|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kengurujček
8.9.2008 10:19:05   
julči
Živ,

ste uporabljale kengurujčka? Pri kateri starosti ste začele, kakšne izkušnje, koliko časa jo mam lahko notri? lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kengurujček
8.9.2008 10:32:11   
Nasy
Jaz ga uporabljam, mi je velikokrat zelo prav prišel, sploh,če smo kam šli v kakšno gužvo ali, če smo šli kam, kjer je težko z vozičkom it. Kupila sva tistega, ki je od rojstva naprej. Mnenja so deljena, eni ful kritizirajo tole stvarco a meni se je izkazala za super. Noter je pa najbrž fajn, da nimaš glih ne vem kolk časa, kaj vem, vsaj na začetku ne. To je isto, kot pri lupinici, k ni dobro, da je otrok noter ure in ure. Mi je pa tudi zaspala v njem, sploh, ko smo bili obrnjeni proti mamici še. Aja, nosili sva se pa nekje od 2. meseca naprej.

Lepo se nosite!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kengurujček
8.9.2008 11:55:44   
BUŠICA
jaz pa že imam sling z obroči ampak mi je totalni problem! je iz bombaža in nič raztegljiv tako da mi zategovanje skoz obroče gre le stežka pa še se mi zdi da mu te debele nogice nekam stisne. na youtube-u pa ga namestijo in zategnejo 123. zdaj ne vem če kupim še tega kenguruja ker mi bodo roke kmalu odpadle! ima katera tega i.go?

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kengurujček
8.9.2008 11:56:45   
Doll
Ko je bil star cca 3tedne.Sem imela od chicco-ta ,kjer otrok lahko leži

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kengurujček
8.9.2008 12:04:33   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

jaz pa že imam sling z obroči ampak mi je totalni problem! je iz bombaža in nič raztegljiv tako da mi zategovanje skoz obroče gre le stežka pa še se mi zdi da mu te debele nogice nekam stisne. na youtube-u pa ga namestijo in zategnejo 123. zdaj ne vem če kupim še tega kenguruja ker mi bodo roke kmalu odpadle! ima katera tega i.go?


Jaz imam i.go, samo, ga ne uporabljam, zato ga prodajam. Sem ga imela 3x, ko je bila tamala še micena in je bil v vodoravnem položaju in je super! Se namreč teža razporedi na obe rami in je ful lažje za nosit. Ker 4kg+ sploh ni tako malouser posted image .

Če te zanima nakup, pošlji zs.


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kengurujček
8.9.2008 13:32:54   
pizamca
tudi jaz ga uporablja, nekje od treh mesecev naprej. tamala ima zdaj že dobri šest kg in jo še vedno lahko nosim. tudi mene zanima, če je priporočljivo jo nosit vsak drug dan po uro in pol, kar je sicer dober trening zame, tamala je rada notri (tudi zaspi notri), vendar se bojim, da zanjo ne bo dobro?

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kengurujček
8.9.2008 17:03:35   
Anonimen
ste uporabljale kengurujčka?


Da.
Nekje med drugim in tretjim mesecem se je zacel uporabljati.

(odgovor članu julči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kengurujček
8.9.2008 17:21:58   
Anonimen
Dosti bolj kot kengurujček se priporoča sling ali kaj podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kengurujček
8.9.2008 17:24:44   
Anonimen
se priporoča sling ali kaj podobnega.


Ce bi zdaj kupovala, bi izbrala nekaj iz tega asortimana. Ze kengurujcek mi je bil super, tile slingi in podobne variante pa se mi zdijo se bolj lusni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kengurujček
8.9.2008 17:28:58   
BUŠICA
Dosti bolj kot kengurujček se priporoča sling ali kaj podobnega


zakaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kengurujček
8.9.2008 21:09:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

Dosti bolj kot kengurujček se priporoča sling ali kaj podobnega


zakaj?


Govorim po nasvetu nevrofizioterapevtke, saj z našo user posted image  hodiva na NFT. Zato, ker v kengurujčku otrok dobesedno visi, ne delajo mu nobene mišice, v slingu pa je v pravilnem položaju, da delajo prave mišice, po handlingu mislim. Saj če se z otrokom vse ok, mu tudi kengurujček ne bo škodil, če pa se slučajno izkaže, da je npr. hipoton (pri naši se je to videlo šele pri devetih mesecih), pa selahko naredi veliko škode oz. se s pravilnim handlingom lahko veliko popravi.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kengurujček
8.9.2008 21:37:35   
vcugmas2
Kengurujček je odlična zadeva. Uporabljamo ga že od 2 meseca dalje, naš malček tako uživa ko je notri. Vsak dan se sprehajava po uro ali uro in pol.
Nevem zakaj bi lahko bil škodljiv, meni ugaja, ker mi ga ni treba nosit na rokah saj mali želi biti ves čas pokonci.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kengurujček
9.9.2008 12:58:31   
Taula
ima katera tega i.go?


Jaz ga imam in je super. Imam jo pa še kaj v vodoravnem položaju.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?