo.

(odgovor članu barby78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: GH pred 4.mesecem
29.6.2008 7:35:46   
dory
No pri nas smo imeli svojevrsten primer...tamal je tko mal mleka popil, nekako po raznih poskušanjih se je obnesel hipp, merica popitega mlega se je zvesto zmanjševala, dokler mi pri cca 3m ni zavrnil flaše...nisem vedla kaj narest....nedonošenček z že tako prenizko težo, potem pa še takole..bila sem obupana...posvetovala sem se s pediatrinjo,ki mi je svetovala, naj pač poškušamo z rižolinem in mogoče kakšno čežano...in smo...nekak je šlo, ker mu je blo zanimivo jest po žlički, a je tud to kmal začel zavračat...mi smo pred 4m začeli z uvajanjem tudi gh-ja,ker mi pač druzga ni preostal...itak mi je za vsak obrok s vsemi živimi predstavami zraven pojedel par žličk ampak neki je blo....pa sem tud poslušala zgražanja,kaj dajem otroku za jest...ampak tista mama,ki ve kako je,ko otrok noče nič jest, ve kako je to...zato mene komentarji drugih niti ne zanimajo...posvetujem se izključno s pediatrinjo in če mi ona potrdi, potem je to to...aja, tudi navadno kravje mleko je dobil pri skoraj 5m, ker adaptiranega ni več hotel...no s tistim je šlo vsaj za spoznanje boljše...ane kako grozna sem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: GH pred 4.mesecem
29.6.2008 8:32:32   
Anonimen
Joj, si pa res grozna user posted image user posted image user posted image . Hecam se, seveda. Moje razmišljanje: tvoj otrok je zavračal hrano kot tako, torej je bilo potrebno nekaj ukreniti. Prehitevat takrat, ko za to ni konkretnega razloga,pa se mi ne zdi smiselno. Sicer pa na koncu koncev vsak sam odloča.
Kar se tiče poslušanja pediatrinje: jaz naše po nekajkratni negativni izkušnji nisem več upoštevala, ker se je vedno izkazalo, da imam jaz prav oz. moj notranji čut, ona pa mi je svetovala nekaj prav bedastih stvari. Sedaj smo jo zamenjali, novega P. pa poslušam. Je razlika, ker tudi on mene user posted image .

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: GH pred 4.mesecem
29.6.2008 8:36:06   
Volga
Ja, seveda lahko, s kakšnim mastnim kotletom lahko začenš, da se bo bo topil v ustih user posted image

Z glavo skoz zid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: GH pred 4.mesecem
29.6.2008 8:53:41   
BAMBINA_
No, moj mali je imel res izjemno hud refluks, pa so vsi pediatri, ki so ga gledali (in le-teh ni bilo malo, ker je bil hospitaliziran na različnih oddelkih) svetovali predčasno uvajanje GH, vendar NIKAKOR pred dopolnjenim četrtim mesecem.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: GH pred 4.mesecem
30.6.2008 12:01:42   
barby78
Volga,hvala za nasvet,bom poskusla user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: GH pred 4.mesecem
30.6.2008 12:21:10   
aprilska34
Ja, seveda lahko, s kakšnim mastnim kotletom lahko začenš, da se bo bo topil v ustih

Z glavo skoz zid
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ja, seveda lahko, s kakšnim mastnim kotletom lahko začenš, da se bo bo topil v ustih user posted image

Z glavo skoz zid.



Zakaj pa je takšen komentar potreben? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: GH pred 4.mesecem
30.6.2008 12:56:58   
Anonimen
če sta na Am lahko tudi drug mlek kupiš ki je proti polivanju vem da obstaja novolak ki je proti polivanju. Probaj zamenjati mleko. moja je tud po po 4 mes ko sem zgubila mleko polivala po novolaku navadnem pol sem ji pa tega ki je proti polivanju pa je bilo bolje.

(odgovor članu aprilska34)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: GH pred 4.mesecem
30.6.2008 13:07:43   
SNAKE23
IZVIRNO SPOROČILO: aprilska34

Ja, seveda lahko, s kakšnim mastnim kotletom lahko začenš, da se bo bo topil v ustih

Z glavo skoz zid
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ja, seveda lahko, s kakšnim mastnim kotletom lahko začenš, da se bo bo topil v ustih user posted image

Z glavo skoz zid.



Zakaj pa je takšen komentar potreben? user posted image


a zakaj je tak komentar potreben?---TAKI SO VEDNO VOLGINI KOMENTARJI,...NO COMEMT!!!

_____________________________

doma me osrečuje naša mala pikica!

Sreča, tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo!---najina mala!

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?