|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponoči ga zebe
15.9.2008 12:53:17   
tinkatonka
Pozdravljene!

Moj 2,5 letni sin se zjutraj vedno zbudi ves premražen. Dam ga spat v toplo pižamico v tem mrzlih dneh in v nogavičke, ga pokrijem s kovtrom in zjutraj se zbudi ves mrzel, ker v spanju tako rogovoili po postelji, da se odkrije, pokrit se pa ne zna. Spalna vreča ne pride v poštev, ker živ znori, če je s čim omejen. 
Če ga zvečer pretoplo oblečem, mu dan npr še spodnjo majčko, pa čisto zašvica še predne greva midva spat, ko ga še zadnjič pogledam, in ga moram seveda vsega preoblečt.


Kaj naredit?

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 13:11:18   
oka
Kaj pa če ga daš v vrečo, ko že trdno zaspi? Jaz sem to pri naši delala nekaj časa, ker se redno odkriva in zato se mi zdi, da ni druge rešitve kot ta.  Ko je bila še čisto majhna je bilo o.k., potem pa je tam nekje pri 2 letih začela trmariti in vreščati, da ne bi imela vreče. Takrat sem počakala, da je zaspala in jo potem dala v vrečo. Zdaj pa se je navadila in se že sama spravi v vrečo.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 13:22:25   
76suza
Moj sin je bo skoraj star 5 let in še vedno spi v vreči. Ponoči telovadi po postelji in sem tako najbolj sigurna, da ga ne zebe. Nisem pa imala nikoli problema, da ne bi imel vreče. Tamala pa je tudi spi v vreči.



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 13:32:14   
Mana
V kataloški prodaji LA REDOUTE prodajajo rjuhe za otroke in sicer na zadrgo iz obeh strani. Odlična zadeva.user posted image

http://www.laredoute.si/index.htm

na internetu jih sicer ni za videt, so pa v tavelikem katalogu.

(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 13:36:47   
tinkatonka
Moj sin je bo skoraj star 5 let in še vedno spi v vreči


kje pa dobiš tako velike vreče?

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 14:29:34   
Lenny
Naš je prvošolček in še vedno spi na toplem v vreči. Dobiš ne, zašiješ user posted image  Je pa res, da je od malega navajen spanja v vreči in jo ima prav rad. Jasno, ne za poleti user posted image  Kupiš flis na metre, všiješ zadrgo pa je.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 17:08:35   
livia
Naši dve sta v spalki, od rojstva in sploh nočeta it spat brez.
Na morju je nista imeli in sem vstajala vsaki 2 uri in ju pokrivala. Norišnica.
Jaz bi ga navadila na spalko ali pa da se sam pokrije.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 18:58:52   
Naja30
Moja tudi ne prenese vreče, pa tudi odkriva se. Tako da jo dam v vrečo, ko že trdno spi.Raje to, kot da celo noč vstajam in jo pokrivam.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponoči ga zebe
15.9.2008 21:37:18   
Laubica
Jaz mam isti problem z mojim kar meša se mu če ga dam v žakl-zdaj pa ko se ponoči 1. zbudi(še vedno se ponoči zbuja11 m)ga dam v vrečo in dalje spi

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponoči ga zebe
22.9.2008 11:02:27   
tinkatonka
Samo poročam, da sem upoštevala vaš nasvet. Ko trdno zaspi, ga dam v vrečo in spi kot angelček do jutra. Zjutraj je pa tako prijetno topel. Jaz sem pa tudi zdaj brez skrbi, da bi ga ponoči zeblo. Zjutraj je pa prva stvar: "mami dej to dol". user posted image user posted image

Hvala še enkrat za nasvete.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponoči ga zebe
22.9.2008 14:23:02   
NRMM
Pri nas je enako.Danes je prišla k nama ob 2 zjutraj čisto mrzla,pa ima oblečeno debelo pižamco,spodaj bodi kratki rokav.Se pa ne zna pokrit,očitno si bo potrebno omislit vrečo za spanje,ker do sedaj ni bilo šanse,da spi v njej.





_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?