|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjavi izcedki
1.8.2008 15:21:08   
pupca
mene  pa nekaj  zanima .24,6 sem imela zadnjo menstruacijo .v  sredo sem naredila test ki je bil pozitiven.včeraj zvečer sem pa na toaletnemu papirju vidla rjav izcedek. danes opoldne  pa  sem še malo več izcedka dobila.ker moja ginekologinja ne dela ne vem kam se obrnit.prosila vas bi za nasvet  ali je to normalno.hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjavi izcedki
1.8.2008 15:41:58   
Gina
Ne, ni normalno. Vsako krvavitev v nosečnosti mora pregledat G. Zato pojdi na dežurno ambulanto, da te dajo takoj na UZ. Če ne dela tvoj G, pojdi k tistemu, ki mora delo opravljat namesto njega, sicer pa kar na urgenco. Na urgenci te zihr takoj in ok pregledajo, pa tudi na bolniško te dajo, če je treba.

Pri krvavitvah je tako, da so lahko vzroki čist lepo in brez težav rešljivi (npr. pomanjkanje hormonov, do krvavitev včasih pride po odnosih, ker imaš preobčutljivo sluznico ali kaj podobnega), lahko pa so resnejše narave. V vsakem primeru pa je čist brez veze, da bi se sekirala, če ni treba, ali da bi čakala, kaj bo, če ti lahko pomagajo. POjdi se pokazat.


(odgovor članu pupca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjavi izcedki
1.8.2008 15:43:39   
Gina
Še to, pri vseh kravavitvah ti svetujejo počitek, četudi gre za rjav izcedek, ker počitek v veliko primerih pomaga. No, meni vsekakor je.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjavi izcedki
1.8.2008 18:02:22   
mojcapr
H ginekologu in počivaj, jaz nisem in imela sem spontani splav.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjavi izcedki
1.8.2008 18:31:33   
pikica36
jaz pa sem počivala pa kljub temu se je krvavitev stopnjevala in kljub jemanju dabrostona splavila.

ni vedno rečeno, da bo kaj narobe, lahko da bo vse ok, lahko so samo znaki za ss.
pojdi se pokazat na urgenco
upam, da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?