|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samo da je .....
5.8.2008 16:28:07   
sanja nk.
hello!!
Imam eno vprašanje imam 2 sina in mlajši (12) izmed teh dveh razbojnikovuser posted image user posted image si je že pred kakšnih letom ko smo šli vsi v kino spomnil in si sezu teniske na začetku filma,
ko sem to opazila sem mu rekla da kaj si je pa zdej spomnil in da to ne zgleda bla bla, zaradi tega si jih je z vso težavo začel ubuvati nazaj, njegova razlaga pa je bila da se tako bolše počuti, mož pa naju je takrat prekinil in mu dovolil da če mu tako paše pa se naj sezuje. Od takrat dalje ga je prav zanimivo gledati kaj najprej naredi ko pride v kino, isto pa naredi tudi ko gremo z avtom kam dlje od 15 minut. Pa sem potem to omenila prijateljicam ki imajo iste starosti vsaj približne, pa so vse rekle da njihovi tudi počnejo podobne stvari, tudi sama pa sem to opazila po kinu. Očitno so mlade generacije bol komot kot so bile včasihuser posted image user posted image . Jaz samo redno skrbim da ima vsaj zmeraj čiste in smešne nogavice user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa me zanima če tudi vaša mladina počne kaj podobnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samo da je .....
5.8.2008 16:32:12   
Anonimen
To, da se sezujem v kinu in avtu, je tud moja navada.user posted image

In ljubim sedeti po "turško" v kinu...

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samo da je .....
5.8.2008 16:34:12   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

To, da se sezujem v kinu in avtu, je tud moja navada.user posted image



Moja tudi. Upam, da tisti, ki sedi pred menoj, ne zaspi sredi filma...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samo da je .....
5.8.2008 16:37:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica
To, da se sezujem v kinu in avtu, je tud moja navada.user posted image

Moja tudi. Upam, da tisti, ki sedi pred menoj, ne zaspi sredi filma...user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?