|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poporodni pregled
21.11.2008 10:49:41   
bozenaz
Mene pa zanima, če ste vse imele prvi poporodni pregled 6 tednov po porodu oz. tam nekje. Jaz sem danes klicala in so me naročili šele 15. januarja, rodila pa sem 6. novembra. Je to normalno? Me je kar malo šokiralo glede na to, da vsepovsod piše, da naj bi šla na pregled 6 tednov po porodu, to pa je 10 tednov. Naj čakam tak dolgo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poporodni pregled
21.11.2008 10:51:00   
katra55
Jaz sem imela prvi pregled 10 tednov po CR.
Če je vse v redu in se dobro počutiš potem počakaj, drugače pa pojdi prej.


< Sporočilo je popravil katra55 -- 21.11.2008 10:52:02 >

(odgovor članu bozenaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poporodni pregled
21.11.2008 13:03:56   
jajula
jst sm tud mela dobra 2meseca po porodu, tko da če nimaš problemov pol kar počakaj

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poporodni pregled
21.11.2008 13:05:12   
Petr_a
Imela sem 7 tednov.
Saj ni mus da greš takoj 6 tednov.G so tudi kar veliko zasedeni in če nimaš težav lahko tudi kasneje

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poporodni pregled
21.11.2008 13:08:15   
D.anna 76
Jaz sem ga imela točno 6 tednov po porodu, sem se pa na njega naročila dan po porodu, saj me je moja ginekologinja opozorila, da mi lahko zagotovi pregled 6 tednov po porodu le če se bom naročila takoj po porodu saj je imela gnečo pa še poletni dopusti so bili takrat.






(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poporodni pregled
21.11.2008 13:15:28   
Pandica
Tudi jaz sem imela poporodni pregled 6t po porodu.

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poporodni pregled
21.11.2008 18:00:20   
kajajaka
Jaz sem ga imela točno 6 tednov po porodu, sem se pa na njega naročila dan po porodu, saj me je moja ginekologinja opozorila, da mi lahko zagotovi pregled 6 tednov po porodu le če se bom naročila takoj po porodu saj je imela gnečo pa še poletni dopusti so bili takrat.


jaz enako...
 
 
jaz bi kar vztrajala, da te vrine na datum po 6-7 tednov. Saj večinoma je vse ok. To je pregled, ki potrdi, da se je maternica vrnila v prvotno stanje. Če se ne bi, bi pri 6 tednih še lahko pomagali, po 10 tednih... kdo ve...
ampak najbrž je vse ok, ponavadi je!

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poporodni pregled
28.11.2008 18:33:48   
moyca
emm...a je treba počakat na ta poporodni pregled, preden začneš s spolnimi odnosi?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poporodni pregled
28.11.2008 18:59:34   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: moyca

emm...a je treba počakat na ta poporodni pregled, preden začneš s spolnimi odnosi?

Midva nisva čakala.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poporodni pregled
28.11.2008 19:15:36   
Hope2
Še jaz imam eno vprašanje. Jaz pa sem naročena 4 tedne po porodu, je to prehitro? Najprej so me naročili 6 tednov, so me pa zdaj obvestili, da takrat ni moje G in naj pridem 4 tedne po porodu. 

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poporodni pregled
28.11.2008 19:17:44   
moyca
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: moyca

emm...a je treba počakat na ta poporodni pregled, preden začneš s spolnimi odnosi?

Midva nisva čakala.



a pol lahko (ko mine ta čišča) z user posted image  spet veselouser posted image ?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poporodni pregled
16.12.2008 15:11:13   
vesna23
Jaz sem šla na pregled točno 6. tednov po porodu. Če si v skrbeh ali opazaš kakšne spremembe pa še enkrat pokliči svoji G.user posted image

(odgovor članu bozenaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poporodni pregled
17.12.2008 19:53:33   
byanca
jaz sem klicala, da se naročim, pa mi je sestra rekla, da moram sporočit kdaj mi preneha čišča.
tako, da ni nujno, da pri 6ih tednih. če krvaviš greš lahko še kasneje na pregled.

(odgovor članu vesna23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?