|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekuhano sadje
6.10.2008 11:33:11   
nia5
Cao, moji 4,5m user posted image sem včeraj prvič dala spasirano jabolko, ki sem ga pred tem malo prekuhala, saj noro kaže interes za gosto hrano, kr usta odpirauser posted image . Zanima pa me, če morem vsako sadje zdaj na začetku malo prekuhat ali ji lahko dam kar surovo. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prekuhano sadje
6.10.2008 11:37:00   
jajula
jst bi ti predlagala da se najprej probate dat čisto malo surovega da vidite reakcijo. pri nas se namreč surovo ne obnese, dobi mala čist rdečo pikasto ritko. pri nekaterih pa gre brez problema.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prekuhano sadje
6.10.2008 12:03:30   
mafi
mi smo probal surovo, pa je kar šlo brez problemov, probi pa boš videla.user posted image so različni

lp

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prekuhano sadje
6.10.2008 19:39:28   
Naja30
Jaz sem dala najprej surovo. Šele kasneje sem ji kompote delala.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prekuhano sadje
6.10.2008 20:51:30   
Tisana
Pri nas s surovim ni šlo na začetku - krči. Smo najprej prekuhavali (razen seveda banane). Sedaj ni več panike. Poskusi. Škoda je prekuhavat, če ni potrebno, ker gre preveč vitaminov.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prekuhano sadje
6.10.2008 21:08:48   
madasa
Jaz sem  začela z uvajanjem pri 6m in sem en teden kuhala sadje, ampak res ravno  toliko da je voda zavrela. Potem sem pretlačila z vilico. Po enem tednu sem se opogumila in ji dala surovo in je bilo ok.
Lp

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prekuhano sadje
8.10.2008 14:22:56   
inesc
Začela sem s kuhanim jabolkom, olupljenim seveda. Ravno toliko, da je voda zavrela. Mi je pa patronažna rekla, da naj kar surovega naribam in ponudim user posted image . Kljub temu sem ga kuhala. Isto mi je rekla za zelenjavo, pa jo zaenkrat še kuham.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prekuhano sadje
10.10.2008 10:37:23   
tasyo
Sadje sem ji prekuhala samo ene dvakrat, potem ponudila surovo. Ni bilo večjih problemov in je pri tem ostalo. Poskusi, pa boš videla. Če jo bodo dajal krčki, potem raje prekuhavaj in ponudi kompotke.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prekuhano sadje
15.10.2008 20:55:43   
Soncnica Sandra ***
Parkrat sem ji prekuhala hruško in jabolko, potem pa kar surovo.
Pa se mi zdi, da ji je surovo veliko bolj všeč user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?