|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj "page cannot be found"?
21.9.2008 20:48:45   
N _ B
Ko kliknem na katerikoli link ZANOSITEV - NOSEČNOST - DOJENČEK - OTROK na naslovni strani (desno od malih oglasov) mi izpiše:
The page cannot be foundThe page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.





Please try the following:
  • Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
  • If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
  • Click the Back button to try another link.

HTTP Error 404 - File or directory not found.
ASPPlayground.NET SQL Forum Software





Technical Information (for support personnel)
  • Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
  • Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.


< Sporočilo je popravil N & B -- 21.9.2008 20:49:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj "page cannot be found"?
21.9.2008 21:35:58   
K_a_t_i
RR, tole se vam res pogosto dogaja.

N&B, pojdi na "Od A do Ž" in od tam dalje...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj "page cannot be found"?
23.9.2008 21:17:20   
Jerneja_
Jah pri meni dela vse normalno, vse se lepo odpira, nobenih napak! Pošljite mi en prtsc na pomoc@ringaraja.net


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj "page cannot be found"?
23.9.2008 21:40:58   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Jah pri meni dela vse normalno, vse se lepo odpira, nobenih napak!


Od včeraj tudi jaz nimam težav.



< Sporočilo je popravil N & B -- 23.9.2008 21:41:07 >

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?