|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 15:57:46   
pikecpokec
Našega tamalčka (20 mesecev) vozimo zjutraj v vrtec z vozičkom (približno 10 minut). Kako ga naj oblečem, da ga v vozičku ne bo zeblo? Žabic mu še ne bi devala gor ker mu bo potem v vrtcu ful vroče. Zimske vreče ne moremo imeti ker imamo voziček marelo in se vreče ne da pritrditi gor (baje!). Torej?

Preostane mi samo da ga:
a) čimbolj zavijem v deko,
b) oblečem v pajaca (ideja trgovke v baby centru)
c) .... (vaše ideje)...

Ker ipak je zjutri tam okol nule user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 16:17:34   
Pikapolonica_
Pomojem je ideja o pajacu kar OK, dejansko ker je proti poldnevu že res prijetno toplo. Ali pa rešuješ z žabami, ki  jih v vrtcu slečeš.
Drugače pa na marelo gre zimska vreča, vsaj pri nas na mareli je šla. Imamo pa Quinnyevega Zappa.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 16:30:58   
pikecpokec
Ja, ideja o pajacu je OK, ampak potem je treba nest zraven še eno jakno, ker iz vrtca pa ne more it v pajacu. Potem se pa že kar prtljage nabere.

Naša marela je čisto navadna marela, Chiccotova. Ni take sorte kot Zapp.
Bom pa res šla še v ta večji baby center vprašat, ker v tej trgovini niso imeli vreč, tko da se niti probat ni dalo. Je prodajalka kr na pamet rekla, pa še mal čudno me je zraven pogledala, češ halooo! na marelo bi dala vrečo? user posted image user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 16:32:16   
pikecpokec
Aja, žabice zaenkrat še ne bi dala, ker traja sto let da bi mu jih slekla. Zjutri se nam pa itak mudi, pa tamali joka, ...

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 16:36:47   
Pikapolonica_

1x sen zasledila eno ful dobro idejo, je ena dala šivat vrečo k šivilji, iz takih res odbitih barv, jo ji je naredila iz enakega materiala, kot so ponavadi odeje. Ful je šajnala tista zelena, pa pomojem je bilo otročku prav prijetno toplo, predvsem za tale prehodni čas je superca, ko ni ne šiš ne miš.
V bistvu sploh ni slaba ideja, neseš eno deko k šivilji (take deke se recimo v Ikei dobijo za nekaj par malih €j
a če v Kiku pogledaš, so tudi poceni), pa ti v bistvu naredi en tak žakeljček, v katerega bi mu lahko dala nogice, in pa šiviljo poprosiš, da ti tako naredi, da boš brez problemov zadevo namontirala na marelo in iz nje.
Upam, da sem ti približno orisala kako to zgleda, gor ti naj naredi kot nekakšne trakce z ježki za zapenjanje, da jo boš kasneje lahko kamot snela.












(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 16:37:38   
Pikapolonica_
Se opravičujem za slovnične napake, je imel sine malo prstov vmesuser posted image

Pa lep dan še naprej....

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 18:58:25   
Volga
Jaz bo kar fejst v deko zavila, tako, da bi samo učki ven gledali.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 19:15:59   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz bo kar fejst v deko zavila, tako, da bi samo učki ven gledali.


Smo se soglasno (no, tamali še nima pravoglasanja user posted image ) odločili da bo zaenkrat zavit v deko. Pajac pride na vrsto ko bo res zima. Sej pod sabo ima pa itak ovčjo kožo, tko da ga greje v rit.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 19:55:24   
tintin
jaz ga imam v hlačah in žabicah, gor pa body, majčko in jakno. Isto do vrtca 10 min, star 11m. V vrtcu slečem majčko in jakno, v žabah ostane (itak niso ravno debele) ker ne še ne hodi, pa grejo tudi ven na teraso, da ga ne zebe v rit.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
19.10.2008 19:59:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
19.10.2008 20:12:06   
frutka_
Jaz sem imela zimsko vrečo gor. Tako na zadrgo v sredini. Tako sem jo lahko odprla, ko sem ga popoldan domov peljala in mu ni bilo vroče. Bila je narejena tako, da je pasala na voziček marelo. Imela je dve veliki gumi zadaj, da si ju raztegnil preko ročajev. Imela sem Zapp-a ampak nima veze. Pasalo je na vse marele. Kupila sem jo v Eduschovi trgovini v AUT. Stala je okoli 30eur in je bila iz perja, pralna v stroju.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
20.10.2008 8:59:28   
NEVA-1
Jaz sem mela na mareli od BBY zimsko vrečo, na zadrgo od straneh, mislim da je bila vreča od ABC designa, pa sem ga s pasovi dobr zapela, je blo čist fajn, še na smučanju mi je to prov prišlo...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
21.10.2008 10:49:35   
pikecpokec
Zaenkrat smo zadevo rešili tako da ga pač zavijemo v veliko deko. Celega, samo glava gleda ven. in je ko pridemo v vrtec, ful topel tko da predvidevam da ga ne zebe. Pa tud paše mu očitno, ker zgleda cel zadet tam noter user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj oblečt zjutraj (z vozičkom v vrtec)
21.10.2008 10:58:43   
mateyka
mi uporabljamo idejo B in je user posted image
meni se zdi podobno kot deka, samo da ma "fršlus" spredaj user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?