|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noseča?
28.11.2008 13:36:26   
tinkatinka
Zadnjo m sem imela 21.10., pa sm 22.11.naredila test, ki je bil pozitiven. Isti dan sem začela rahlo krvaveti, roza izcedek, pa mi je dežurni ginekolog svetoval počitek in predpisal dabroston. 26.11.sem bila pri svojem ginekologu ki pa še ni potrdil nosečnosti. Vrednost beta HCG pa je 3371. Sedaj ne vem ali sem noseča ali ne, ali je lahko IMN? Zelo me je strah? Ali je bilo preklamu, da bi se kaj vidlo na UZ. Prosim, če je imea katera od vas podoben primer.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noseča?
28.11.2008 14:21:00   
lara light
Beta je res visok in glede na to je nosečnost potrjena. Mogoče je pa res prekmalu za UZ. Jaz sem v 6. tednu videla le črno piko. V bistvu dve, ker nosim dva. Navijam, da bo vse ok. IMN pa strašno boli in upam, da glede na to, da o tem nisi nič rekla, nima veze in da bo naslednji UZ pokazal in potrdil nosečnost. Kdaj pa te je naročil? Čimbolj mirno in vso srečo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu tinkatinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noseča?
28.11.2008 15:03:00   
Anonimen
jaz mislim da si ker tko kt je lara rekla beta res visok tko da ti kr relax pa bouser posted image pa čestitke
lara tebi pa tudi čestitke za 2user posted image

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noseča?
28.11.2008 15:05:55   
lara light
Larilu, hvala!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noseča?
28.11.2008 16:11:46   
koala
Jaz mislim da je še zeloo zgodaj da bi se na uz kej videlo, saj si noseča 4 tedne. hormon pa je visok. Drži se nasvetov g in stiskam moooočne pestke da se bo na naslednjem uz že videla ena živahtna pikica.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noseča?
28.11.2008 16:58:30   
tinkatinka
Bolečin nimam nobenih, vsaj za zdaj, Upam da jih ne bo. Kontrolni uz imam čez teden dni.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?