|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj jedo vse?
15.10.2008 11:15:37   
biga
Moj sin bo dopolnil 17 mesecev in še vedno mu ne dajem vse hrane, npr. morskih sadežev, oreščkov, medu, gob, svinine. A bi lahko pri tej starosti jedel že vse? Malo bolj pazimo pri omenjenih zadevah, ker je bil do 11 meseca alergik na mleko, a vseeno, od takrat ni imel nobenih težav. A pri tej starosti dajete že vse, tudi začinjeno npr. z vegeto in suho rdečko papriko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj jedo vse?
15.10.2008 12:14:56   
martita
vegete in svinjine se izogibam pa čeprav sem stara že 30!user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj jedo vse?
15.10.2008 12:29:39   
danijela in taja
morskih sadežev še nismo....oreščki se prehitro zaletijo pa zato nismo...med sem dala....pa tudi svinjino ...ribe...in tako....pa nič ni blo nikol...ne pa pretiravat...smo pa 15 mes...

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj jedo vse?
15.10.2008 14:04:02   
Nina00
Biga od tega kar si naštela je naš 22 mesečnik dobil le med. Vegete pa pri nas doma tako ali tako ne uporabljamo.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj jedo vse?
15.10.2008 15:19:19   
honey
Naš je pri 6 mesecih jedel vse, tako kot mi2 z možem. Izjema so ribe, jajca in med, kar je odsvetovano do 1. leta. Po dopolnjenem 1. letu pa je jedel vse. Pa tudi z vegeto in z ostalimi začimbami začinjeno hrano - nisem nič komplicirala. Pač jedel je to, kar sva jedla mi2.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj jedo vse?
15.10.2008 22:43:05   
picola1
Vegeta se dobi tut brez natrijevega glutaminata (jaz jo kupim v indijski trgovini), zaradi česar se jo tut odsvetuje (kolikor jaz vem). Jst si ne predstavljam kuhanja brez (te) vegete. Gobe je občasno, malo. Oreški se prehitro zaletijo, bomo še počakali.
Stara je eno leto.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj jedo vse?
15.10.2008 22:45:37   
kaya2007
naša je tudi 17, med sem ji že dala (gozdni, baje je boljši kot cvetlični), morske stvari je že na morju vse jedla, gob pa jaz ne maram preveč, tako da še ni bilo prilike...svinjine ne maram, jo pa je-če ne drugje- v bolonjski omaki, oreščke pa je v kolačih itd., samostojno jih ji ne dajem, ker to pomoje še vedno težko jejo, niti ne vidim potrebe. torej, mislim, da user posted image  lahko daš že vse.

aja, vegeta pa ne uporabljamo, kupi podobno zadevo v DMju, samo da ni kemije not.

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 15.10.2008 22:46:31 >

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj jedo vse?
16.10.2008 7:53:13   
nky 23
naš 17 mesečnik je vse, razen medu ne mara preveč, ne kompliciramo

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj jedo vse?
17.10.2008 10:57:46   
lilka
Naša 18 mesečnica je vse, med ji še nisem dala, sem ji pa dala nek sirup iz medu narejen...morskih sadežev še nisem dala, jih nekeko ne pripravljamo, testenine s šampinjoni je že jedla in malo ocvrte marele, pač za poskusit sem ji dala ne ravno celo porcijo.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj jedo vse?
17.10.2008 22:25:18   
Naja30
Naša je stara 22m in svinjine ne je, ker se je že vsi izogibamo, vegete tudi ne, ker je ne uporabljam. Morskih sadežev še ni jedla, oreščkov tudi ne oz. če so na mizi, vzame ven samo rozine. user posted image  Gobe tudi ne je, med pa pije v čaju. Aja, pa čipsa in smokija tudi še ne je, ker razen moža tega doma nihče drug ne je. In niti ne kupujem. In trdih bonbonov tudi ne.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj jedo vse?
17.10.2008 22:41:16   
Anonimen
in še vedno mu ne dajem vse hrane, npr. morskih sadežev, oreščkov, medu, gob, svinine. A bi lahko pri tej starosti jedel že vse?


V teoriji ne vem, v praksi pa je bilo tako, da je pri dobrem letu najraje jedla najbolj cudne stvari. Olive, kapre, morske sadeze in se kaj, cesar se zdajle ne spomnim. Skratka stvari, ki sem jih sama zacela pri 25+ user posted image .

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj jedo vse?
22.10.2008 11:58:42   
Kontrakarambolšrauf
Po prvem letu je vse kar jeva midva enako pripravljeno.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?