|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdece pikice
21.7.2008 15:39:27   
romy27
pozdravljene,

moj mala ima en mesec in ze nekaj dni opazam, da ima po obrazu rdece pikice, malo tudi belih mozoljckov..zdej so se pojavili tudi po vratu,rokicah in po prsnem kosu..ko sm jo umila s fiziolosko so se izpuscaji malo umirili..

zdej pa ne vem al naj te izpuscaje povezem le z vrocino ali morda jem nekaj kar njej ne paseuser posted image

morda mi lahko katera pomaga...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdece pikice
21.7.2008 15:47:41   
kristinaj
novorojenčkom se takole čisti koža zato je panika odveč...... po obrazku jo večkrat na dan umij s prekuhano vodo oz. s fiziološko in posuši. proti večeru oz. ko imaš čas jo lahko tudi "stuširaš", ni treba z milom, samo malo jo v banjici namočiš, da se malce ohladi..... ne je mazat z raznimi kremami,ker je že tako toplo...

če se bodo pikice poslabšale in koža postala trdnejša se oglasi pri p, da ti da kakšno mazilo.... 

jaz sem našo kopala tudi v hrastovem lubju, ne škodi nič, če gre v usta in oči...... dobiš ga v lekarni... 

mogoče je kakšna pikica tudi od vročine.

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Fantek
slovenka

Prosim za Vaše mnenje, katero od naslednjih imen za fantka Vam je najljubše:

Adrian (12%)

Rok (31%)

Vid (29%)

Nobeno (27%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!