|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nič mi ni več jasno !
1.6.2011 10:05:20   
hani bani
punce...vsi komentarjo dobrodošli. ne vem več kaj se dogaja z mano user posted image moji ciklusi so bili vedno na 28 dni in posledično ovulacija nekje 14 dan cikla. ta mesec sem imela klomifen od 3-7 dne cikla no 13 dan sem delala ovulacijski test je bil- isto 14 dan. potem 15,16,17 dan sta bile 2 črtice ampak druga je bila bol švoh obarvana...to naj bi pomenilo da ni prišlo do ovulacije. danes 18 dan cikla še nisem delala testa ampak me pa bradavice tako pečejo da jih tud pogledat ne smem user posted image a mi lahko kdo pove kaj se dogaja. a je možno da je bila o pred 14 dnem cikla? a je možno da se je kaj prijelo glede na to da sem slišala da so lahko o testi pozitivni na nosečnoat?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nič mi ni več jasno !
1.6.2011 10:23:16   
golobica82
hej.. Tudi klomifen je na hormonski bazi in vse kar je vezano s hormoni, ko to jemlješ zmede tvoj naravni ciklus, tako da ni v času jemanja zanesljiv.
Ginekologinja oz.ginekolog bi te moral ultrazvočno spremljati v času jemanja klomifena, da ti lažje določi dan ovulacije oz. rast foliklov

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nič mi ni več jasno !
1.6.2011 11:55:26   
1buba
Ne vem sicer kako je v tvojem primeru, vendar pri meni je klomifen podaljšal trajanje cikla za 3-4 dni, se pravi da je bila ovulacija kasneje. To sem ugotovila z ovulacijskimi testi in potem potrdila s prihodom menstruacije 14 dni kasneje. Ovulacijski testi so menda pri jemanju klomifena še bolj  nezanesljivi, že tako niso ravno 100%. Meni je pri enem kazalo, pri drugem pa nič naprimer, pa sem imela ovulacijo potrjeno ultrazvočno. Boleče prsi se običajno pojavijo po ovulaciji zaradi porasta hormonov, ki niso nujno nosečniški. Ne obremenjuj se preveč, ker pri vsaki je to malo drugače, ker je tudi vsako telo svoj svet. Če bo menstruacija čez 14 dni, boš vsaj vedela kateri dan je bila ovulacijo in si pripravljena za drugi mesec. Če seveda ne zanosiš, kar ti iz srca želim.

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nič mi ni več jasno !
1.6.2011 15:49:22   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: hani bani

punce...vsi komentarjo dobrodošli. ne vem več kaj se dogaja z mano user posted image moji ciklusi so bili vedno na 28 dni in posledično ovulacija nekje 14 dan cikla. ta mesec sem imela klomifen od 3-7 dne cikla no 13 dan sem delala ovulacijski test je bil- isto 14 dan. potem 15,16,17 dan sta bile 2 črtice ampak druga je bila bol švoh obarvana...to naj bi pomenilo da ni prišlo do ovulacije. danes 18 dan cikla še nisem delala testa ampak me pa bradavice tako pečejo da jih tud pogledat ne smem user posted image a mi lahko kdo pove kaj se dogaja. a je možno da je bila o pred 14 dnem cikla? a je možno da se je kaj prijelo glede na to da sem slišala da so lahko o testi pozitivni na nosečnoat?user posted image


evo hani bani tukaj še je moja izkušnja s klomifenom. Jaz sem ga sicer jemala od 5-9 dan M in 11 dan M so mi že naredili IUI, to je seveda pomenilo da je moja O bila na vrhuncu. Meni so folikli zelo zrasli že 8 dan M, to pomeni po 4 tabletkah. Jaz mislim, da je velika možnost da si imela O toliko prej. Jaz sem tudi bila presenečena, da imam O že 11dan M, ampak kot zgleda klomifen nardi svoje. Drugače pa se mi ciklus v jemanju klomifena ni nič podaljšal, imam še vedno redne M na 28-30 dni.

Upam, da sem ti kaj pomagla. Želim ti veliko sreče in da čimprej zagledaš user posted image ali user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nič mi ni več jasno !
2.6.2011 6:19:37   
hani bani
no stvar je taka...včeraj 18 dan cikla sem si popoldan naredila ovul test...še vedno sta bile 2 črtice. danes me bradavice še bol pečejo kot včeraj temperatura pa se mi je dvignila na 36,7. .
veste kaj pustimo se presenetiti ....z dragim pridno user posted image na 2 dni upajmo da nam rata.
seveda pa želim tudi vsem ostalim ki vam še ni. user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nič mi ni več jasno !
2.6.2011 6:49:38   
Anonimen
Ovulacijski testi pri jemanju klomifena ne delujejo! 

(odgovor članu hani bani)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nič mi ni več jasno !
20.7.2011 16:39:56   
TinkaMalinka
Punce, ženske, pozdrav!

NUJNO vas potrebujem !user posted image

Stara sem 28 let. Trudimo se spočeti user posted image . Moji menstrualni cikli so kar nekaj. Če ne jem kontracepcijskih ali dabrostona, menstruacije sploh nimam. G mi je sedaj predpisala samo DABROSTON, saj se trudiva zanositi. Sedaj pa vprašanje. Je možno, da sem noseča, četudi sem imela eno čudno menstrucijo? Naredila sem test in bil je negativen. Moj trebuh je napet in večji, skoz mi je nekaj slabo.....ob tem, da sem v času menstrucije imela menstruacijo, ampak tako čudno.. čisto malo, skoraj nič. Grem kar sama sebi na živce, kot, da bi si nekaj domišljala... Je katera dala kaj takšnega skozi?? Prosim, odpišite. Vam bom zares hvaležna. lp, Tinka

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nič mi ni več jasno !
21.7.2011 0:53:14   
Anonimen
Nisi noseča. :) Vsaj zaenkrat še ne :)

(odgovor članu TinkaMalinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nič mi ni več jasno !
22.7.2011 7:55:37   
roladica
Tudi jaz sem imela čisto zmešane cikle preden sem zanosila. Kar nekakšne krvavitve so se mi pojavljale vedno kakšen teden pred user posted image , ki je obvezno ful zaostajala. Nikol nisem vedla pri čem sem, glede na to da sva se trudila zanosit. Ko pa je bilo to to, pa ni bilo več nobene krvavitve. Samo zamujala je še user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nič mi ni več jasno !
22.7.2011 14:14:56   
ursap



IZVIRNO SPOROČILO: hani bani

punce...vsi komentarjo dobrodošli. ne vem več kaj se dogaja z mano user posted image moji ciklusi so bili vedno na 28 dni in posledično ovulacija nekje 14 dan cikla. ta mesec sem imela klomifen od 3-7 dne cikla no 13 dan sem delala ovulacijski test je bil- isto 14 dan. potem 15,16,17 dan sta bile 2 črtice ampak druga je bila bol švoh obarvana...to naj bi pomenilo da ni prišlo do ovulacije. danes 18 dan cikla še nisem delala testa ampak me pa bradavice tako pečejo da jih tud pogledat ne smem user posted image a mi lahko kdo pove kaj se dogaja. a je možno da je bila o pred 14 dnem cikla? a je možno da se je kaj prijelo glede na to da sem slišala da so lahko o testi pozitivni na nosečnoat?user posted image
 

sama sem pri dr. Zornu in mi je predpisal tablete Klomifen. rekel mi je naj jih jemljem 3-7 dan ciklusa, ovulacija naj bi bila tam okoli 11 ali 12 dne. svetoval mi je še naj začnemo slončkat že od 10 dne naprej za vsak slučaj, če bo ovulacija prej.
trenutno še čakam menstruacijo, da potem lahko začnem prvi krog s tabletkami. :) 

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nič mi ni več jasno !
31.7.2011 12:28:58   
mamyce
živjo.

tudi jaz ne vem kaj se dogaja z mano, zato bi bila zelo vesela, če bi dobila kakšen nasvet in komentar, če je imela katera podobne težave.
Da pojasnim: kakšnih 8let sem jemala kontracepcijo-logest, pred 3meseci pa sem se odločila prenehati z jemanjem, saj sva se s partnerjem odločila za naraščaj. 3 mesece že ne paziva in se ni še prijelo, zadnje dni pa je vse čudno. Menstruacij bi mogla dobiti v torek, pa sem jo vceraj, 3 dni prehitro (ta dva meseca je bila točno na planiran dan-28 dnevni ciklus), s tem,da sem me je že v petek ful zvijalo po trebuhu, ponoči nisem spala, zjutraj se zbudim s krvavim madežem in groooznimi krči, kakršnih nisem še nikoli imela. dopoldan je bila krvavitev zelo siromašna, in celo nehala vmes za kake 3,4 ure, nato pa se je ponovno ful vlilo in sedaj zgleda kot prava menstruacija.
sedaj pa me zanima, če je imela katera podoben primer, ker krči me pa še vedno tako grabijo, da niti magnezijeve šumeče tablete, ki mi jih je dala v lekarni nič ne pomagajo. pa grozno me boli samo levi jajčnik. zelo me je strah ,saj k ginekologinji bom lahko šla šele konec tedna, ko bo menstruacija končana. kaj naj si mislim, ali je kaj narobe, ali je možno da je "šlo". ne vem, prosim pomagajte, in napišite svoje izkušnje.
vnaprej hvala

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?