|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prezgodnji UZ
13.7.2009 18:11:16   
anomiska
Že skoraj leto delava na user posted image  in ker ni in ni sem šla k G. Dal me je na UZ in sicer sem bila 2.7., zadnja M pa 22.5. Ali ima katera podobno izkušnjo? Danes sem naredila test in je user posted image . Ali je možno, da se na UZ še ni videlo? Že peti dan pa uporabljam vaginalno kremo Vitagyn C, ker sem dobila vnetje. Bi lahko bil rezultat lažen? Ali ima katera podobne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prezgodnji UZ
13.7.2009 18:21:46   
Anonimen
Če je test pozitiven, po moje skoraj ni variante, da to ne drži. Na UZ je čisto možno, da se še nič ni videlo, ker je bilo prezgodaj. Dvomim, da svečke na vso zadevo kaj vplivajo. Držim pesti zate.

(odgovor članu anomiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prezgodnji UZ
13.7.2009 18:25:48   
črticaa
pr men je blo prezgodi da bi se vidl,..k sm kuj test nardila,..do 5 tedna se ne vid,..učasih do 8ga

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prezgodnji UZ
13.7.2009 18:35:30   
Katy78
Mene so za prvi UZ naročili 6 tednov in 2 dni od zadnje M, pa se je videla samo gestacijska vrečka v velikosti 16mm. Potem sem spraševala Pušenjaka na forumu, pa je rekel, da je glede na velikost gest. vrečke verjetno še prezgodaj in res, točno čez en teden se je naš Nikec že videl in tudi srčni utrip se je videl. Pušenjak mi je še napisal, da dokler gest. vrečka ni velika 22mm, je še možno, da se plod in utrip ne vidi, ko pa GV preseže 22mm, pa je bolj malo verjetno, da se bo srčni utrip še pojavil. 

Kdaj pa imaš naslednji UZ? Če si ga imela 2.7., se mi zdi čudno, da te do danes še niso naročili?

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prezgodnji UZ
13.7.2009 19:49:52   
anomiska
Katy 78 : Kako pogosto pa se delajo UZ? Jaz sem ga imela 2.7 nazadnje, ker sedaj ima G dopust do konec tega meseca.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prezgodnji UZ
13.7.2009 20:17:50   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: anomiska

Katy 78 : Kako pogosto pa se delajo UZ? Jaz sem ga imela 2.7 nazadnje, ker sedaj ima G dopust do konec tega meseca.


Verjetno je za te "ta prve" UZ-je čist odvisno od tvojega ginekologa. Mene je npr. naročil kar čez en teden, pa se je res že videlo. No, saj če boš počakala do konca meseca, boš pa vsaj 100% vedela, pri čem si. Ker jaz sem se bala, da se tudi pri 7tednih še ne bo videlo, pa se na srečo je. Držim pesti, da boš zagledala utripajočega srčka. user posted image

(odgovor članu anomiska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?