|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slaba prebava
11.6.2008 22:51:26   
linostar
Rodila sem pred 4 tedni in š vedno imam zelo slabo prebavo. Nikakor ne grem na blato, če ne vzamem svečke. To me že zelo skrbi, kako naj si pomagam?

Hvala za vsak nasvet. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slaba prebava
11.6.2008 22:52:41   
Vrtnica79
Kaj pa jogurt, ga kaj piješuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu linostar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slaba prebava
11.6.2008 22:56:20   
Anonimen
Sadje,jogurt.Pa tudi kozarec donata dnevno lahko.Saj se ti bo porihtalouser posted image

Vsako jutro pa na tešč kozarec mlačne vode.Vsako jutro.

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slaba prebava
11.6.2008 23:14:21   
Naja30
Poskusi s postanim donatom, to je mene vedno pognalo. Ali pa mlačna voda na prazen želodec in čez kakšno sadje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slaba prebava
12.6.2008 8:39:34   
zoya24
Jaz sem bila tudi zaprta po drugem porodu, pomagalo je naslednje. Vsak večer sem si pripravila 5 suhih sliv z vodo (2dcl), zjutraj spila na tešče 2dcl donata in pojedla slive in spila vodo - prebava se je hitro uredila. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slaba prebava
12.6.2008 11:25:27   
AinB
V lekarni kupi Zlato slivo. Je zakon!

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slaba prebava
12.6.2008 12:05:00   
simin
Jaz prakticiram zdrobljeno laneno seme. Zjutraj ga dam v jogurt ali mali mleka, počakam malo, da nabrekne in ga pojem. Okus je bolj tko tko, ampak se navadiš. Pa dveh, treh tednih se prebava uredi.
Jaz sem ga jedla že med nosečnostjo in ga jem še zdaj, sem pa 2 meseca po porodu.
Meni zelo pomaga.

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slaba prebava
12.6.2008 14:50:47   
pomar*ANČA*
jaz imam tudi težave z prebavo, sicer še nisem rodila, ampak med samo nosečnostjo... pijem sirup prorektal, pa mi zaenkrat pomaga. prej sem pila tudi fige namočene v donat, topel donat,....ampak mi ni več pomagalo, zato sem začela piti sirup. 

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slaba prebava
12.6.2008 15:45:20   
Jelcy
Jaz sem bila med nosecnostjo full zaprta pa mi ni nic pomagalo, ne donat ne kompot od suhih sliv...samo fructalov sok od hruske vsakic ko sem ga pila me je odprlouser posted image ...poskusi

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slaba prebava
12.6.2008 18:49:31   
petrolejka
Jaz sem si zvečer pripravila par suhih sliv in laneno seme, zalila z vodo, zavrela in odstavila. Zjutraj sem vodo, ki je postala sluzasta popila, slive in seme pa pojedla in je delovalo!

(odgovor članu linostar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slaba prebava
12.6.2008 23:02:35   
linostar
Hvala za vse predloge. Vsak dan pijem donat, probala sem že s slivami, spet sem začela z lanenim semenom. Danes sem prekinila s svečkami, ker si jih ne upam več uporabljat. Bom upoštevala še vaše druge predloge in upam, da se mi prebava čimprej uredi.Bojim se, da ne bi otrok imel kake krče,...ker se dojiva.

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slaba prebava
13.6.2008 17:48:07   
Majabo
imam enake probleme
začela sem jesti suhe marelice, pravijo da pomagajo
sicr pa si želim prebavo urediti..ne samo za jutri ampak dolgoročno zato  bom morda naredila kuro z linexom. Bakterije otroku ne morejo skodit, saj take so v jogurtu - ki ga jaz ne jem ker otroka vse kislo zvija.


(odgovor članu linostar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slaba prebava
17.6.2008 15:22:56   
linostar
Ojla,

pa mi je z vašo pomočjo uspelo, hvala še enkrat. Torej vsak dan zjutraj spijem 2 dcl vode s 5 slivami in 2 dcl postanega donata. Počasi se je začela prebava delovati. Pomagal pa mi je tudi hruškov in jabolčni sok od fruktala-premiun. Bom tako še nekaj čas nadaljevala. Začela pa sem delati vaje, ki smo jih dobile v porodnišnice fit mama. Zdaj se veliko bolje počutim.

uživajte z malimi sončki user posted image

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slaba prebava
22.8.2008 12:40:53   
romys
IZVIRNO SPOROČILO: simin

Jaz prakticiram zdrobljeno laneno seme. Zjutraj ga dam v jogurt ali mali mleka, počakam malo, da nabrekne in ga pojem. Okus je bolj tko tko, ampak se navadiš. Pa dveh, treh tednih se prebava uredi.
Jaz sem ga jedla že med nosečnostjo in ga jem še zdaj, sem pa 2 meseca po porodu.
Meni zelo pomaga.

Jaz ga tudi jem in tudi meni pomaga user posted image  Pa se zdravo je....

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slaba prebava
22.8.2008 16:53:13   
koala
Meni je najbolj pomagalo nehomogenizirano mleko, k sreči malega nikoli niso motili mleko in mlečni izdelki.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu romys)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?