|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
3.9.2008 8:22:27   
jagoga
Mene zanima, na kakšen način vas vodstvo vrtca obvesti, da ste zavrnjeni v vrtec in kateri ste na čakalni listi?
Marca sem v šolsko leto 2008/2009 vpisala šele takrat rojenega otroka, ki bi se v vrtec vključil med šolskim letom (januar 2009), ampak je bil zavrnjen, češ da so skupine že septembra vse polne. Ampak, da je zavrnjen in da se med letom ne bo mogel vključiti v skupino sem izvedela šele na podlagi telefonskega pogovora, ko sem jih klicala in jih povprašala kakšno je stanje ob začetku leta.
Ali vaši vrtci izdajo kakšno odločbo, kjer je razvidno kateri ste na čakalni listi in vzrok zakaj ste zavrnjeni? Kajti pri nas so vse jaslične skupine nabasali do fula (12 +2 =14 otrok)in novih skupin ne bodo odpirali med letom. Za nas starše bi bilo bolje, če bi že v začetku odprli eno skupino več pa tiste ne bi bile polne in bi se med letom popolnile.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
3.9.2008 8:33:44   
N _ B
Vpis je bil marca in do 15.05. smo dobili odločbe. Tako tisti sprejeti, kot tudi zavrnjeni. Naš je bil sprejet, zato ti težko napišem, če napišejo razlog zavrnitve, ampak razlog je vsekakor prezasedenost. Pri nas so sprejeli dva, ki sta rojena novembra in se bosta v skupino vključila oktobra. Mlajših ne.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
3.9.2008 8:58:22   
tojeto1
Jaz bi klicala v vrtec in zahtevala pisni odgovor, da si zavrnjena in katera si v čakalni vrsti. Ker če si enkrat zavrnjen imaš v naslednjem letu 10 prednostnih točk. Drgač ti pa mora občina po zakonu, v kateri stanuješ zagotoviti prosto mesto v vrtcu (piši županu).

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
4.9.2008 14:00:51   
Lusa
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

Mene zanima, na kakšen način vas vodstvo vrtca obvesti, da ste zavrnjeni v vrtec in kateri ste na čakalni listi?
Marca sem v šolsko leto 2008/2009 vpisala šele takrat rojenega otroka, ki bi se v vrtec vključil med šolskim letom (januar 2009), ampak je bil zavrnjen, češ da so skupine že septembra vse polne. Ampak, da je zavrnjen in da se med letom ne bo mogel vključiti v skupino sem izvedela šele na podlagi telefonskega pogovora, ko sem jih klicala in jih povprašala kakšno je stanje ob začetku leta.
Ali vaši vrtci izdajo kakšno odločbo, kjer je razvidno kateri ste na čakalni listi in vzrok zakaj ste zavrnjeni? Kajti pri nas so vse jaslične skupine nabasali do fula (12 +2 =14 otrok)in novih skupin ne bodo odpirali med letom. Za nas starše bi bilo bolje, če bi že v začetku odprli eno skupino več pa tiste ne bi bile polne in bi se med letom popolnile.



Kaj če se pogovarjave o istem vrtcu?Kajti mi smo tud zavrnjeni ,in smo dobili po telefonskem pogovoru odgovor ,ker je pač januarka ;a službo pa naj pustim ,ker jo nimam nikamor dat.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
4.9.2008 14:04:13   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Vpis je bil marca in do 15.05. smo dobili odločbe. Tako tisti sprejeti, kot tudi zavrnjeni. Naš je bil sprejet, zato ti težko napišem, če napišejo razlog zavrnitve, ampak razlog je vsekakor prezasedenost. Pri nas so sprejeli dva, ki sta rojena novembra in se bosta v skupino vključila oktobra. Mlajših ne.



Isto, s tem da mi smo bili zavrnjeni, napisali so, da je vloga rešena negativno, da imamo 8 točk in da smo na seznamu zavrnjenih na 16. mestu, potem pa še podatki, koliko je bilo vpisanih, koliko sprejetih (po letnikih) in koliko zavrnjenih.
Mislim, da moraš po zakonu dobit odločbo domov, tako kot za vse drugo (CSD, DURS ...)


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
8.9.2008 22:02:31   
frufru
Pri nas majo na čaklni listi prednost starejši. Mi smo bili tako zavrnjeni, pa so se pritožili, ker bi moral eden v nasprotnem primeru pustit službo, povedal, da smo pokurili že ves očetovski in težili parkrat pri svetovalki vrtca, pa nam je pol napisala na pritožbo in vlogo nujno. Je pa res, da že lani nismo dobili vrtca.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
8.9.2008 22:14:58   
atanja
Ja tako je to. Naš je bil lansko leto zavrnjen oz.prošnje sploh niso obravnjavali ker bi mogel do septembra dopolnit 11mesecev. Ker je dopolnil oktobra so pronjo avtomatsko zavrnili. Sicer smo potem dobili prostor v Ljubljanskem vrtcu. Jaz bi mogla službo pustit ker zasebno varstvo bi me prišlo tok kot imam plače.

ne vem pa kako je letos-ker pri nas so se tarši skup zbrali in je občina morala zagotovit prostor po zakonu

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obvestilo vrtca da ste zavrnjeni
9.9.2008 8:59:52   
sonchek
tukaj je fajn pritožba napisana...in tudi vse piše kaj so po zakonu dolžni (občina) narest...
pa srečno
http://otrocarije.blogspot.com/2008/05/pritoba-za-vrtec.html



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?