|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 20:18:19   
Doll
Danes je moj sinček prvič zaspal sam user posted image
To je res čudež,kajti 16 mesecev,torej odkar se je rodil sem morala biti zraven,danes pa ..... mali spi
Sem odšla iz sobe,samo da grme še nekaj naredit in zdaj grem v sobo in mali hrkauser posted image
Se moram pohvalit,ker mislim da bo jutri vse po staremuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 20:22:43   
mafi
mogoče pa ne bo.  user posted image user posted image user posted image super

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 20:24:07   
Eillish
Čestitke!Zdaj vidiš, da zmore. user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 20:30:05   
piamaria
ooouser posted image  moj1. ni spal ponoči, na vsake tri ure je vstajal do 3.leta..potem pa kot bi mignil in je spal celo noč...še vedno
2. pa je prvo leto ninal sam, sedaj pa leze k namauser posted image
Kaj čmo, tko je


_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 20:32:05   
lukec
Čestitke! Priden fantek.
user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 20:35:07   
N _ B
user posted image user posted image user posted image


Mi se pa vsak večer smejimo našemu 17-mesečniku. Ko nas ima dost (beri: je zaspan) poišče dudo, da njegovega Pajdota (bombažen pes) pod "pajsko" in začne mahat. To je znak, da je treba pripravit mleko. Potem komaj vogale spelje, ko šiba proti spalnici. Pa govori: Kaka ajat... (kaka = Jaka). user posted image user posted image user posted image  Res je dober.

Imamo srečo. Ne me vprašat, kako nam je to ratal, ker ne vem. Pač od 2. meseca dalje zaspi sam brez problema.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 20:40:15   
ZmajTolovaj
user posted image Ja, ful so smešni. Jaz našo vprašam, kje ona spi, pa šiba v svojo sobo in kaže s prstom na posteljo, pol pa tam stoji pa skoz rešetke gleda dudo v posteljici, pa čaka, da ji sezujem copate in jo dam v vrečo.
Kaj pa vem, pri nas je bil tudi en preobrat kar en večer. Prej tudi dretje in vse živo, zdaj pa že lep čas sama hoče it spat in tud brez problema zaspi. Trkam.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgodil se je čudež :)
4.11.2008 21:19:38   
dido
Joj, nočem biti nesramna, ampak se še predobro spomnim, ko sem se jaz tu gori hvalila in plesala pred vrati sobe, ko je prvič zaspal sam. ( škoda, da ne najdem mojega sporočila, ampak je že dalj časa nazaj ). Mislila sem, da me bo kap od sreče, no drugim dan je bilo zopet vse po starem.
Nočem, da misliš, da ti hočem vzet veselje, ampak res sem se iz srca nasmejala, saj sem se takoj spomnila na sebe.Saj bo, vidiš, da zna sam in da ni tako hudo. Ti samo vztrajaj, pa enkrat bo. Tudi pri mojemu je potem enkrat bilo tako daleč, da je začel sam spat, a na žalost, ko je šel v veliko posteljo, znova začel.
Ti pa res iz srca želim, da bi upselo, saj vem kako zelo obremenjujoče je to spanje.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?