|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljica
16.3.2005 11:44:06   
nesy
Naša muca je stara dobra dva meseca. Ker je velika, ko bomo preselili iz zibke v posteljico. Tu pa nastane problem: kakšno posteljico kupiti. Ali 120 x 60 ali 140 x 70? Pa še toliko vrst jih imajo, da si čisto zmeden. Na kaj moraš biti pozoren? Kakšne imate ve? Se obnesejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Posteljica
16.3.2005 11:51:54   
Žan Luka
Živijo! Mi smo kupili posteljico 140x70 in to tisto, da se da pol dol spustit in se spremeni v mladinsko posteljo. Jo maš pol za mal dalj časa. Od začetka smo meli jogi na najvišjem nivoju, pol pa ko se je začel vstajat pa smo ga dol spustili! Barva in model pa je odvisna od tega kaj je vama všeč!!!
Lp:kuza:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Posteljica
16.3.2005 11:51:55   
Anonimen
140 x 70 je za dlje časa, tista 120 x 60 je res majhna. Mi imamo namreč obe, eno na vikendu in eno doma, pa je res ogromna razlika. Pa je tista doma 135 dolga. Mogoče je dobro, da se spusti sprednja stranica, da mulc lahko, ko je starejši, sam zleze iz postelje, ali pa če imaš posteljico ob svoji postelji, da lahko kar čez ograjico daš dudo ali pobožaš, če je treba. Pa kupi obrobo za okoli, jaz imam tudi baldahin, pa je že tri leta star. Se mi zdi kot ena varna hiška, kjer se otrok dobro počuti.

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Posteljica
16.3.2005 12:14:38   
piščanc
jaz sem takrat kupila 120x60, ker je šla ravno taka v sobo, Tjaša jo je imela do 3,5 let. Zdaj ima normalno posteljo 200x90 (na polovici so igrače), malo je dobil pa Žiga. Če misiš imeti to posltejo samo za enega otroka, je bolje 140x70, bo za dalj časa, 120x60 pa je bolje, če imaš namen še kakšnega :duda: imeti.

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Posteljica
16.3.2005 14:18:43   
Natas@
Če bi pri nas imeli prostor bi kupili 140x70, glede na to da pa prostora za enkrat še ni smo kupili 120x60. TAko da če prostor je priporočam večjo.

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Posteljica
16.3.2005 14:29:05   
Erdbeere
Mi imamo 140*70 pa ima možnost, da vzameš srednji dve palčki lahko ven in narediš otroku "vrata", da lahko sam hodi v posteljo ven pa not....ji bomo pa počasi odstranili ograjo pa bo mela mladinsko posteljo...baje da je priemrna do nekje 5-ih let

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Posteljica
16.3.2005 19:52:03   
viv_
Meni so pa te 120*60 veliko bolj "cort" 9nebesa

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Posteljica
16.3.2005 23:29:12   
andrejaz
Jaz imam 135x65 že od vsega začetka. Dobro je če ima posteljica možnost različnih višin za jogi oz dno , ker se ni potrebno toliko sklanjati, pa da se da ena stranica spustiti, kar pa tudi olajša.

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?