|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprtje
12.10.2008 9:22:45   
maxi133
Pozdravljene!
Moja 6 mesečna hčerkica je zadnje dni precej zaprta. Se trudi kakat, se napenja in postane čisto rdeča v obraz, nato pa pogledam v pleničko in zagledam en trd bobi.... Se mi prav smili. S čim bi ji lahko zmehčala blato, da bi šla laže kakat?
Vsaka izkušnja je dobrodošla!
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprtje
12.10.2008 9:40:47   
lotty4
Poizkusi s čajem, čimveč tekočine. Če pa že jesta na žličko ji daj kakšno žličko sveže naribanega jabolka.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprtje
12.10.2008 10:03:25   
mafi
slive, hruške, jabuk, čaj,... stem reguliram naši pikici, pa se kar odnese.

lp

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprtje
12.10.2008 11:24:57   
s.
sok namočenih sliv

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaprtje
14.10.2008 10:52:04   
Anonimen
Če ne dojiš in uporabljaš Aptamil- jaz uporabljam Aptamil Comfort. Iz enkrat na štiri dni kakanja smo prišli na vsak dan.user posted image

(odgovor članu maxi133)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaprtje
15.10.2008 20:46:09   
renatka
Prosim za pomoč! Moja punčka je stara 9 tednov in je že 2 dni zaprta, se samo dojima in do zdaj mi je kakala skoraj pri vsak obroku, zdaj pa je že 2 dni zaprta. Ful pazim kaj jem ker je imela kolike, zdaj pa več ne vem kaj naj jem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaprtje
17.10.2008 18:11:48   
maxi133
Kot sem že nekje napisala, mi je moja patronažna svetovala, da če otrok par dni ne kaka (pri dojenih je baje normalno tudi 10 dni...user posted image ), daj ji zjutraj na tešče 1dcl vode in 5 žličk sladkorja. Jo bo sigurno spucalo! Jst sem ponavadi počakala kake 4 dni in potem ji to dala in je vedno delovalo. Če jo pa ful napenja, pa daj ji kar prej!

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?