|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 12:21:03   
HHH
Mene pa zanima kako naj pomijem stekleničke v hotelu. Gremo namreč na dopust v kraje kjer ni pametno pit vode iz pipe. Torej - sklepam da tudi flašk ni dobro pomivat z njo. Res ne bi rada, da mi mali faše kakšno neumnost. Kako se tega lotevate??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 12:24:43   
rija
s flaširano vodouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 12:28:02   
HHH
Ja, že ampak je mrzla. Flašk od mleka se pa z mrzlo ne da prav dobro pomit. Pol začne pa vse smrdet po kislem pa.... Eh, mi je že slabo ko pomislim

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 12:36:23   
mimi30
mi smo vzeli grelnik za vodo zraven...smo šli z avtom in ni bilo panike za prtljago

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
31.3.2009 12:43:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mimi30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 12:44:37   
Pika Nogavička*
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

mi smo vzeli grelnik za vodo zraven...smo šli z avtom in ni bilo panike za prtljago


Sem glih isto hotla predlagat. Samo pozanimaj se če  slučajno rabiš adapter za vtičnico. Da ni tam kamor greš druga napetost....tko kot v Angliji na primer.
Lepo se imej!

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 12:57:48   
Nika v službi
Vsak hotel ima nekaj grelnikov vode na razpolago, da si jih lahko sposodiš. Ali pa pač prosiš, da ti ustekleničeno vodo vržejo v mikrovalovko. Ali pa vzameš s seboj grelnik vode in si najbolj ziher. Simpl.
Aja, jaz sem s seboj vzela še Pril in kuhinjsko krpo. In je vse potekalo b.p.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 31.3.2009 12:58:27 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 12:59:03   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Nogavička*

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

mi smo vzeli grelnik za vodo zraven...smo šli z avtom in ni bilo panike za prtljago


Sem glih isto hotla predlagat. Samo pozanimaj se če  slučajno rabiš adapter za vtičnico. Da ni tam kamor greš druga napetost....tko kot v Angliji na primer.
Lepo se imej!


Adapterje prav tako dobiš v hotelu.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 13:24:01   
Anonimen
Jaz sem iz krajev kjer je tekoca voda nepitna,pa tamali vedno z njo perem steklenicke,mi na kraj pameti ni padlo,da bi lahko bilo kaj narobe.Seveda pije otrosko vodo,samo glede pranja...lahko pa res v grelniku prevres in flaske nazadnje s to splaknes,da te ne bo skrbelo.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pranje flašk v hotelu
31.3.2009 14:27:13   
HHH
Na grelnik sem že pomislila, ampak vzame ful placa v kufru. Malo trapasto se mi ga zdi vlečt na avion. No mogoče pa se bo dalo res kaj v hotelu zmenit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pranje flašk v hotelu
2.4.2009 17:38:03   
meta21
Kaj pa če jih pomiješ s toplo hotelsko vodo (ideja s prilom in krpo je meni všeč) in na koncu še enkrat splahneš z ustekleničeno?

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?