|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LJ porodnišnica
31.7.2008 14:39:46   
maartinca
Jaz bi pa imela vprašanje za vse mamice katere ste bile pred kratkim v Lj porodnišnici, kako je z vložki in sp.hlačkam (za enkratno uporabo) ste bile dobro založene ali priporočate, da vzamem svoje s seboj ? Pred 3,5 letom je bilo vsega dovolj sedaj pa sem že večkrat zasledila da jim česa primankuje user posted image .

Hvala za pomoč prihaja moj čas ...

Marty
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LJ porodnišnica
31.7.2008 14:56:23   
jajula
hlačke so skoz nosil, vložkov pa dajo sam dva paketa in če jih porabiš več ti jih mora kdo prnest (tko da to se splača en paket s sabo vzet)

(odgovor članu maartinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
31.7.2008 15:14:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LJ porodnišnica
31.7.2008 15:49:27   
Naja30
Marca sem bila in je bilo vsega dovolj. Tudi če ti zmanjka vložkov, jih dobiš, brez te že ne bodo pustili.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LJ porodnišnica
31.7.2008 18:40:22   
Taula
Jaz sem rodila maja, so mi rekli da mi daje le 2 paketa vložkov, ostalo da naj mi prinese partner. Isto so rekli svakinji ,ki je rodila 14 dni nazaj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LJ porodnišnica
31.7.2008 19:04:15   
kajajaka
pred mesecem dni je bilo vsega dovolj (2 paketa Vir 80, vsak dan nove sp. hlače, brisače in spalne srajce - tudi več, če si rabil) Bolj je bil problem za malčke - je zmanjkalo povijalnih plenic in majč... Bi jih jaz kar vzela par s seboj, da ni potem otroček v posračkanih ali pobruhanih...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LJ porodnišnica
31.7.2008 19:17:36   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

pred mesecem dni je bilo vsega dovolj (2 paketa Vir 80, vsak dan nove sp. hlače, brisače in spalne srajce - tudi več, če si rabil) Bolj je bil problem za malčke - je zmanjkalo povijalnih plenic in majč... Bi jih jaz kar vzela par s seboj, da ni potem otroček v posračkanih ali pobruhanih...


men je sam enkrat zmanjkal cotk za dojenčko, pa sm pozvonila in so takoj prnesl sveže stvari

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LJ porodnišnica
31.7.2008 19:37:00   
Majuska
Slišala sem, da je fajn  tudi kako svojo brisačko prinest, a ne? 

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LJ porodnišnica
2.8.2008 22:29:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz sem rodila maja, so mi rekli da mi daje le 2 paketa vložkov, ostalo da naj mi prinese partner. Isto so rekli svakinji ,ki je rodila 14 dni nazaj.user posted image




Enako je blo junija

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LJ porodnišnica
2.8.2008 22:30:38   
Anonimen
so brisače nosil 3x na dan

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LJ porodnišnica
4.8.2008 1:08:58   
naja.v
Rodila sem na začetku maja in sem imela s sabo cel kup stvari "za vsak slučaj" (rezervne brisače, pižamo, trenirko, sp. hlače, vložke ...). Pa so prav prišli samo vložki in čistilni robčki. Ostalo dobiš. Vsak dan zjutraj brisačo, spalno srajco, mrežaste hlačke. Če zmanjka, prosiš in prinesejo nove.
Za malega pa nima smisla s sabo nosit oblekic. Samo čez vikend so nas sestre opozarjale, da jim zmanjkuje materiala za previjanje in da naj pazimo, koliko porabimo. V osmih dneh, kolikor sem bila v porodn., pa ni nikoli čisto vsega manjkalo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LJ porodnišnica
5.8.2008 6:50:32   
lindy
Rodila sem pred 14 dnevi, vložkov dobiš 2 paketa, ti priporočam da jih vzameš s sabo, drugač pa jest nisem rabla nč druzga, halje, hlačke in brisače smo dobili 2 krat na dan, edino kakšno brisačo bi jest še vzela, če se večkrat tuširaš.

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu naja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LJ porodnišnica
5.8.2008 14:48:50   
Zanica
jaz bi vam svetovala da si vzamete spalne srajce z seboj. tiste v porodnišnici su meni bile tako trde, zategovale so me in komaj mi je uspelo dojko dat ven za dojenje.... zelo nerodno. Sicer so zjutraj in zvečer nove prinašali, nikoli ni ničesar zmanjkalo (leto pa pol nazaj).

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LJ porodnišnica
12.8.2008 14:13:54   
malimisekk
če je vročina zunaj takšna kot je bila 14 dni nazaj, sem imela svoje kratke majce ker je bilo vroče in bolj praktično, haljo pa sem si zavezala v kiklo, ker je bilo v sobah ful ful vroče. fino je imeti s sabo kakšno brisačo, ker priporočajo večkratno tuširanje (zaradi šivov). z brisačami in spalnimi srajcami in ostalimi otroškimi stvarmi je problem  med vikendom in v ponedeljek, ker pralnice ne delajo.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?