|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pa na poti?
16.3.2005 14:49:20   
kepa*
Ojla!:rozica:

Zanima me, kako zagrevate mleko, ko ste na poti? Imate grelce za v avto? Se ga splaca nabavit?:zmeden:


Pa se to: maja bomo sli za nekaj dni na morje, pa me zanima, kje naj spi bejbi?:zmeden:Prenosne posteljice za to ne mislim kupovati?


Lep soncen dan se naprej.:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako pa na poti?
16.3.2005 15:07:07   
urši*
hoj!
meni so punce na tem forumu svetovale, da naj za na pot prekuham vodo in jo dam v termovko, da ostane topla! potem imam še v eni flaši hladno prekuhano vodo, da zmešam skupaj , da je temp. prava, nato zmešam z mlekom, ki ga imam kr v flaški!se fajn obnese.veliko hodimo okrog, bili smo že skupaj v Avstriji, pa v Mariboru nekajkrat...
glede spanja pa : js mam prenosni kinderpet, če ga ne boš kupla, pa naj spi zraven vaju, js nimam druge ideje!!;)
lp, pa fajn se mejte

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako pa na poti?
16.3.2005 15:19:26   
kepa*
Ursi*, hvala.
Mi si se nismo upali kam dalec, oz. vedno sibamo domov pravi cas.
Zdaj mi je pa tega pocasi dosti. Sem rekla, da bo treba kaj ukrenit, ker se midva rada potepava.:)

Glede Avstrije: ima tvoj bejbi torej ze osebno izkaznico?
Mi jo moramo se uredit.

Lepo se imej.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako pa na poti?
16.3.2005 15:34:56   
pi
Prenosna postelja stane že od 7000 SIT naprej. Otroška postelja, ki pa jo najameš v hotelu pa okrog 8000 SIT. Sedaj si pa sama izračunaj kaj se ti bolj splača. Meni se zdijo te prenosne posteljice super.
Glede mleka pa ti nevem pomagat, ker smo se mi dojili.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako pa na poti?
16.3.2005 15:35:58   
pi
Ja pa še to, dopust ni dopust če spi :duda: med vama, razen če te to ne moti pri :sloncek::sloncek::sloncek:.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako pa na poti?
16.3.2005 15:41:34   
bini
:)-marsikje v hotelih, apartmajih se da zmenit za otroško posteljico -ampak vprašaj v naprej.. al pa morda eno uno blazino za napihnit, pa jo potem obložiš, tako da otrok nima kam past.:zmeden:
vodo pa v termovko in hop naokoli :)-

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako pa na poti?
16.3.2005 15:44:18   
Mojca P.
Nas mali je pri taki starosti spal kar v kosari od vozeka. Smo bili na morju v prikolici in smo postavili kosaro na tla ob najini postelji.
Zdaj, ko pa jo je ze prerastel pa bomo kupili prenosno za take prilike. Se mi zdi vredno, saj bo kar nekjaj casa aktualna (v bistvu dokler spi v otroski posteljici).:angel:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako pa na poti?
16.3.2005 15:57:40   
kepa*
ok,razumem prenosna posteljica.
A pol naj pa se nabavi se dodaten jogi?

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako pa na poti?
16.3.2005 17:55:19   
Gina
Naš je pri 4-5 mesecih spal v košari od vozička, čez dan pa v vozičku ali na zakonski postelji. Ta velik je poleti spal kar v stajici. Smo jo itak morali s sabo vlačit, ker je povsod že plazil, pa smo mu na dno dali eno malo bolj debelo peno, kot je sicer, oblekli in to je bilo to. No, pa še okoli smo dali zaščito za posteljico, kar privezali, da ni preveč ven gledal in zato lažje zaspal. Zakaj bi kupovala posteljo, ko je pa skoraj enaka stajici (če ti košara ni všeč)?

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako pa na poti?
16.3.2005 17:56:32   
urši*
JA, KEPA, MOJ TAMALI JE IMEL OSEBNO ŽE PRI 3. TEDNIH!!!;)

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako pa na poti?
16.3.2005 17:58:39   
urši*
a, ja.pa una prenosna posteljica ima tako blazino not, tk, da po moje ne rabiš jogija za tiste par dni!!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako pa na poti?
16.3.2005 19:37:42   
puncica
Mi ga nismo nič zagreval, smo ga mel v termovki, drugač pa smo se ustavl v kaki gostilni prosili za vročo vodo in noter pogrel. Grelaca nismo mel, itak smo šli na pot, ko je tamala bla sita.

Ja naša je spala pri 3 mescih ko smo bli na morju kar v vozičku:zmeden:, itak pa potem presedlala k nama v postlo, ko se je ponoč zbudila. Tako da druge variante ni, če nočeš prenosne postlce.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kako pa na poti?
16.3.2005 19:41:34   
viv_
Meni se zdi pa prenosna posteljica super uporabna - tudi kasneje, ko je otrok večji, če kje prespi jo je fajn dat zraven... Pa res ni draga!

V vozičku spat za noč se mi zdi pa tako neudobno... kot da bi vi spali v postelji dimenzij 60 * 170

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kako pa na poti?
16.3.2005 20:49:00   
lin
vodo prekuhaj in jo daj v termosko,nevem kje boste spali,če bo to v hotelu imajo tam na razpolago otroške posteljice,za katere je bolj da jih že prej rezerviraš,pa v hotelu ti bodo tudi sigurno v kuhinji prekuhali vodo

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kako pa na poti?
16.3.2005 20:50:12   
lin
pi v kakšnem hotelu pa ste bili da otroška postelja stane 8.000 v Kranjski Gori stane v hotelu cca 2.000

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kako pa na poti?
16.3.2005 20:52:11   
lin
Lin je imala svojo osebno pri točno 14 dneh

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kako pa na poti?
16.3.2005 20:52:11   
lin
Lin je imala svojo osebno pri točno 14 dneh

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kako pa na poti?
17.3.2005 6:43:49   
Skabi
Naš je tudi najprej spal v košari od vozička, potem pa v stajici. V nekaterih hotelih dobiš otroško posteljico zastonj.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kako pa na poti?
21.3.2005 15:28:22   
pi
Se ne spomnim več točno ime hotela, bilo pa je v Poreču na Hrvaškem, pa tudi v Novigradu v hotelu Maestral imajo tako ceno.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?