|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 7:26:31   
Nomika
Dobro jutro!

Vsak dan v službi (zadnji mesec) si ob :kava: vzamem 10 min časa in malo pogledam vaše pisanje. Danes sem pa rekla bom še jaz kaj napisala.

Tudi jaz in moj dragi sva na rekla da bi imela :duda: tako da sva sedaj na začetku te luštne poti. Komaj čakam!

Sem vas hotela vprašati, ali mi ve priporočate par mesecev čiščenja od tabletk? moja G je rekla da ni potrebe, vendar nisem prepričana.

No, lep sončen dan vam vsem želim, pa se bom kmalu spet oglasila in vas pozdravila! :rozica:

Simonak
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 7:29:13   
emaa
Dobrodšla
jaz se čiščenja od tabletk nisem poslužla, jemat pa vseeno začni folno kislino.
:bravo:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 7:43:44   
Urša76
dobrodošla!
se strinjam z emo: mislim da je dovolj da začneš s folno kislino.

lp, u

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 7:50:22   
TARA in MAJ
jaz sem zanosila naslednji mesec takoj po prenehanju s tabletki
lp pa veselo na delo:)

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 8:06:16   
Skye
welcome
:bravo::bravo::bravo::bravo:

Se strinjam z predhodnicami....sam folno kislino začni pridno jesti pa pridno z dragim :sloncek::sloncek::sloncek: vsak drug dan če gre, pa bo;)

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 8:14:20   
Nomika
hvala vsem :)

Bom upoštevala vaš nasvet in pridno :sloncek: , moj dragi sigurno ne bo imel nič proti ;)

Folno kislino pa papam sedaj 2 tedna, torej sem lahko brez skrbi kajne!

Sedaj pa res veselo na delo, lep pozdravček!






(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 8:22:37   
Špela100
Dobrodošla!

Sam folno pa :sloncek::sloncek::sloncek:, pa bo :duda::duda:

Sem se vam javila po dveh dneh.Imam toliko dela, da bom kar znorela.Se ne vidim ven.Pol pa delam še doma.Tako, da sem danes komaj oči odprla, me pečejo, pa glava, pa rame, hrbt.Saj bo bolje.

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 10:43:20   
wawa
Lepo pozdravljena!

Ej mnenja so različna....koikor ljudi toliko čudi...

Meni je dr. Pušenjak povedal naslednje:

Ko jemlješ KT jajčniki zaspijo, ko prenehaš jemat, potrebujejo čas da se zbudijo in to je tisti čas, preden dobiš prvo svojo M (pri meni je trajalo 50 dni), po tistem kao ni več problema, edina posledica je tanša sluznica v maternici in zato v prvih mesecih manjša možnos zanositve, ja se to glede na do da si jedal KT, začni jemat folno kislino (TIFOL)...

Veliko užitkov vama želim:sloncek:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 12:14:19   
tinkamiška
Se strinjam z zgoraj napisanim, je pa res, da se moja M po prenehanju z KT ni čisto nič spremenila in če G meni, da lahko začneta takoj, vidva kr veselo na delo;)

Aja, pa lepo pozdravljena:rozica:

Tinka

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 16:33:50   
Pia73
Jaz pa npr. nikoli ne bi začela delati na :duda: brez najmanj 3. mesečne pavze. Jaz sem si vzela celo leto. Vsak zase ve ampak te stvari niso od danes na jutri,..........

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 20:34:29   
miska2004
Tudi meni je G rekla, da pavza ni potrebna, vendar sem ji jo jaz vzela, 3 mesece - kaj čem, sem še bolj stare "šole", včasih so priporočali pavzo.. Škodit sigurno ne more, kvečjemu narediš dobro sebi!

Pa pozdravljena med nas, simonak! Upam da ti čimprej uspe :angel::rozica:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ena nova na vse zgodaj..
3.3.2005 20:41:24   
Nyah*
POzdravljena nova RR prijateljica:rozica::rozica:

Jaz sem si vzela kar eno leto pavze, pa je bil G. kar malo hud, ker ne bi bilo treba tako dolgo, da sem se samo matrala, ker mam PCO in je bilo to leto noro ( in se vedno je s :hudicek: sam kriz:()

Upam, da bo s teboj vse ok:miska::miska::miska:,da bi si uredila, kot si sama zelita,

Nyah:metulj:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?